خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112
    نمایش نتایج: از 166 به 173 از 173
    1. Top | #166
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

2. Top | #167
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسی قیمت عمارلو رو میدونه؟

3. Top | #168
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Sharmande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amiirhosein نمایش پست ها
      سلام دوستان.برنامه کلاس های نکته و تست اموزشگاه هدف تهران اعلام شده.هرکی تجربه ای داشته خیلی لطف میکنه اگه به اشتراک بزاره
      در کل حضور در این کلاس ها چقدر مفیده ؟؟
      فایل پیوست 78334
      دکتر ظهریان دبیر دبیرستان ما بودن و بسیار کارشون خوب و خفنه.
      آشنایی نزدیکی با دکتر بابایی دارم و اگه یه تسلط نسبی رو مطالب دارید خیلی جوابه کلاساشون.
      دکتر کیاسالار هم قشنگ جمع میکنن زبان رو خصوصا تکنینکای درک مطلب
      راجع به آقای مصلایی نظر خاصی ندارم!

4. Top | #169
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من فقط اینو میدونم که کادر اداری بسیار بی تربیت و بیشعوری دارن در حدی که اگه به من میگفتن رایگان ثبت نام میشی هم پامو تو هدف نمیذاشتم مخصوصا خانم منصوری که حرف زدنش عین فحش میمونه باید با قلاده ببندنش که گاز نگیره من نمیدونم شخصیت بعغیا چطوریه که با میل قلبی یه پولیم میدن که توهین بشنون

5. Top | #170
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من خودم هدف میرم خواستم بگم خود معلما میگن کلاسای نکته و تست صرفا برا کسایی که خوب خوندن مفیده
      یه مروری بشه و اینا...
      فقط اگه درسایی مث فیزیک میاین حواستون باشه چیزایی ک خوندین قاطی نکنین من خودم که سال اول کنکورمه ولی یکی از رفیقام پارسال فیزیکو خوب بسته بود خودش گفت خواستم یه جمع بندی بشه
      کلاس فیزیک نکته و تست یکی از معلمارو اومدم میگفت از بس نکته و فرمول گفت آخرش همرو قاطی کردم فیزکم 16 درصد زدم کنکور
      کریمی رو حتما بیاید خیلی خوبه x:
      عمارلو هم 850 هس
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

6. Top | #171
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط moja78 نمایش پست ها
      سلام دوستان من خودم هدف میرم خواستم بگم خود معلما میگن کلاسای نکته و تست صرفا برا کسایی که خوب خوندن مفیده
      یه مروری بشه و اینا...
      فقط اگه درسایی مث فیزیک میاین حواستون باشه چیزایی ک خوندین قاطی نکنین من خودم که سال اول کنکورمه ولی یکی از رفیقام پارسال فیزیکو خوب بسته بود خودش گفت خواستم یه جمع بندی بشه
      کلاس فیزیک نکته و تست یکی از معلمارو اومدم میگفت از بس نکته و فرمول گفت آخرش همرو قاطی کردم فیزکم 16 درصد زدم کنکور
      کریمی رو حتما بیاید خیلی خوبه x:
      عمارلو هم 850 هس
      فیزیک با کی رفته بود ؟ ذهبی که نبوده؟؟
      دینی خیلی تعریفشو شنیدم واقعا اینقدر خوبه؟

7. Top | #172
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      اگه اشتباه نکنم میر حسینی بود...
      دینی وافعا خوبه حتی برا کساییکه هیچی نخوندن...
      حكمت وزیدن باد رقصاندن شاخه ها نیست.بلكه امتحان ریشه هاست...

8. Top | #173
      K.K
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اموزشگاه هدف رفتم و دوتا درس زیست عمارلو و ریاضی مقدم نیا رفتم.اصلا راضی نبودم عمارلو که مثل معلم یه مدرسه دولتی درس میداد و مقدم نیا مطالب رو سریع و سطح بالا می گفت به درد من که ریاضیم ضعیفه نمی خورد.در کل از ثبت نام تو هدف پشیمونم.کلی پولم سوخت شد چون تو قرداد کلاهبردارانه ای دارن ذکر شده بعد از گذشت ۳ جلسه برای کلاس های سالیانه که البته دفتر ثبت نام به من گفت چون کلاسامون۹۰دقیقه ای هست بنابراین بعد از یک جلسه حق انصراف یا تغییر کلاس دارین.شرایط انصراف:۱۰درصد+هزینه جلسه اول رو از پولتون کم می کنند.
      نکته دیگه هم اینکه کلاس های خیلی خیلی شلوغ بودن .😠😠😠😠😠😠😠😠😡😡😡😡

صفحه 12 از 12 نخستنخست ... 21112

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

mohammad26، فیزیک، قیمت، مقدم، ملاک، ممنون، من، میکنم، میاد، میخوندم، میخوام، میخواد، میدونه، میرن، میشه، متوجه، معدلم، چقدر، نمیشم، چه، نیا، نکته، نام، نتیجه، چطوره؟، نظرتون، همه، همین، هندسه، های، هدف، هدف.، هدفم، هر، هزینه، هست، هستن، ولی، واقعا، واسه، وتست، یه، یکی، یعنی، کلاس، کلاس کنکور، کلاسا، کلاسای، کمک، کنکور، که، کتاب، کردم، کسی، گاج، گرفتم، گرفت؟، پور، پیش، پایینه، پست، اقای، اموزان، اموزشگاه، اموزشگاه هدف، اما، امسال، انتخاب، اونایی، اونجا، این، اینکه، احتیاج، ادبیات، ادغام، از، استاد، استاد فیزیک، استاد کریمی، استاد احمدی، استاد ریاضی، به، بین، بگن، بگه، بگین، با، باهاش، بخاطر، برم، بره، برام، برای، برخورد، تو، تا، تاپیکو، تجربی، تجربی؟، ترس، تست، تصمیم، تعداد، ثبت، جدید، جزوه، خواهش، خوبه، خودم، خیلی، خبر، خصوصی، دوستان، دینی، دیر، دانش، دارم، داره، داشتم، داشتین؟، درس، درسنامه، ذهبی، رو، ریاضی، راهنمایی، زيست، زیست، زبان فارسی، سوال، سینماتیک، سر، سری، شلوغی، شما، شیمی، شده، ضروریه، عمارلو، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن