خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 76 از 76 نخستنخست ... 667576
    نمایش نتایج: از 1,126 به 1,135 از 1135
    1. Top | #1126
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Black_Hawk نمایش پست ها
      قبلا چه قدر دوستای امام زمان بیشتر بودن الا هر5یا6ماه یکی از رو خستگی میادحالا نمیدونم دوستان کم شدن ودیگه خودشونو دوست نمیدونن یا دوستای خستن
      اقا جان امید وارم زودتر بیای زیادی داریم به جاده خاکی میریم
      وقتی که همراه حضرت مسیح بیاید و حضرت مسیح پشت شما نماز بخوانند(کار ندارم که برام سواله که حضرت عیسی نماز مارو بلد نیستن )و یعد باهم شام بخورید ما ادم ها گذشتگانمون نیاکانمون چطوری به شما و حتی چطوری به خودمون نگاه کنیم به اینکه حتی اگر حضرت موسی هم بود عین دوست رفیق کنار هم بودین و جوک میگفتین می خندیدین
      وما ادم ها که چند هزار سال باهم جنگیدیم میلیون ها نفر روکشتیم که بگیم مسیحیت بهتره یا اسلام یا یهودیا.. و شما دوستانه درکنار هم.
      واقعا چه کسی باور میکنه که رهبران دوست باشن و ما پیروانشون اینجوری
      چه قدر هزینه کردیم که اون از فلان دین بیاد به دین ایکس
      جنگ کردیم تا فلان شهر بکنیم فلان دین
      مسلمونارو کشتیم تا بیت المقدس مسیحی باشن
      مسحیت کشتیم تا مسلمون بشن
      یهودارو کشتیم به ی علت. کلی جنگ کردیم جنگای صلیبی راه انداختیم
      کسی از فلان دین میرفت میکشتیمش خون فلانی هارو حلال کردیم و صدها کار دیگه
      هنوز هم با این همه متمدن شدن میکشیم ی مسیحی مسلمونو میکشه ی مسلمون مسیحی اون میاد حجابو بزور میگیره اون یکی میاد زوریش میکنه و...
      هنوز فکر میکنم با اینکه قران این همه توصیه به صلح کرده ولی ما دوس داریم اعدام از نزدیک ببینیم براش دست بزنیم زیر پستای اوکراین بنویسیم کی جنگ جهانی شروع میشه. زودتر جنگ کنید .. وقتی فلان کشور عربی موشک می خوره خوشحال میشیم به نصف دنیا مرگ میفرستیم خودشو مسلمون خالص میدونه بعد به خدا میگیم تو بجز ما کیو داری سی صد ملیون ادم عوضی(حسن عباسی جاش نیست بزارم میتونین سرچ بزنید وببینید)و صدها نمونه
      ولی شما همگی باهم دوست و سر ی میز میخندین واقع عجیبه فقط میتونم بگم
      عجب بابا عجب:/
      میان و باهم میخندن ؟ میان و باهم شام میخورن ؟ جوک میگن ؟
      دقیقا کی داره جوک میگه !!؟؟؟
      اگر برای زیبایی کلام میخواین از پارادوکس استفاده کنین ، لااقل حرمت بزرگان رو نگه دارین اگر هم پارادوکس نبود و خیلی جدی و مستقیم گفتید من دیگه حرفی ندارم ....بماند که ی جاهایی از حرفتون کاملا مشخص کرد چه تفکراتی دارین ! (حضرت عیسی نماز ما رو بلد نیست !) شوخیش هم زشته

2. Top | #1127
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima_82 نمایش پست ها
      میان و باهم میخندن ؟ میان و باهم شام میخورن ؟ جوک میگن ؟
      دقیقا کی داره جوک میگه !!؟؟؟
      اگر برای زیبایی کلام میخواین از پارادوکس استفاده کنین ، لااقل حرمت بزرگان رو نگه دارین اگر هم پارادوکس نبود و خیلی جدی و مستقیم گفتید من دیگه حرفی ندارم ....بماند که ی جاهایی از حرفتون کاملا مشخص کرد چه تفکراتی دارین ! (حضرت عیسی نماز ما رو بلد نیست !) شوخیش هم زشته
      میگم که مشکل ما خیلی زیادع وریشه در پرورش تعصبی سنگی داره کل صحبت هارو ول کردید چسبیدید به حاشیه
      اگر دنبال این هستین که من بخوام اسم امام بیارم قبلش ی تریلی صحبت کنم(که این نمیشه احترام الزاما) متاسفم من همچین ادمی نیستم به ساده ترین شکل میگم شما ناراحتی نخون زمان ثابت کرده اینایی که خیلی می خوان خودشونو مذهبی نشون بدن اخرش شدع خاوری برو گذشتشو بخون بفهمی
      حرمت هاهم نگه داشتم برام هم عزیز هستن پس جو رو متشنج نکن
      سوما من نمیدونستم در دین مسیحیت نماز میخونن صبح دو رکعت و ظهر عصر هم دارن
      ویرایش توسط Black_Hawk : 30 بهمن 1400 در ساعت 22:48

3. Top | #1128
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      میگم که مشکل ما خیلی زیادع وریشه در پرورش تعصبی سنگی داره کل صحبت هارو ول کردید چسبیدید به حاشیه
      اگر دنبال این هستین که من بخوام اسم امام بیارم قبلش ی تریلی صحبت کنم(که این نمیشه احترام الزاما) متاسفم من همچین ادمی نیستم به ساده ترین شکل میگم شما ناراحتی نخون زمان ثابت کرده اینایی که خیلی می خوان خودشونو مذهبی نشون بدن اخرش شدع خاوری برو گذشتشو بخون بفهمی
      حرمت هاهم نگه داشتم برام هم عزیز هستن پس جو رو متشنج نکن
      سوما من نمیدونستم در دین مسیحیت نماز میخونن صبح دو رکعت و ظهر عصر هم دارن
      نه من منتظر یک تریلی صحبت خوب درمورد ایشون نبودم ، نه من انتظار دارم نه ایشون احتیاج !
      فقط وظیفه خودم میدونم از همچین انسان بزرگی در برابر دروغ ها و تهمت هایی که آدم های مختلف (چه افراد شاکی و چه افراد جاهل به ظاهر مذهبی ) بهشون میچسبونن ( چه به شوخی چه جدی ) دفاع کنم ...جو رو هم متشنج نکردم ، خیلی کوتاه مخالفتم رو بیان کردم ..
      هر کی از امام دفاع کنه مذهبی حساب میشه ؟! گمون نکنم جایی گفته باشم مذهبی ام
      آره زمونه مرد و نامرد رو از هم جدا میکنه منم حالم به هم میخوره از آدمای متظاهر ...این شخصی هم که مثال زدین جز همین دسته هست زمانی که نیاز داشت از دین استفاده کرد میتونست از هر سلاح دیگه ای هم استفاده کنه مثلا علم یا هر چیز دیگه ای ، خیلی عجیب نیست .کلمه "مذهبی" رو واسه همچین آدمایی بکار نبرین لطفا این کلمه مقدسه ..کسایی که مذهبی هستن رو با این جماعت یکی نکنین
      ویرایش توسط Fatima_82 : 30 بهمن 1400 در ساعت 23:29

4. Top | #1129
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fatima_82 نمایش پست ها
      نه من منتظر یک تریلی صحبت خوب درمورد ایشون نبودم ، نه من انتظار دارم نه ایشون احتیاج !
      فقط وظیفه خودم میدونم از همچین انسان بزرگی در برابر دروغ ها و تهمت هایی که آدم های مختلف (چه افراد شاکی و چه افراد جاهل به ظاهر مذهبی ) بهشون میچسبونن ( چه به شوخی چه جدی ) دفاع کنم ...جو رو هم متشنج نکردم ، خیلی کوتاه مخالفتم رو بیان کردم ..
      هر کی از امام دفاع کنه مذهبی حساب میشه ؟! گمون نکنم جایی گفته باشم مذهبی ام
      آره زمونه مرد و نامرد رو از هم جدا میکنه منم حالم به هم میخوره از آدمای متظاهر ...این شخصی هم که مثال زدین جز همین دسته هست ، کلمه "مذهبی" رو واسه همچین آدمایی بکار نبرین لطفا این کلمه مقدسه ..کسایی که مذهبی هستن رو با این جماعت یکی نکنین
      خیلی تاثیر گذاربود
      ی زحمت بکش مطلب بخون بعد بیا وظیفتو انجام بدع
      حرف هایی که من گفتم بر اساس روایته و از لحن خودم و برداشتم و بازم میگم شما نخون ناراحتی زورت نکردن که ی دکمه هست به اسم منفی اونم بزن.اینکه حضرت عیسی میان پشت امام نماز می خونن امام باقرو امام رضا گفتن اول مطالعه کن بعد مارو از صحبتات مستفیض کنید بعدم اگر شما فکر میکنی امام میاد اول امریکارو نابود میکنه ماهم میبره بهشت ی بحث دیگس و تفکرات خودتون
      وظیفتونم انجام دادید دیگه بحث اضافیه مخاطب خودش تشخیص میدع شبت خوش
      ویرایش توسط Black_Hawk : 30 بهمن 1400 در ساعت 23:47

5. Top | #1130
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلی تاثیر گذاربود
      ی زحمت بکش مطلب بخون بعد بیا وظیفتو انجام بدع
      حرف هایی که من گفتم بر اساس روایته و از لحن خودم و برداشتم و بازم میگم شما نخون ناراحتی زورت نکردن که ی دکمه هست به اسم منفی اونم بزن.اینکه حضرت عیسی میان پشت امام نماز می خونن امام باقرو امام رضا گفتن اول مطالعه کن بعد مارو از صحبتات مستفیض کنید بعدم اگر شما فکر میکنی امام میاد اول امریکارو نابود میکنه ماهم میبره بهشت ی بحث دیگس و تفکرات خودتون
      وظیفتونم انجام دادید دیگه بحث اضافیه مخاطب خودش تشخیص میدع شبت خوش
      آره مخاطب تشخیص میده که من هیچ وقت نگفتم حضرت مسیح نماز رو پشت سر امام نمیخونه ، خودمم این حدیث رو خونده بودم تعجب من از این بود که شما گفتید " کاری ندارم به اینکه حضرت مسیح نماز ما رو بلد نیست "
      آره مخاطب تشخیص میده که هیچ جای صحبتم نگفتم آمریکا دشمن امام زمان و ما قراره بریم بهشت (چه بسا افرادی از اون سرزمین شرف دارن به ما )
      مخاطب تشخیص میده من نه با کسی دشمنی دارم نه از کسی ناراحتم اینا محض اطلاع شما گفتم نمی دونم داری حرفام رو با چه لحنی میخونید که فکر میکنید من ناراحتم ...تشخیص اینکه وظیفه خودم رو انجام دادم یا نه با شما نیست
      شب شما هم بخیر و سلامتی

6. Top | #1131
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دلم نمیاد بیام فروم اینجا چیزی ننویسم .... آقا جان من هنوز دوستت دارم ولی کمی آلوده تر ... کمی خسته تر ... کمی مردم، فقط کمی .....
      دوستت دارم

7. Top | #1132
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هوووووووف

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #1133
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

zaman-7.jpg

((السلام علیک یا صاحب الزمان روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمک الفدا))

9. Top | #1134
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Z3R0 نمایش پست ها
      https://soundcloud.com/ser-dey/effinu0f6p6b

نمیدونم حکمتش چیه
      نمیدونم رمزش چیه رازش چیه

فقط میدونم میتونم در سنگ ترین حالت ، در سخت ترین حالت در سفت ترین حالت باشم
      ولی
      ولی فقط کافیه دعای عهد فرهمند رو گوش بدم...فقط اشکه که سرازیر میشه

خدایا فقط ازت یه خواهش دارم....هرچقدرم پست شدم هرچقدرم بد شدم ...خواهش میکنم قبل از مرگم یه جوری یه طوری فقط یبار دیگه این دعا رو گوش کنم بعدش جونم رو بگیر..
      همین الان دارم گوش میدم با اشک و بغض تایپ میکنم...

یادمه پنج سالگیم بود که صبح های خیلی زود بیدار میشدم چون صبح های قبل از طلوع دعای عهد پخش میکردن
      نمیفهمیدم چی میگه
      نمیفهمیدم درمورد کی میگه
      فقط خوشم میومد آرومم میکرد یه حس خیلی خوبی ازش میگرفتم

اللّٰهُمَّ إِنْ حالَ بَیْنِی وَبَیْنَهُ الْمَوْتُ الَّذِی جَعَلْتَهُ عَلَىٰ عِبادِکَ حَتْماً مَقْضِیّاً فَأَخْرِجْنِی مِنْ قَبْرِی مُؤْتَزِراً کَفَنِی

چی بگم ؟
      با چه رویی بگم ؟
      چی دارم که بگم؟

زمانی با معصومیت کودکی دلم باهات بود دعای عهدت رو میشنیدم
      الان چی بگم که پر شدم از سیاهی از گناه از تقصیر از...
      ازم ناامید نشو
      بازم دستم رو بگیر..

شب قدر دوم روهم با درد و دل با خودت و دعای عهدت شروع میکنم ...

10. Top | #1135
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      گذشت عمر گران اما به حجران...جوانی طی شد و پیری سرآمد...ولی محبوب من از در نیامد...یاصاحب الزمان...

صفحه 76 از 76 نخستنخست ... 667576

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن