خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک برای انتخاب منبع

سلام من تو زبان یه مقدار ضعیفم البته بیشتر تو معنی چون کلمات خارج از کتابو بلد نیستم کتاب 1201 مهر و ماه رو دارم و ازش استفاده میکنم سال سوم هم هستم الان بنظرتون کتاب جامع مبتکران رو بگیرم یا کتاب جامع شبقره البته در کنارش می تونم کتاب درک مطلب مبتکران رو هم تهیه کنم حالا برا جامع مبتکران برای منی که ضعیفم بهتره یا شبقره

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی کمک نمیکنه

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شبقره سطحش بالاس اگه ضعیفی همون مبتکران بگیر

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mazhabblog نمایش پست ها
      سلام من تو زبان یه مقدار ضعیفم البته بیشتر تو معنی چون کلمات خارج از کتابو بلد نیستم کتاب 1201 مهر و ماه رو دارم و ازش استفاده میکنم سال سوم هم هستم الان بنظرتون کتاب جامع مبتکران رو بگیرم یا کتاب جامع شبقره البته در کنارش می تونم کتاب درک مطلب مبتکران رو هم تهیه کنم حالا برا جامع مبتکران برای منی که ضعیفم بهتره یا شبقره
      سلام
      شبقره رو ندیدم زیاد استفاده کنن!
      اما کتاب اناری انتشارات مبتکران زیاد استفاده میکنن جوابم داده!
      خلاف قوانین.

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جامع مبتکران

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mazhabblog نمایش پست ها
      شما که سال سومی کتاب جامع رو بیخیال شو. این کلمات خارج کتاب و کتب جامع رو بزار برای بعد امتحان نهایی . فعلا کتاب واژگان خط به خط زبان مهر و ماه لقمه رو بگیر همونا رو بخون. برای قواعد هم خط سفید کافیه ؛ خط سفید کلماتم کامل به همراه توضیحات آورده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن