خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

خازن را چکار کنم؟!!!

سلام بچه ها
      الان فصل 1 فیزیک 3 رو معلممون درس داده ولی خازن رو خیلی بد تدریس کرد خیلی !!!!
      من برای فیزیک گاج نقره ای دارم و اکثر سوالاشو خیلی خوب حل میکنم ولی توی خازن معمولا سوالارو نمیتونم به جواب اخر برسم یعنی تا 60 درصد راهو میرم بقیشو نمیتونم حل کنم مجبور میشم برم سراغ پاسخنامهچندنفر توصیه کردن کتاب فیزیک 3 فرید شهریاری رو بگیرم بعضیام گفتن فیلمای آلا رو ببین.
      چیکار کنم ؟ تو ازمون قلمچی هم میاد نگرانم کرده

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirhoseing79 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من برای فیزیک گاج نقره ای دارم و اکثر سوالاشو خیلی خوب حل میکنم ولی توی خازن معمولا سوالارو نمیتونم به جواب اخر برسم یعنی تا 60 درصد راهو میرم بقیشو نمیتونم حل کنم مجبور میشم برم سراغ پاسخنامهچندنفر توصیه کردن کتاب فیزیک 3 فرید شهریاری رو بگیرم بعضیام گفتن فیلمای آلا رو ببین.
      وقتی تستای ی مبحث رو بلد نیستی جواباشونو نگاه کن هر تست حداقل یک نکته ی تستی رو بهت یاد می ده انقدر این کار رو تکرار کن تا مبحث رو کامل یاد بگیری...فقط نباید زود خسته و نا امید بشی...در ضمن حتی اگه تست رو درست جواب دادی ولی بازم جوابشو کامل بخون شاید ی نکته ی تستی جدید بهت یاد بده...

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh_amf نمایش پست ها
      وقتی تستای ی مبحث رو بلد نیستی جواباشونو نگاه کن هر تست حداقل یک نکته ی تستی رو بهت یاد می ده انقدر این کار رو تکرار کن تا مبحث رو کامل یاد بگیری...فقط نباید زود خسته و نا امید بشی...در ضمن حتی اگه تست رو درست جواب دادی ولی بازم جوابشو کامل بخون شاید ی نکته ی تستی جدید بهت یاد بده...
      حرف شمام درسته ها ولی معلمم میگه رو هر تست نیم ساعت وقت بزاری بهتر ازینه سریع بری پاسخنامه رو نگاه کنی میترسم مبحثو مفهومی یاد نگیرم و تو ازمون خراب کنم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حرف شمام درسته ها ولی معلمم میگه رو هر تست نیم ساعت وقت بزاری بهتر ازینه سریع بری پاسخنامه رو نگاه کنی میترسم مبحثو مفهومی یاد نگیرم و تو ازمون خراب کنم
      دبیرتون اگه حالیش بود اونجوری درس نمی داد...نمی دونم هر جور میلته...من خودم اینجوری درس می خونم چون ب نظرم نیم ساعت خیلی زیاده و باید تعداد تست و تمرین توی روز زیاد باشه...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دبیرتون اگه حالیش بود اونجوری درس نمی داد...نمی دونم هر جور میلته...من خودم اینجوری درس می خونم چون ب نظرم نیم ساعت خیلی زیاده و باید تعداد تست و تمرین توی روز زیاد باشه...
      من خودم هم با شما موافقم . منتظرم دوستان دیگه هم نظراتشونو بگن تا به نتیجه کلی برسم. از شما هم ممنونم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گل گفتی. من هم دقیقا با همین روش فیزیک قوی شدم. من درسنامه هیچ کتاب جز کتاب درسیرو نخوندم.

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شخصیت خازن همینطوریه
      اولش گیج کننده و سخت به نظر میرسه
      اما نباید نا امید بشی
      خازن فرمول کم داره
      وقت بذار روش
      حتما مسلط میشی

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      شما تستها رو دوبار بزن..سه بار بزن..
      یادگیری فقط با تکراره..
      بار اول اشکالی نداره با پاسخنامه جلو بری...اما بارهای بعد دیگه روون میشی..
      در ضمن کتاب تستها معمولا طورین که یه تست اول میاد و چندتا تست بعدیش مشابهن..
      مسلما میتونی مشابه ها رو بدون پاسخنامه ج بدی..!
      تست آموزشی باید کار کنی..!
      موفق باشی

9. Top | #9
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خازن فقط و فقط یه نکته ی اساسی داره : عامل مشترک بین خازن ها رو پیدا کن ! یا اختلاف پتانسیله یا بار الکتریکی البته این چیزی که گفتم خیلی مطلب ساده ای هست ولی چون به همین نکته ی ساده توجه نمیکنیم ، نمیتونیم سوالاتش رو حل کنیم !

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی پیچیدست واقعا اخه چرا

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با همون گاج یه پک مثلا 30تایی تست انتخاب کن مرتب اونا رو بزن! مثلا امروز 30تای اول فردا سی تای دوم پس فردا 30تای اول دوباره و روز بعدش 30تای دوم و همینجور پک های بعدی!
      توی خازن تست متنوع زدن الان برای شما خوب نیست سعی کن مجموعه تست کم ولی با تکرار زیاد کار کنید. .رمز موفقیت خازن و مقاومت همین تکراره!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      داداش با فیزیک سوم نمیسازی پس فصل 1 و2 پیش جیکار میکنی

من خازن هر دو کتاب رو دیدم اما فرق زیادی نمیکنه

برعکس من شده که روی یه تست 10 مین وقت بزارم اما نه خازن چون هیچ نداره

زیاد پاسخ نامه محور نباش

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirdostaneh نمایش پست ها
      داداش با فیزیک سوم نمیسازی پس فصل 1 و2 پیش جیکار میکنی

من خازن هر دو کتاب رو دیدم اما فرق زیادی نمیکنه

برعکس من شده که روی یه تست 10 مین وقت بزارم اما نه خازن چون هیچ نداره

زیاد پاسخ نامه محور نباش
      از صبح تا حالا تست زدم مشکلم تقریبا حل شد با تشکر

15. Top | #15
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      اول کار صد تا حدودا تست رو انتخاب کن و به صورت آموزشی کار کن پاسخ ها رو یاد بگیر بعدش باید روی سوالا وقت بذاری و خودت حل کنی .

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن