خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 76 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 1135
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Abolfazl96 نمایش پست ها
      سلام
      یک کلام :
      ریشه غیبت امام زمان و همچنین تمامی مصائبی را که به ائمه وارد شد را در سقیفه بنی ساعده جستجو کنید!
      والسلام
      دوست عزیزدرسته ازنظرشیعه ومن اشتباه کردن سقیفه امابه هرحال هفته هفته وحدته،اصلااونااشتباه کردن آیاتواون120هزارنفرحج الوداع همشون که شنیدن ماجراروفقط نبایدبه شوراایرادگرفت ازمردمی که شنیدن ونادیده گرفتن به نظرم بیشتربایدخرده گرفت کاریوکه الآن خیلی ازمردم انجام میدن میگن وقتی راس کاراشتباه میکنن من چرابایداشتباه نکنم وپاک باشم،طرفداری من وخیلی های دیگه ازامام زمان بیشترتوحرف خلاصه میشه،ماجرای مسجدجمکران که امام زمان به یکی گفته بودن اگه شیعه به اندازه یه لیوان آب به من ایمان داشت ظهورمیکردم......

2. Top | #32
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی.. نمایش پست ها
      دوست عزیزدرسته ازنظرشیعه ومن اشتباه کردن سقیفه امابه هرحال هفته هفته وحدته،اصلااونااشتباه کردن آیاتواون120هزارنفرحج الوداع همشون که شنیدن ماجراروفقط نبایدبه شوراایرادگرفت ازمردمی که شنیدن ونادیده گرفتن به نظرم بیشتربایدخرده گرفت کاریوکه الآن خیلی ازمردم انجام میدن میگن وقتی راس کاراشتباه میکنن من چرابایداشتباه نکنم وپاک باشم،طرفداری من وخیلی های دیگه ازامام زمان بیشترتوحرف خلاصه میشه،ماجرای مسجدجمکران که امام زمان به یکی گفته بودن اگه شیعه به اندازه یه لیوان آب به من ایمان داشت ظهورمیکردم......
      سلام عزیز جان
      لطفا کتاب تلخ ترین فاجعه روزگار رو بخونید که همش از منابع اهل سنت محترم هستش .

درسته هفته وحدته !ولی مگه من چیزی گفتم ؟
      من با اهل سنت کاری ندارم .یعنی غلط کنم کاری داشته باشم !
      همیشه گفتم نباید بزاریم بین اسلام و مسلمانان تفرقه ایجاد بشه و همه مسلمانان بخصوص اهل سنت از جون خودمم برام عزیزترن

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اون جمله ای هم که گفتم تو اون کتاب اومده و به نظرم درسته .حتما مطالعه بفرمایید

5. Top | #35

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Aylar نمایش پست ها
      تاپیک جالبیه مرسی....

بچه ها لطفا بیشتر صحبت کنین دوست دارم درمورد مولامون صاحب الزمان سلام الله علیه بیشتربدونم.

به خصوص درباره ی شرایط آخرالزمان....

مرسی
      عزیزم الفبای مهدویت رودانلودکن

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام عزیز جان
      لطفا کتاب تلخ ترین فاجعه روزگار رو بخونید که همش از منابع اهل سنت محترم هستش .

درسته هفته وحدته !ولی مگه من چیزی گفتم ؟
      من با اهل سنت کاری ندارم .یعنی غلط کنم کاری داشته باشم !
      همیشه گفتم نباید بزاریم بین اسلام و مسلمانان تفرقه ایجاد بشه و همه مسلمانان بخصوص اهل سنت از جون خودمم برام عزیزترن
      عزیزمن تاکیدکردم اونااشتباه کردن ولی افرادی که دیدن غدیروچراطرفداری نکردن ازحضرت علی وبگن به حق ایشون برتری دارن،دقیقادرماجرای آخرالزمان همچین واقعه ای رخ خواهدافرادی که الآن طرفدارظهورهستن چون منافعشون به خطرمیوفته مخالف میشن باحضرت مهدی

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان یه موضوع خیلی مهم دیگه ای که هم وجود داره و الآن یادم افتاد اینه که اسم امام زمان که محمد هست را کامل بگیم لطفا.
      طبق روایاتی که بررسی شده توسط یک فقیه و مقاله ای که دادن و پرس و جو از مراجع اعظام تقلید مِن جمله مقام معظم رهبری ،آقای سیستانی،آقای مکارم شیرازی و....بردن نام کامل امام محمد ابن الحسن المهدیصلوات الله علیه الآن هیچ مشکلی نداره !

ویرایش توسط Abolfazl_Az78 : 29 آذر 1395 در ساعت 16:47

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      در واقع ،در گذشته که بردن نام مبارک حضرت ممکن بود جان حضرت رو به خطر بیندازه حرام بود و روایاتی هم داریم که کسی حق نداره نام مبارک حضرت رو ببره!
      ولی الآن که بردن نام مبارک حضرت جان ایشون رو به خطر نمیدازه و مراجع محترم تقلید هم بردن نام ایشون رو بلامانع میدونند واقعا ظلمه که نام ایشون رو نبریم و لقبشون رو که مهدی هست به زبون بیاریم! و دلیلی هم نداره که نام حضرت رو نبریم !
      این باعث شده که حتی بسیاری از مردم جامعه اسم امامشون رو هم ندونند چه برسه به....!

9. Top | #39
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در واقع ،در گذشته که بردن نام مبارک حضرت ممکن بود جان حضرت رو به خطر بیندازه حرام بود و روایاتی هم داریم که کسی حق نداره نام مبارک حضرت رو ببره!
      ولی الآن که بردن نام مبارک حضرت جان ایشون رو به خطر نمیدازه و مراجع محترم تقلید هم بردن نام ایشون رو بلامانع میدونند واقعا ظلمه که نام ایشون رو نبریم و لقبشون رو که مهدی هست به زبون بیاریم! و دلیلی هم نداره که نام حضرت رو نبریم !
      این باعث شده که حتی بسیاری از مردم جامعه اسم امامشون رو هم ندونند چه برسه به....!

خیلی جالبه مرسی....

لطفا شما وسایر دوستان هم زحمت بکشین و درمورد نشانه های آخرالزمان هم صحبت کنین.....
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      درظهورهم شرایط ظهورداریم هم علائم که باهم متفاوت هستند،وابستگی به شرایط یک نوع وابستگی واقعی ولی وابستگی به نشانه وعلائم وابستگی ازجهت کشف واعلام است نه به عنوان یک امرواقعی وارتباط حقیقی5موردبودتفاوتشون که یکیشونوشتم که جامع تربود،4شرط داره ظهور:1-وجودطرح وبرنامه عادلانه2-وجودرهبر3-وجودیاران همکاروهمفکروپایدار4-وجودتوده های مردمی که درسطح کافی ازفرهنگ وشعوراجتماعی وروحیه فداکاری باشند.باتوجه به روایت ازامام باقرنشانه های ظهوربه 2دسته است یکی حتمی یکی غیرحتمی،خروج سفیانی ازنشانه های حتمی که راهی جزآن نیست(غیبت نعمانی باب18ص429ترجمه غفاری)امادرحدیثی ازامام صادق108مورددرباره علائم غیرحتمی برگرفته ازکتاب بحارالانوارعلامه مجلسی جلد52ص260-256که توپست های بعدی این108موردرومینویسم.
      ویرایش توسط علی.. : 29 آذر 1395 در ساعت 20:45

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ادامه ی الفبای انتظار
      ت: توان تو از وجود اوست!

ث: ثواب کاری های خوب و مستحبت را برای او بگذار.

ج: جان خود را در مسیر رضای او قرار ده.

چ: چرا از او غافلیم؟

خ: خودت را پایین بیاور تا امامت تو را بالا ببرد.

د: در همه حال برایش دعا کن!

ادامه دارد....

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اون108موردکه12تاشوتواین پست مینوسم1-هرگاه دیدی که حق بمیردوطرفدارانش نابودشود2-ظلم وستم فراگیرشده است3-قرآن فرسوده وبدعت هایی ازروی هواوهوس،درمفاهیم آن آمده است4-دین خداتوخالی شده همانندظرفی که آن راواژگون سازند5-طرفدارواهل باطل براهل حق پیشی گرفته اند6-کارهای بدآشکارشده وازآن نهی نمیشودوبدکاران بازخواست نمیشوند7مردان به مردان وزنان به زنان اکتفاکنند8افرادباایمان سکوت کرده وسخنشان رانمیپذیرند9شخص بدکاردروغ میگویدوکسی دروغ ونسبت ناروای اوراردنمیکند10بچه هابه بزرگان احترام نمیگذارند11قطع پیوندخویشاوندی شود12بدکارراستایش کنندواوشادشودوسخن بدش به اوبرنگردد

13. Top | #43
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استادی(عالمی فقیه) میفرمایند :

اگر کل دنیا رو هم به یک شخصی بدهند ،نه یک کارخانه و سهام فلان شرکت و ... کل دنیا را به او بدهند!

در ازای آن یک ثانیه پشت به امام زمان کند ،آن شخص ضرر کرده ....

ویرایش توسط Abolfazl_Az78 : 10 اسفند 1395 در ساعت 14:54

14. Top | #44

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ویرایش توسط APHRODITEVAFA : 30 آذر 1395 در ساعت 20:06

15. Top | #45

Mamoli
      نمایش مشخصات
      راستی اگه این لینکش نبود توگوگل بزنین سخنرانی استاد دانشمند درباره پیام امام زمان میاره حتما گوش کنید خیلی تاثیر گذاره

صفحه 3 از 76 نخستنخست ... 23413 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن