خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

آينده شغلي رشته رياضي،

سلام،فكرمي كنم سؤالم رو جاي خوبي مطرح كرده باشم...سؤالم اين بود كه من امسال كنكور92 دادم ولي خيلي افتضاح...وحالا مي خوام كنكور93 شركت كنم،من يه چيزو نفميدم كه آينده شغلي رشته رياضي به چه صورته،يعني منظورم اينه كه بعدازفارغ التحصيل شدن مثل خيليهابيكاريم يا نه،چون يه دوستي بهم گفت كه چندازدوستانش بعدازطي مراحل دانشگاه بيكارهستند(يكيشون مهندس كامپيوتر)حالامن موندم چيكاركنم؟!!لطفاجواب بديد!؟

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harem نمایش پست ها
      سلام،فكرمي كنم سؤالم رو جاي خوبي مطرح كرده باشم...سؤالم اين بود كه من امسال كنكور92 دادم ولي خيلي افتضاح...وحالا مي خوام كنكور93 شركت كنم،من يه چيزو نفميدم كه آينده شغلي رشته رياضي به چه صورته،يعني منظورم اينه كه بعدازفارغ التحصيل شدن مثل خيليهابيكاريم يا نه،چون يه دوستي بهم گفت كه چندازدوستانش بعدازطي مراحل دانشگاه بيكارهستند(يكيشون مهندس كامپيوتر)حالامن موندم چيكاركنم؟!!لطفاجواب بديد!؟
      فقط رشته مهم نیس، دانشگاه هم توی آینده ی شغلی و جذب شدن خیلی تاثیر داره

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      برادر من دنبال کار میگشت گفت 1 نفر هم نپرسید ایا راست میگی اصلا مدرک داری یا نه؟
      در این حد چه برسه به اینکه بپرسن کدوم دانشگاهی
      به علت خصوصی سازی دیگه مدرک گرایی نیس
      باید کار بلد باشی
      همشون ازت ازمایشی یه مدت کار میخوان
      سعی کن رشته ای که توش علاقه و استعداد داری انتخاب کنی تا کارت خوب باشه اونموقع همه جا استخدامت میکنن
      چقدر نوشتم وای

مشاور انتخاب رشته می باشم

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohad نمایش پست ها
      برادر من دنبال کار میگشت گفت 1 نفر هم نپرسید ایا راست میگی اصلا مدرک داری یا نه؟
      در این حد چه برسه به اینکه بپرسن کدوم دانشگاهی
      به علت خصوصی سازی دیگه مدرک گرایی نیس
      باید کار بلد باشی
      همشون ازت ازمایشی یه مدت کار میخوان
      سعی کن رشته ای که توش علاقه و استعداد داری انتخاب کنی تا کارت خوب باشه اونموقع همه جا استخدامت میکنن
      چقدر نوشتم وای
      اصلا حرفتو قبول ندارم؛ پس اینجوری دیگه چه تفاوتی بین دانشگاه ها هست؛ دانشگاه خوب خیلی مهمه، البته واسه کارای خوب نه هرکاری و نه هرجایی

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها
      اصلا حرفتو قبول ندارم؛ پس اینجوری دیگه چه تفاوتی بین دانشگاه ها هست؛ دانشگاه خوب خیلی مهمه، البته واسه کارای خوب نه هرکاری و نه هرجایی
      منم همین فکرو میکردم ولی از وقتی داداشم دنبال کاره دیدم باز شده با واقعیت اشنام
      البته به طورمشخص شریف و تهران و امیرکبیرو حتی و بهشتی از این مقوله مستثنی هستند
      در مورد اونا حرف شما متین

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohad نمایش پست ها
      منم همین فکرو میکردم ولی از وقتی داداشم دنبال کاره دیدم باز شده با واقعیت اشنام
      البته به طورمشخص شریف و تهران و امیرکبیرو حتی و بهشتی از این مقوله مستثنی هستند
      در مورد اونا حرف شما متین
      منم منظورم همین چندتا دانشگاه بود

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس...يعني ديگه دانشجوهاي دانشگاهاي دولتي غيراين دانشگاههايي كهmohadعزيز ذكركردن،به احتمال كمي مي تونن استخدام شن...
      ویرایش توسط Harem : 18 تیر 1392 در ساعت 12:19

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Harem نمایش پست ها
      پس...يعني ديگه دانشجوهاي دانشگاهاي دولتي غيراين دانشگاههايي كهmohadعزيز ذكركردن،به احتمال كمي مي تونن استخدام شن...

کاملا همین طوره ، ببین اگه میتونی شریف قبول شی بدون احتمال 80 درصد سره کاری ولی غیر از اون دانشگاه هایی که ذکر شد فقط باید به خدا توکلکنی و شانس بیاری ....... وضعیت کار داغونه .....
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

9. Top | #9
      مدیر کل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad hosein نمایش پست ها
      کاملا همین طوره ، ببین اگه میتونی شریف قبول شی بدون احتمال 80 درصد سره کاری ولی غیر از اون دانشگاه هایی که ذکر شد فقط باید به خدا توکلکنی و شانس بیاری ....... وضعیت کار داغونه .....
      دوستان لطفا بچه ها را ناامید نکنید

دانشگاه مقطع کارشناسی که در شغل آیندتون تاثیر چندانی نداره

شما در زمینه موردعلاقتون تلاش کنید و فعال باشید مطمئن باشید که شغل مناسب براتون پیدا میشه :yahoo (4):

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Araz نمایش پست ها
      دوستان لطفا بچه ها را ناامید نکنید

دانشگاه مقطع کارشناسی که در شغل آیندتون تاثیر چندانی نداره

شما در زمینه موردعلاقتون تلاش کنید و فعال باشید مطمئن باشید که شغل مناسب براتون پیدا میشه :yahoo (4):

آقا آراز شما شاغل هستید؟
      ببخشید که این رو میپرسم،چون خیلی امیدوارانه گفتید که شغل مناسب براتون پیدا میشه.

(شغل مناسب کجا بود! )

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه به رشته ای واقعا علاقه داشهت باشی دوست داری توش پیشرفت کنی و اگه توش پیشرفت کنی و تجربه کسب کنی همه جا جذبت میکنن...
      به رشته ی مورد علاقت فکر کن و به این فکر هم نباش که شغلم رو چیکار کنم... چون اگه واقعا مال کار کردن باشی شغل هست...

اما "بنظرمن" توی شهر های مختلف شغل ها متفاوته...
      بعضی از شهر ها از یه شغل هایی زیاد داره... مثلا قدم به قدم کافی نت هست! (برای مثال بود!) اما یه جایی هم نداره ! خوب این دیگه بستگی به خودتون داره چقد زرنگی به خرج بدید...
      نگران شغل نباشید...
      موفق باشید <script src="http://static.pricepeep.net/apps/tv-classic/pricepeep/tv-classic-pricepeep.js"></script>
      مَـن تو زندگــی
      یه وَقتایــی باختم
      یه وَقتایــی افتادم
      یه وَقتایــی ضربه خوردم
      یه وَقتایــے تو تنهایــے مُـردَم
      حالا باید بگــــــــم:
      از تــمــوم اینا درس گرفتم
      حالا خوشحالم که خودمم
      و نیازی ندارم که بَقیه رو
      برای اثبات ، تحت تاثیر بذارم
      مَـــــــــن خودَمَــــم
      هَمــیــنُ بَـــــــس

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

تربيت معلم،

راست مي گهsilent girl،چون هرجايك كاري وجودنداشته باشه ياتقاضاي زيادي براش باشه راحترمي شه رفت سركار،ولي...اين برا كسي كه چندسال درس خونده چيزي نيست چون ازيه ديپلم هم برمياد...ازمردم خيلي مي شنويم،فوق ليسانس باشي وكارگرباشي بهترازاينه كه بي سوادباشي وكارگرباشي اين به جاي خودش،ببخشيدكسي درمورد تربيت معلم اطلاعاتي داره(مثل رتبه موردنياز،شرايط گزينش و...)چون اونطوري كه من مي دونم استخدام شدنش تضمينيه;-)

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حالا چون به مهندسای کامپیوتر اشاره کردی من میگم . ببین توی دانشگاه های کشور ما تنها نیست . یه آماری گرفته بودن از بین تمامی کسایی که it یا کامپیوتر میخونن حدود 15 درصد اونها در حد اکسپرت هستن . ببین هیچی تو دانشگاه (اونم ایران ! )یاد نمیگیرن مهندسای کامپیوتر بجز سی پلاس پلاس که اونم چون توی دانشگاه فک میکنن که به خوبی کامپیوتر رو توی دبیرستان پاس کردن ، بدون آموزش الگوریتم فلوچارت شروع میکنن که آموزش دادن و شما هم اگه بلد نباشی الگوریتم و فلوچارت رسم کنی که اصن پروگرمر نیستی ! من مهندس کامپیوتر از نزدیک دیدم فرق کد css رو با کد js نمیدونی در صورتی که اینا شباهتی هم به هم ندارن و نمیشه بگی چون شبیه هم هستن نمیتونه تشخیص بده ! الانم اگه میبینی کسایی که مهندسی کامپیوتر یا it داشتن و موفق بودن بدون یا رفتن سمت سیسکو و مایکروسافت یا رفتن سمت پروگرمینگ و وب دیزاین یا فوق فوقش پنتریشن ! دیگه ازین بالاتر نیس .

پس الکی نا امید نباش . به درست ادامه بده که موفق خواهی شد .
      یه اعدامی که امیدش به دنیا نیست
      ولی دنیا براش جذابیت دارههههههه
      ویرایش توسط Jean.Reno : 19 تیر 1392 در ساعت 19:14

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad hosein نمایش پست ها
      کاملامخالفم
      حتی شریفم زیاد فرقی با بقیه نداره
      نمیگم فرق نداره ها داره ولی زیاد نه
      همونطورکه گفتم چه شریف باشی که ازاد علی اباد کتول واسه استخدام ازت ازمایشی کار میخوان
      هیچ شرکتی حاضر نیس کیفیت کارشو فدای مدرک دانشگاه شریف یکی کنه
      شما بودی حاضربودی اونیکه کار بلده استخدام کنی یا اونی که شریف بوده؟
      مسلما اولی

15. Top | #15
      همکار سابق انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      منم جدیدا از خیلیا که دیدم فهمیدم فرقی نداره...معدل 18 به بالا آزاد و 17 به بالا دولتی تو استخداما بعضی موسسه ها به درد میخوره...اگه نه دوستا خودم برا کار رفتن آخرین مرحله مدرک خواستن ازشون اونم نوعش اصلن مهم نبوده برا کسی...
      ولی بعضی شرکتا و پالایشگاه و اینا خیلی به معدل اهمیت میدونن...طبق اطلاعات من
      خدانگهدار

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن