خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

منبع فیزیک 3 از صفر

سلام.سوم تجربیم و فیزیک هیچی بلد نیستم و این آزمون 13 درصد زدم و تا حدی که حتی انشعابات خازن ها رو بلد نیستم و لطفا یه منبعی بهم معرفی کنید که آموزش مفصلی داشه باشه و از صفر اموزش داده باشه؟،قبلا فیزیک 3 الگو رو داشتم ولی خیلی پیچیده درس داده بود و نظرتون درباره فیزیک سوم خیلی سبز وفیزیک 3 سیر تاپیاز و فیزیک 3انتشارات فاطمی چیه؟اغلب دوستان مبتکران شهریاری رو پیشنهاد کردن ولی اون که سطح خیلی بالا و تست های قویی داره که منی که صفرم از پس اونا بر نمیام. نظر شما چیه؟
      ویرایش توسط Friedrich : 06 آذر 1395 در ساعت 19:07

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Mr.Dr,8MIT8, AGHA JAVAD,mohammacl ,khaan , Unknown Soldier , Forgotten ,farshad7 , F.memar,Hellion

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شاید میتکران شهریاری براتون خوب باشه / در مورد فیزیک خیلی سبز سال سوم چیزی نمیتونم بگم اما خوب جامع فیزیک خیلی سبز جزء بهتریناس | یه نگاه به مبتکران شهریاری بنداز شاید همون چیزی باشه که دنبالیشین

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      [QUOTE=PO_OUYa;1027307]شاید میتکران شهریاری براتون خوب باشه / در مورد فیزیک خیلی سبز سال سوم چیزی نمیتونم بگم اما خوب جامع فیزیک خیلی سبز جزء بهتریناس | یه نگاه به مبتکران شهریاری بنداز شاید همون چیزی باشه که دنبالیشین[/QUOTاون سطح بالاس برا منی که دنبال درسنامم بدرد نمیخوره

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramandi نمایش پست ها
      اون سطح بالاس برا منی که دنبال درسنامم بدرد نمیخوره
      اتفاقا تا جایی که شنیدم درسنامه ی خوبی داره و خیلی روان و ساده س ( تست های قوی داره ) / تا جایی که افرادی که ضعیف هستن و این کتاب رو برای پیش یک خریده بودند الان میتونن به راحتی تست های فیزیک پیش یک رو بزنن . ( شایدم فقط برای پیش یک خوب کار کرده اما خب قبل از خرید کتاب برای سوال سوم تون دیدنش خالی از لطف نیس )

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      اتفاقا تا جایی که شنیدم درسنامه ی خوبی داره و خیلی روان و ساده س ( تست های قوی داره ) / تا جایی که افرادی که ضعیف هستن و این کتاب رو برای پیش یک خریده بودند الان میتونن به راحتی تست های فیزیک پیش یک رو بزنن . ( شایدم فقط برای پیش یک خوب کار کرده اما خب قبل از خرید کتاب برای سوال سوم تون دیدنش خالی از لطف نیس )
      ممنون

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بقیه نظری ندارید؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      شهریاری مبتکران....دوات پیش اونه...منم مشکل تورو داشتم نمیفهمیدم عمیقا

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ata1001 نمایش پست ها
      شهریاری مبتکران....دوات پیش اونه...منم مشکل تورو داشتم نمیفهمیدم عمیقا
      ولی اونو شنیدم تستای قویی داره وسطحش بالاس،من که سطحم پایینه پس چطوری ازش استفاده کنم؟
      ویرایش توسط Friedrich : 06 آذر 1395 در ساعت 11:01

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگه احتیاج ب درسنامه خوب دارید بنظرم مبتکران شهریاری عالیه و اگه تست میخواین کار کنین گاج از همه بهتره

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramandi نمایش پست ها
      سلام.سوم تجربیم و فیزیک هیچی بلد نیستم و این آزمون 13 درصد زدم و تا حدی که حتی انشعابات خازن ها رو بلد نیستم و لطفا یه منبعی بهم معرفی کنید که آموزش مفصلی داشه باشه و از صفر اموزش داده باشه؟،قبلا فیزیک 3 الگو رو داشتم ولی خیلی پیچیده درس داده بود و نظرتون درباره فیزیک سوم خیلی سبز وفیزیک 3 سیر تاپیاز و فیزیک 3انتشارات فاطمی چیه؟
      داداش تونستی این کتاب رو گیر بیار چاپش قدیمی ولی خیلی عالیه بهت قول میدم اینو بخونی خازن و مقاومت فول میشی
      http://www.mobtakeran.net/%DA%A9%D8%...%A8%DB%8C.html

13. Top | #13
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شهریاری تستاش از سطح شروع تا سطح بالاس توی تست هاش از نظر من کامل یاد میگیرید
      من امسال کتاب مهر و‌ماه ۳۶۰ درجه رو‌برای آموزش به سیر تا پیاز ترجیح میدم

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من ازمون قبلی گزینه 2 رو فیزیک 89 درصد زدم ، اون یه ذره ای رو هم که نزدم نرسیده بودم
      معلم ما اختری هست ، جز بهترین های شهرستانای تهران و کرجه گفت گاج نقره ای بخرید ولی من مهروماه 360 درجه خریدم به نظرم عالیه
      من که سومم و بهترین معلم رو دارم وقتی درسنامه رو میخونم نکته جدید میبینم ، حالا دیگه خودانی ....

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداش مبتکران شهریاری بگیر خیلی روون توضیح داده اگه سطح پایینه هم نگران نباش زبانش سادست و خوب یادت میده بقیه کتابا نکته محورن و زیاد جالب نیستن. . موفق باشی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن