خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

گرفتن درصد 20_30 زیست

سلام دوستان
      من رشتم ریاضی بوده و هیچی از زیست نمیدونم
      اگه میشه راهنمایی کنید یه کاریش کنم این زیسته لعنتیو :d

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Chelsea نمایش پست ها
      سلام دوستان
      عزیز زیستو نمیشه گفت این قسمتا رو بخونی انقدر میزنی باید کلشو بخونی ولی حالا که میگی 30% بیا پیش 2 و گیاهی رو بخون سختم نیست اینا رو دقیق بخونی 30 زدی انشاالله
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      عزیز زیستو نمیشه گفت این قسمتا رو بخونی انقدر میزنی باید کلشو بخونی ولی حالا که میگی 30% بیا پیش 2 و گیاهی رو بخون سختم نیست اینا رو دقیق بخونی 30 زدی انشاالله
      سپاس

4. Top | #4

نمایش مشخصات
      پیش دو و گیاهی سخت نیست؟
      گیاهی رو که هیچ چیزی نمیگم
      ولی پیش 2 به جز 6 و 7 اش که متعادل تره بقیه سخت نیستن؟شارش؟ویروس؟باکتری؟ا غازیان؟قارچ؟شیب؟بام؟
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aries نمایش پست ها
      پیش دو و گیاهی سخت نیست؟
      گیاهی رو که هیچ چیزی نمیگم
      ولی پیش 2 به جز 6 و 7 اش که متعادل تره بقیه سخت نیستن؟شارش؟ویروس؟باکتری؟ا غازیان؟قارچ؟شیب؟بام؟
      بببین داداش پیش 2 فصل 6 و7 و 9و10و11 قسمت اعظمش حفظیه و با خودشون ترکیب میشن مخصوصاً 3 فصل آخر این ما بین فقط فصل 8 میمونه که ایشون بخونه عالیه نخوندم نخوند در مورد گیاهی هم بگم که گیاهی از ژنتیک و دوم و سوم راحت تره و گیاهی هم معمولاً با خودش ترکیب میشه یعنی چارچوب مشخصه
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه
      ویرایش توسط Amir h : 07 آذر 1395 در ساعت 20:34

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      اگه فارغ التحصیلی و وقتت آزاده یه مدت فقط زیست بخون متن هر سه تا کتابو روخونی کن بعد برو سوالای 95 رو ببین می فهمی که به چیا باید توجه کنی بعد کتاب درسیو با گاج جامع موازی پیش برو(میتونی از ویس و فیلم هم استفاده کنی). اگه وقت بیشتر داشتی برو سراغ کتابای سطح بالاتر مثل الگو.
      چاره ای نیست باید خیلی وقت بزاری برا زیست و نمیشه با وقت کم معجزه کرد.

7. Top | #7

نمایش مشخصات
      بببین داداش پیش 2 فصل 6 و7 و 9و10و11 قسمت اعظمش حفذیه و با خودشون ترکیب میشن مخصوصاً 3 فصل آخر این ما بین فقط فصل 8 میمونه که ایشون بخونه عالیه نخوندم نخوند در مورد گیاهی هم بگم که گیاهی از ژنتیک و دوم و سوم راحت تره و گیاهی هم معمولاً با خودش ترکیب میشه یعنی چارچوب مشخصه
      چارچوبو اینا رو نمیدونم ولی حرفت مثه این بود که من بگم چه مباحثیو بخونم که فیزیک 20 30 بزنم تو به من بگی برو دینامیکو حرکتو الکتریسیته ی ساکنو جاری بخون
      این مباحثی که گفتی اکثر داوطلبای کنکور توش ضعف دارن و ازش نمره از دست میدن
      یه توصیه واسه استارتر:داداش اگه بخوای واسه 20 30 بری 10 هم نمیزنی تا میتونی بخون تا اخرش به همین 20 30 برسی
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      اول متن کتاب درسیو بخونید بعد برید سراغ تست های کنکور سال قبل بعدشم سر تستای تالیفی بعد هم نکات تستا رو در کتابتون یادداشت کنید میتونید برای یادگیری بیشتر از درسنامه های الگو و خیلی سبز استفاده کنید البته کتاب درسی منبع اصلی ماست
      من خودم با این روش تو ازمون 70 به بالا می زنم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آلاء هم خوبه جمع بندی رحیمی

فرستاده شده از MediaPad M1 8.0ِ من با Tapatalk
      رها کن رئیس

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      رتبه 1 تجربی امسال 70 درصد از وقتش رو صرف مطالعه زیست میکرده!
      شما هم تغییر رشته ای هستی باید زمان زیادی رو روش صرف کنی. اوایل سعی کن روزی 5-4 ساعت زیست بخونی ! ( البته اگاه ساعت مطالعت در این حد هست )
      چند سالیه زیست انقد ترکیبی شده که نمیشه بگی این فصلو بخونی n درصد تو کنکور میزنی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام دوستان من رشتم ریاضی بوده و هیچی از زیست نمیدونم اگه میشه راهنمایی کنید یه کاریش کنم این زیسته لعنتیو :d
      کتاب درسی + فایل صوتی رضا امیر بهتون پیشنهاد میکنم ( توی انجمن دوستان گذاشتن )

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان کسی اگر بخواد فقط به یک الی سه سوال زیست جواب بده میشه راهنمایی کنید چیکار کنه؟ روی چی مانور بده که بتونه حداقل فقط یک سوال جواب بده طبق اون خونده یعنی باز بخاطر ترکیبی بودنش نشه نتونه جواب بده

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن