خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 97 از 97
    1. Top | #91
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خبر خوش دادی مثلا؟ نابغه الان روزانه هایی که مدرک گرفته اند همه میرن تجربی. مثل رتبه ۱ تجربی امسال
      حداقل اون مسئله پول که حل شد!

2. Top | #92
      در انتظار تایید ایمیل

Tajob
      نمایش مشخصات

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      خیلی حیفم اومد این حرفو نزنم . تو کنکور فقط یه عده موفق میشن فقط یه عده اونایی که مغز پاک . بی حاشیه ای دارن . این حرفو محمد احمدی تو مصاحبه کانونش هم میگه برید نگا کنید رتبه دو رقمی ارشد علوم ازمایشگاهی تو کنکور امسال 4000 هزار میاره بقیه که جای خود دارن . علوم ازمایشگاهی که نزدیک ترین درسا با ما داره اونایی هم که مهندسن در میان از پزشکی حقشونه چون زحمتشو میکشن نه اینکه بیان اینجا بحث کنن که چی میشه چی نمیشه . منم میخواستم بحث نکنم ولی وقتی دیدم که میتونم حداقل یه نفرو از این تفکرات مزخرف نجات بدم حرفامو زدم
      و خدایی که در این نزدیکی ...

4. Top | #94
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      خبر خوش دادی مثلا؟ نابغه الان روزانه هایی که مدرک گرفته اند همه میرن تجربی. مثل رتبه ۱ تجربی امسال
      حداقل اون مسئله پول که حل شد!
      یک تجربی امسال دو سال قبلش تک رقمی ریاضی شده بود خیلی فرق میکنه به خدا خیلی فرق میکنه خیلی اون مهندسی هایی هم که پزشکی میارن اکثرشون رتبشون تک و دو یا سه رقمی بوده . من نمیدونم دیگه چطور باید بگم چرا هیچکس نمیره تو 1000 نفر برتر چند تا دانش اموز داریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

5. Top | #95
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط parnia-sh نمایش پست ها
      همونجور که اون اقای احمدی تونست زیستو بخونه ایناهم میخونن..وقتی بقیه ی درساشون قویه زیستو30 -20هم بزنن قبولن
      آقای احمدی مگه تو هفت ماه خوند ؟!
      دوما الان سال 90 نیست که با زیست 20 30 بشه پزشکی اورد !!!!!!!
      نگاه کنی اونایی که اوردن سه رشته رو تخصصی ها 60 به بالا بوده !
      دیگه فیلم هندی نیس بیان شیمی و فیزیک و ریاضی و 100 بزنن !
      خوشا دیدار ما در خواب ...

6. Top | #96
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      حرف اخرم و میگم دیگه پست نمیذارم . ای کاش تو زندگی هامون نه فقط کنکور اول بدونیم کی هستیم و چه ظرفیتی داریم بعدش بر همین اساس تصمیم بگیریم
      من الان فهمیدم ظرفیتم در چه بازه ای هست از نظر رتبه فقط سعی میکنم اونو بهبود ببخشم نه اینکه بگم از اول رتبه یکم . شب دوستان بخیر .

7. Top | #97
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط D.A.A نمایش پست ها
      حرف اخرم و میگم دیگه پست نمیذارم . ای کاش تو زندگی هامون نه فقط کنکور اول بدونیم کی هستیم و چه ظرفیتی داریم بعدش بر همین اساس تصمیم بگیریم
      من الان فهمیدم ظرفیتم در چه بازه ای هست از نظر رتبه فقط سعی میکنم اونو بهبود ببخشم نه اینکه بگم از اول رتبه یکم . شب دوستان بخیر .
      آخ آخ چقدر من با اين حرفت موافقم!!دمت گرم!!به تشكر پسنده نكردم!!بازم دمت گرم!!روزمو كامل كردي!!

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن