خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 17 از 19 نخستنخست ... 7161718 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 241 به 255 از 284
    1. Top | #241
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ورزش!اول راهتمایی-علوم سوم راهنمایی
      -_-

2. Top | #242
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اول دبیرستان بودیم اولای مدرسه هنوز معلم نیومده بود یکی اومد سر کلاس بنده خدا از ما کوچیک تر بود ریش هم نداشت دهنش هم تا بناگوش باز بود نشست رو صندلی معلم شروع کرد به صحبت که من معلم ادبیات تونم و این حرفا جاتون خالی فکر کردیم دانش آموز جدیده چون همه همکلاسی ها از چند سال پیش تا حالا با هم بودیم و همدیگه رو میشناختیم خواستیم میخ خودمونو اول کار بکوبیم تا دیگه سر کلاس چیزی نگه دوستان رفتن کنارش کشیدنش از رو صندلی پایین چهار تا چک بهش زدن یکی دیگه از معلم ها هم اومد تو کلاس اینم باز گفت معلمم اونم زدش بعد مدیر اومد تو کلاس و جدا کرد گفت ایشون معلم جدیدتونه آقای فلانی و تازه اومده هیچی دیگه دوستان تا آخر سال سر هاشوم پایین بود و با کسب نمره 0 افتادن اون سال
      بعدا معلوم شد اون دبیری که اومده بود سر کلاس ما اشتباه اومده بود

3. Top | #243
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      معلم ریاضی لعنتی که منو از ریاضی متنفر کرد.

پ ن:چه تاپیک جالبی
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

4. Top | #244
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب معلم کلاس دومم میزند(با اینکه زن بود ولی واقعا بد تنبیه میکرد هم روانی و هم جسمی)_معلم کلاس ششم هم تیکه مینداخت(من مدرس غیر انتفاعی میرفتم ولی هنوزم نفهمیدم چرا درسم خوبه ولی تیکه میشنیدم)_ولی بدترین معلمم ریاضی سال یازدهم بود که هر روز وارد کلاس میشد میگفت شماها هیچی نمیشید.
      آها راستی یادم رفت یه معلم زیست بود از یه استان دیگه میومد تو شهر ما زیست تدرس میکرد ما هم با چند تا دوستان رفتیم،از شانس بدمون همه توی کلاس بچه تیزهوشانی بودن و اون نمیدونست ما جز اونا نیستیم و هر چه از دهنش در میومد به دانش آموزای عادی میگفت(شما فرض کن 3 ساعت هر هفته باید سر کلاس میشستی و تیکه هایی که ایشون به خودمون مینداخت رو میشنیدیم و چون بچه های تیزهوشانی میخندیدن مام مجبور بودیم الکی بخندیم)،هیچه دیگه 2 یا 3 جلسه رفتیم بعدش از ترس اینکه نفهمه ما جز اونا نیستیم،نرفتیم
      پ ن:تازه بخاطر 3 جلسه فحش خوردن چون پول کلاسا رو تا پایان سال دادیم دیگه نتونستیم پس بگیریم(البته جزوه خوبی داده بود).

5. Top | #245
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      آقای اللهیاری معلم ریاضی راهنمایی ریاضی تکمیلی
      از همنیجا اعلام میکنم *ون لقت کودکیمونو تیره و تار کردی
      روزگارمو سیاه کرده بودی خدا ازت نگذره
      Responsible for the MEMEs of the association

6. Top | #246
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یه دبیر فیزیک داشتیم سال اول تدریسش بود فاز انیشتین برداشته بود دهنمونو سرویس کرد

7. Top | #247
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط keyvan_rt نمایش پست ها
      یه دبیر فیزیک داشتیم سال اول تدریسش بود فاز انیشتین برداشته بود دهنمونو سرویس کرد
      حاجی این که خوبه،ما کلاس دهم بودیم معلمون وسط سال بازنشسته شد(توی اون سه ماه کلا 20 صفحه درس داد)معلم بعدی سال اولی بود ،من تنها چیزی که ازش یاد گرفتم این بود که آب همون h2o هسستش
      آخرشم هممون رو پایان ترم 10 داد گفت برید خنگا

8. Top | #248
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      معلم زیست هفتم تا نهم من خییییلی مزخرف بود

ی چیز درس
      ی چیز دیگه جزوه میداد
      تو امتحان ی چیز دیگه میومد

بعد می نشست میگفت شما هیولاترین و گودزیلاترین دانش آموزای من هستین از دستتون فرار می کنم
      بعد هرهر می خندید

یکی نبود بگه خودت هیولایی

9. Top | #249
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      معلم انشا سوم راهنماییمون....40 تا لغت میگفت بعد میگفت بشینید با این لغتا انشا بنویسید

10. Top | #250
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      معلم های ریاضی و شیمی دبیرستانم که منو از ریاضی و شیمی متنفر کردن

11. Top | #251
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با اختلاف معلم ادبیات کلاس هفتمم طرف میومد سر کلاس از اول زنک خالی میبست تا آخر کلاس مثلا یکبار از خاطره‌ی دیدارش با اجنه میگفت «نیگفت هنوزم تو جلساتشون شرکت میکنه😐» یک جلسه میومد از اینکه خیلی با عرضس و پولداره حرف میزد یکبار میومد از دخترش که رتبه سیزده کنکور تجربی شده حرف میزد«والا ما که اون موقع گشتیم چیزی پیدا نکردیم شماها اگه تونستین ببینین شخصی به نام (کوثری نژاد) که رتبه سیزده کنکور شده پیدا میکنین یا نه😐»بعدش آخر سال که معمولا یک هفته تعطیل میکنن برای اینکه بچه ها بشینن خونه بخونن این یارو تصمیم گرفت که تو اون هفته امتحان بگیره و به هیچکسم از قبل نگفته بود که چهارشنبه میخاد امتحان بگیره که هیچ برگشته بود سه شنبه ساعت بیست و دو به مدرسه اعلام کرده بود که میخاد امتحان بگیرهبعدش بنده خدا مدیر مدرسمون نشسته بود به تک تک اولیا زنگ زده بود که امتحانه فردا این وسط ده نفر جواب نداده بوودن و نیومدن برا امتحان تمام اون ده نفر رو خرداد تجدید کرد😐حالا باز اینم هیچ یکی از سوالای امتحانش که هنوز یادم نرفته این بود که چرا زبان فارسی را دوست داریم و جوابش میشد کل یک روانخوانی که نویسندشم حداد عادل بود و هرچی جز اون مینوشتی نصف نمره رو میداد بهت😐بعدشم موقع خروج از کلاس و دادن ورقه کرنومتر میزد میگفت باید زیر پنج ثانیه تمام حروف الفبا رو بگین و این خودش دو نمره امتحان بودخلاصه که برای گرگ بیابونم یک همچین معلم ادبیاتی رو آرزو نمیکنم 😐😂

12. Top | #252
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

13. Top | #253
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      معلم ریاضیم
      اول سال کتاب رو درس میداد و تمریناشو حل میکرد بعد اومد گفت جزوه بنویسید اصلا کتابو بیخیال بشید بعد دوباره برامون یه جزوه آورد آخر سال هم گفت اسمتون بنویسد 10 رد کنم براتون
      ...

14. Top | #254
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دوستان این چیزی که از من در صفحات قبل خواهید دید مال عصر طفولیته . این اتفاق افتاده بود من با معلم بحث کرده بودم . ولی بقیه ماجرا طعم پیاز داغه ببخشید دیگه اون موقع بچه 16 و 17 ساله ای پیش نبودم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

15. Top | #255
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یعنی از چک به بعد الکی بود؟
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      دوستان این چیزی که از من در صفحات قبل خواهید دید مال عصر طفولیته . این اتفاق افتاده بود من با معلم بحث کرده بودم . ولی بقیه ماجرا طعم پیاز داغه ببخشید دیگه اون موقع بچه 16 و 17 ساله ای پیش نبودم
      ...

صفحه 17 از 19 نخستنخست ... 7161718 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن