خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 92
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      خب دوسال پشت كنكور=سومين كنكوره ديگه .. چرا اينقدر به حاشيه ها توجه ميكنين

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azam1011 نمایش پست ها
      بنظرمن بيايم اينجوري بهش نگاه کنيم.هيچکس به اندازه ي ما بااراده نبوده .که يه سال ديگم ازتمام شاديهاوتفريحاش بزنه براي اينکه ازاين عمريکه خدابهش داده واين همه سال تحصيل وخرجايي که رودست والدينش گذاشته، بهترين استفاده وعاليترين نتيجه روبگيره.وگرنه بالاهم گفتم رشته ي چي چي ازدانشگاه يالغوزاباد رو هرکسي ميتونه بره.مهم اين تفاوتست.مابابقيه متفاوتيم.چون ما دوس داريم بهترين باشيم.[emoji253] [emoji253] [emoji253]

مثال ميزنم.دوتاراه داريم يه راه زودترشروع ميشه واولش تاجاييکه چشم کارميکنه صاف وهمواره ولي ازيه جايي به بعدميشه پرررازچاله ودست انداز.
      يه راه ديگ هست که يکم ديرترميرسي بهش واولش تاچشم کارميکنه بد وناهمواربنظرميرسه ولي ازيه جايي به بعد ميشه صاااااف وراحت.
      خيلي ازاطرافيانمون توراه اولن.زودشروع کردن ولي هنوزاخرراهونميبينن.
      ما،توراه دوميم.گرچه خيليا ميزنن توسرمون که اين راهت وقت تلف کردنه.چون هنوز اون قسمت صاف وهموارراهو نميبينن وخوشحالن که ما تواينيکي راهيم.
      ولي ما هردوتاراه رو ميبينيم.وترجيح داديم توراهي باشيم که ديرتربهش ميرسيم ولي شايد ازيه جايي به بعد،وقتيکه بقيه دارن بادست اندازهاي راهشون دست وپنجه نرم ميکنن.مارسيديم به اونجايي که واسش تلاش کرديم.
      هيييچوقققت ازسرزنشهايي که بقيه ميکنن ناراحت نشين اوناتقصيري ندارن چون راههارومثل ماکامل نميبينن.
      وااي چقد حرف زدم![emoji26] [emoji26] [emoji28] [emoji28] [emoji87] [emoji87]

لپ کلام...مااخوبييييم.خخخ[emoji23] [emoji23] [emoji28] [emoji38]
      دمت گرم...خیلی عالی توضیح دادی

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کنکور۹۶دومین کنکورم

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من کنکور ۹۶دومین کنکورم میشه
      پس شاید نباید اینحا کامنت بزارم[emoji16]
      اما از اونجایی که در همین مدت ۵-۴ماه پشت کنکوری بودن اندازه ی کل ۱۸سال زندگیم پیر شدم کامنت میزارم[emoji4] [emoji4]

پشت کنکور موندن واقعا سخته..یعنی از نظرم قطعا اونی که به این نتیجه رسیده بود کار توی معدن از همه ی کارا سخت تره پشت کنکوری بودن رو نچشیده بود[emoji52] [emoji52]

اما خب با قبول شدن توی یه رشته خوب و دانشگاه خوب همه ی درد هاش شیرین میشه

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      می خوام بگم یه چیزی بخندیم از تابع پشت کنکور بودنتون حد بگیرید حد دربینهایت ها
      :d

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      یکی مثل من که سال کنکور و پشت کنکوریش به دلیل بیماری ****** رفته سال 96 عملا اولین کنکورشه
      دست از طلب ندارم تا کام من براید
      یا تن رسد به جانان یا جان ز تن براید
      به امید اون روز برای هممون

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      96 سومین و آخرین کنکورمه و بدون شک به هدفم میرسم .
      اون اوایل که نتایج اومده بود همش تو خونه میموندم تا کسی منو نبینه و از نتایج نپرسه ولی به قول مامانم زندگی من و تصمیمات من به مردم ربطی نداره حالا اون آدم میخواد برادرم باشه یا عمه خاله دایی یا هرکس دیگه!! روزای بدی بودن ولی خداروشکر بدون اینکه غصه خوردن به سلامتیم ضربه بزنه گذشت
      توی چند سال پیش زخم معده و مشکلات گوارشی و یه روحیه‌ی ضعیف داشتن بعلاوه دوستانی که همشون درس نخون بودن باعث شد به اینجا برسم ولی کسی چه میدونه شاید حکمت خدا بوده که من توی 20سالگی برم دانشگاه
      الان هم خداروشکر وضعیتم هرروز داره بهتر میشه مهم تر از اون سلامتیه که الان دارم و دیگه مثل پارسال هِی وسط درس خوندن معده‌ام درد نمیگیره و تمرکزم بهم نمیخوره
      پشیمون نیستم چون گذشته ها گذشته ولی اگه دروغ نگم وقتی عکسای یکی از دوستام رو میبینم که دانشگاه آزاد یه رشته‌ی الکی رفته و هِی عکس میزاره از خوش گذرونی های دانشگاه منم یکم دلم خواست بعد فکر کردم منم سال دیگه دانشگاه تهران یا بهشتی قبول میشم و با عکسهای دانشگاه همه رو دیوونه میکنم
      وای چقدر حرف زدم برم سر درسم
      I Never give up ∞

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به خودم افتخار میکنم که بخاطر هدفم دارم میجنگم...
      مهم نیس سال نود و شش قراره سومین بار توی کنکور شرکت کنم...
      مهم اینه که سرم پیش وجدانم بالاس...

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      منم که امسال سال دوممه. اگه خدا بخواد همین امسال میرسم به هدفم. تا دلتووووون بخواااااااد هم حامی و پشتیبان و انرژی مثبت و اینا...... ندارم‌.
      بلههههه! با افتخار میگم ک همه الان مقابلمن . اینطوری هم نیستن ک چیزی بهم نگن و فقط پوزخند بزنن.
      بسیاااار شیک و مجلسی روی سیستم تخریبن ^_^. دروغ چرا؟! گاها اعصابم به شدت بهم میریزه. از این آدمای مثبت نیستم که حرف بقیه برام مهم نباشه . ولی دوست دارم برسم به هدفم و بعد بهشون لبخند بزنم، این مدلی
      ~ Because in the End ~
      __
      We are all just Dreams__
      * In an Endless Universe *

(Infinity#)

10. Top | #40
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      اون اوایل که نتایج اومده بود همش تو خونه میموندم تا کسی منو نبینه و از نتایج نپرسه ولی به قول مامانم زندگی من و تصمیمات من به مردم ربطی نداره حالا اون آدم میخواد برادرم باشه یا عمه خاله دایی یا هرکس دیگه!! روزای بدی بودن ولی خداروشکر بدون اینکه غصه خوردن به سلامتیم ضربه بزنه گذشت
      توی چند سال پیش زخم معده و مشکلات گوارشی و یه روحیه‌ی ضعیف داشتن بعلاوه دوستانی که همشون درس نخون بودن باعث شد به اینجا برسم ولی کسی چه میدونه شاید حکمت خدا بوده که من توی 20سالگی برم دانشگاه
      الان هم خداروشکر وضعیتم هرروز داره بهتر میشه مهم تر از اون سلامتیه که الان دارم و دیگه مثل پارسال هِی وسط درس خوندن معده‌ام درد نمیگیره و تمرکزم بهم نمیخوره
      پشیمون نیستم چون گذشته ها گذشته ولی اگه دروغ نگم وقتی عکسای یکی از دوستام رو میبینم که دانشگاه آزاد یه رشته‌ی الکی رفته و هِی عکس میزاره از خوش گذرونی های دانشگاه منم یکم دلم خواست بعد فکر کردم منم سال دیگه دانشگاه تهران یا بهشتی قبول میشم و با عکسهای دانشگاه همه رو دیوونه میکنم
      بهت قول میدم هیچ مالی نمیشی

11. Top | #41

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      حالا که بحثش شد یکی رو میشناسم 93 کنکور داد معلوم نیس چن شد 94 کنکور داد 4 و خورده شد 95 هم کنکور داد اورد 2700 فک کنم دندون مازاد قبول شد
      در کل امید داشته باش ایشالا که به هدفت میرسی
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      منم امسال سومین بارمه ... و ان شاالله اخرین و بهترین سال

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شروین هم سال سوم سومش بود
      سال اول ۱۲هزار
      سال دوم ۷هزار
      سال دوم هزار
      معدلش هم پایین بود..
      مصاحبه اش توی انجمن هست

خیلی دوس دارم بدونم اینایی که دارن میگن نمیشه فازشون چیه؟!

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حاضرم 10 سال پشت کنکور بمونم ولی به اون هدفی که مد نظرم دارم برسم،تا اینک به اون هدفم نرسم و تا آخرین روز عمرم بخوام حسرتشو به دل داشته باشم و همچنین حسرتشو همراه خودم به گور ببرم...

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      افريييين به بچه هاي پرانرژي گروه[emoji253] [emoji253]

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن