خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 92
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط morteza20 نمایش پست ها
      اونایی که یه سال پشت کنکورن میشه دومین کنکورشون
      اونایی که دو سال پشت کنکورن میشه سومین کنکورشون
      اونایی که سه سال پشت کنکورن میشه چهارمین کنکورشون
      نکته : اگر سال های کنکور دادن رو با k و تعداد پشت کنکور موندن رو با ] نشان بدهیم می توان نوشت :

k = (1+i)

باریکلا...احسنت...درستش همینه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      تاپیک خوبیه... دمت گرم استارتر...
      منم 96 سومین کنکورمه... دهنم فعلا داره اسفالت میشه حرف دیگه ای ندارم:/

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      @8mit8 سجاد داداش تاپیک رو یا ببند یا اینکه بحذف استاتر تاپیک تاپیک دیگه ای زده
      جفت تاپیک ها رو ادغام کردم ، اینطوری بهتره بنظرم

4. Top | #19
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      درد یعنی من !! یعنی کسی که سه چهار ساله پشت کنکور مونده برای هدفش . هدفش چیه حالا ؟ پرستاری شهر خودش . وای خدا چقدر دارم حرف و کنایه و خرد شدن زیر حرف های دیگران و پدر و مادر رو میکشم ولی با این حال بازم یه ذره امید داره که یه روز بلاخره بهش میرسم ولی ته دلم میگم اگه نرسم باز چی میشه .........
      وضع بد تر و بدتر میشه . میبینم هم سن و سال های خودمو دنبال کار و فعالیت و بعضی هاشون تو دانشگاه خوب و بعضی هاشون پی کار و زندگی هستن میشینم یه گوشه و هی فکر میکنم من کجای کارم و چرا عقب موندم و میترسم بازم عقب بمونم . . . . . . . تقریبا میشه گفت کسی به فکرم نیست و همه دیگه ازم اامید شدن و میگن برم دنبال یه کاری یا خدمت . . . .
      فعلا مثلا دانشجوام . . . . . . . ای خدا یعنی امسال تموم میشه و من راحت میشم و حرف و حدیث ها هم تموم میشه . هرکی یه تیکه ای بهم میندازه بیشتر حسرت روزای از دست رفته و حال خودمو میخورم چرا نباید امسال تمومش کنم و برم پی زندگیم و مثل جوونای دیگه شور داشته باشم و بازم بشم همون ادم شاد همیشگی . . . . . فکر نمیکردم یه روز اینطوری تو خودم برم و همش منتظر اون اینده خوبه باشم . دلیل عدم موفقیت تو این مدت کسی نبود جز خودم و خودم و خودم خودم !!! نه هیچ کسی دیگه . چون واقعا کم گذاشتم و همیشه درگیر حاشیه بود . ولی حالا فهمیدم اگه بجایی نرسم و به هدفم نرسم دیگران منو له خواهند کرد و هیچ کس غصه منو نمیخوره و همه پی زندگی خودشون هستند .
      حالا شما دوستان واسم دعا کنید و بهم روحیه بدین تا امسال با این تاثیر مثبت معدل بتونم به هدفم برسم و یه زندگی پور شور و شوق رو دوباره آغاز کنم . بازم توکلم بر خداست و مجدد استارت میزنم و این دفعه دیگه هرچی خدا بخواد . شرمنده زیاد حرف زدم ( داشتم میمردم . . . . . . . . .

به نظرم همین که یکی چند سال پشت کنکور بودنو تحمل کنه به خاطر هدفشو پس نکشه خوش کار بزرگیه -_- هر کسی نمیتونه
      شمام که اشکال کارتونو انگار متوجه شدین . ضعفاتونو تو کنکور برطرف کنین ایشالا امسال اخرین و بهترین کنکورتونو میدین

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پشت كنكوري بودن افتي داره كه اينه كه شخص ممكنه با خودش بگه وقت زياده و فردا ميخونم و امروز برم مهموني و از اين مزخرفات كه باعث ميشه بازم عقب بمونه طرف و پشت كنكوري بودن به اون معنا نيست كه وقتش زياده و وضعيت خوبه و اينها شماها هم اين سايت ديگه نيايد براي تفريح و بشينيد بدون وقفه بخونيد و به عاقبت وحشتناك خراب كردن كنكور و عقب موندن و معطل شدن فكر كنيد درضمن يادتون باشه براي رسيدن به موفقيت بايد تلاش كرد شما كره اي ها و غيره رو به يادتون بياريد و خسته نشيد و فقط بخونيد چون همين كره اي ها با تلاش و سختي زياد به اينجا رسيدن و هميشه اينطوري نبودن اينطوري شايد انرژي گرفتيد.

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ههِ..یعنی ادم مترسک سر جالیز بشهِ..ههِ..پشت کنکوری اونم برایِ سال دوم نشهِ..
      تلخ تر ش اونجاس همه صاف صاف برمیگردن تو روت میگن تو همونی نیستی که سه سال پیش میگفتن دکتره فامیلهِ؟ آی آی..بدشم یه پوزخند تحویلت بدن..ههِ..
      حالا خودشون چی دارن یه دلیسانس از یه دانشگاه ازاد شهر دور افتادهِ...
      بدترش میدونی کجاشهِ..اونجا که خوانوادم پشت سر اونا وایسن و اوووف...
      برگردن بگن شما بیل زنی نیلوفر خانوم به باغچه خودت بزن...هــِه..

7. Top | #22
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کاش به کنکور جوری دیگ نگاه کنیم !

کنکور ی دست انداز نیس !
      کنکور ی سکوی پرش ! از روش باید ببری !
      ولی متاسفانه من سقوطط کردم سقوط ! و بعد سقوط خوردم ب ی دیوار ک باید از عبور کنم تا شاید دوباره بتونم از روی سکوی پرش بپرم البته اگ دوام بیارم

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام به همه.
      ویرایش توسط azam1011 : 06 آذر 1395 در ساعت 15:55

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

Khabalod
      نمایش مشخصات
      شما آزاد هستید رویاهای بزرگ داشته باشید و طرح های بزرگی را برنامه ریزی کنید و به هر جایگاهی که می خواهید برسید و به هر دستاوردی دست یابید. اما سوال اینجاست که چرا دست به کار نمی شوید؟

زیرا شما زندانی هستید! زندانی ترس.

ترس از خجالت کشیدن به دلیل شکست،

ترس از طرد شدن توسط اطرافیان،

ترس از ...

شما از اینکه ریسک کنید و نفس و غرورتان را به خطر بیاندازید می ترسید.

آزادی واقعی را زمانی تجربه می کنید که این ترس ها را کنار بگذارید و نظر و دیدگاه دیگران در مورد شما و اهداف شما برایتان دیگر مهم نباشد.

شما تنها در مقابل خودتان و خالقتان پاسخگو هستید.

دارن هاردی

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      درد یعنی من !! یعنی کسی که سه چهار ساله پشت کنکور مونده برای هدفش . هدفش چیه حالا ؟ پرستاری شهر خودش . وای خدا چقدر دارم حرف و کنایه و خرد شدن زیر حرف های دیگران و پدر و مادر رو میکشم ولی با این حال بازم یه ذره امید داره که یه روز بلاخره بهش میرسم ولی ته دلم میگم اگه نرسم باز چی میشه .........
      وضع بد تر و بدتر میشه . میبینم هم سن و سال های خودمو دنبال کار و فعالیت و بعضی هاشون تو دانشگاه خوب و بعضی هاشون پی کار و زندگی هستن میشینم یه گوشه و هی فکر میکنم من کجای کارم و چرا عقب موندم و میترسم بازم عقب بمونم . . . . . . . تقریبا میشه گفت کسی به فکرم نیست و همه دیگه ازم اامید شدن و میگن برم دنبال یه کاری یا خدمت . . . .
      فعلا مثلا دانشجوام . . . . . . . ای خدا یعنی امسال تموم میشه و من راحت میشم و حرف و حدیث ها هم تموم میشه . هرکی یه تیکه ای بهم میندازه بیشتر حسرت روزای از دست رفته و حال خودمو میخورم چرا نباید امسال تمومش کنم و برم پی زندگیم و مثل جوونای دیگه شور داشته باشم و بازم بشم همون ادم شاد همیشگی . . . . . فکر نمیکردم یه روز اینطوری تو خودم برم و همش منتظر اون اینده خوبه باشم . دلیل عدم موفقیت تو این مدت کسی نبود جز خودم و خودم و خودم خودم !!! نه هیچ کسی دیگه . چون واقعا کم گذاشتم و همیشه درگیر حاشیه بود . ولی حالا فهمیدم اگه بجایی نرسم و به هدفم نرسم دیگران منو له خواهند کرد و هیچ کس غصه منو نمیخوره و همه پی زندگی خودشون هستند .
      حالا شما دوستان واسم دعا کنید و بهم روحیه بدین تا امسال با این تاثیر مثبت معدل بتونم به هدفم برسم و یه زندگی پور شور و شوق رو دوباره آغاز کنم . بازم توکلم بر خداست و مجدد استارت میزنم و این دفعه دیگه هرچی خدا بخواد . شرمنده زیاد حرف زدم ( داشتم میمردم . . . . . . . . .
      شماگفتين خدمت؟يعني پسرين؟بابااگه اقاهستين که ديگ جوش نداره.بازدخترازيادجوش ميزنن که زندگيشون ميره واينا(خودتون منظورموبهترميفهميد)بايد همرو معطل کنن که من کنکوردارم.زندگيشون ميره ولي شماکه نه.شما هروقتم که شروع کنين به زندگي معمولي ديرنيست.به دوروبرياتونم نگاه نکنين.من هميشه هروقت يکي يه چيزي بهم ميگ .ميگم ادم ده سال پشت کنکوربمونه بهتره تامثه تو بره رشته هاي چرت وپرت دانشگاه يالغوزاباد.
      والا!!
      خيالتون راحتتت.که اونابايد افسوس بخورن که تسليم شدن.اتفاقا هروقت ديدين کسي اينجوريه يه پوزخندم بهش بزنين ک يني تورفتي.حاضرشدي هررشته چرتي بري.
      وازهمه مهمتر وقتي که بعضيا تو يه ماه دوماه تونستن ماتوهفت ماه کووولاک ميکنيم.
      ودوم اينکه به هرچيزي که فکر کني اتفاق ميوفته.
      سوم..اينکه هيييچ چيزي غيرممکن نيست..
      وچهارم ...خداگفته ازتوحرکت ازمن برکت
      وهيچکسي مثل خدا سرقولش واينميسته.
      پس شماشروع کنين مطمين مطمئئئن باشيد که خدام دست خالي برتون نميگردونه[emoji4] [emoji4] [emoji253]

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.mamad_97 نمایش پست ها
      تاپیک خوبیه... دمت گرم استارتر...
      منم 96 سومین کنکورمه... دهنم فعلا داره اسفالت میشه حرف دیگه ای ندارم:/
      خخ خواهش ميکنم.خودمم به همچين تاپيکي احتياج داشتم.چون هيچکي بغير ازخود ما مارو نميفهمه

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nilofar76 نمایش پست ها
      ههِ..یعنی ادم مترسک سر جالیز بشهِ..ههِ..پشت کنکوری اونم برایِ سال دوم نشهِ..
      تلخ تر ش اونجاس همه صاف صاف برمیگردن تو روت میگن تو همونی نیستی که سه سال پیش میگفتن دکتره فامیلهِ؟ آی آی..بدشم یه پوزخند تحویلت بدن..ههِ..
      حالا خودشون چی دارن یه دلیسانس از یه دانشگاه ازاد شهر دور افتادهِ...
      بدترش میدونی کجاشهِ..اونجا که خوانوادم پشت سر اونا وایسن و اوووف...
      برگردن بگن شما بیل زنی نیلوفر خانوم به باغچه خودت بزن...هــِه..
      درپاسخ شمام همونيکه بالاگفتم.[emoji5] [emoji4] [emoji253]

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا اگه بخوام دردو دل کنم،باید نزدیک 10 صفحه فقط بنویسم اما فقط همینو میگمو بس که من تو زندگیم،به غیر از حرف خودمو خدا،دیگه به حرف هیشکی اهمییت نمیدم و همچنین واسم مهم نیست که بقیه چی بهم میگن یا چی دربارم فکر میکنن...گور بابای مردم

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من که نمیخواستم امسالم پشت کنکور بمونم فقط و فقط به خاطر فشارایی بود که سال پیش تحمل کردم حیف بود بی نتیجه بمونن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنظرمن بيايم اينجوري بهش نگاه کنيم.هيچکس به اندازه ي ما بااراده نبوده .که يه سال ديگم ازتمام شاديهاوتفريحاش بزنه براي اينکه ازاين عمريکه خدابهش داده واين همه سال تحصيل وخرجايي که رودست والدينش گذاشته، بهترين استفاده وعاليترين نتيجه روبگيره.وگرنه بالاهم گفتم رشته ي چي چي ازدانشگاه يالغوزاباد رو هرکسي ميتونه بره.مهم اين تفاوتست.مابابقيه متفاوتيم.چون ما دوس داريم بهترين باشيم.[emoji253] [emoji253] [emoji253]

مثال ميزنم.دوتاراه داريم يه راه زودترشروع ميشه واولش تاجاييکه چشم کارميکنه صاف وهمواره ولي ازيه جايي به بعدميشه پرررازچاله ودست انداز.
      يه راه ديگ هست که يکم ديرترميرسي بهش واولش تاچشم کارميکنه بد وناهمواربنظرميرسه ولي ازيه جايي به بعد ميشه صاااااف وراحت.
      خيلي ازاطرافيانمون توراه اولن.زودشروع کردن ولي هنوزاخرراهونميبينن.
      ما،توراه دوميم.گرچه خيليا ميزنن توسرمون که اين راهت وقت تلف کردنه.چون هنوز اون قسمت صاف وهموارراهو نميبينن وخوشحالن که ما تواينيکي راهيم.
      ولي ما هردوتاراه رو ميبينيم.وترجيح داديم توراهي باشيم که ديرتربهش ميرسيم ولي شايد ازيه جايي به بعد،وقتيکه بقيه دارن بادست اندازهاي راهشون دست وپنجه نرم ميکنن.مارسيديم به اونجايي که واسش تلاش کرديم.
      هيييچوقققت ازسرزنشهايي که بقيه ميکنن ناراحت نشين اوناتقصيري ندارن چون راههارومثل ماکامل نميبينن.
      وااي چقد حرف زدم![emoji26] [emoji26] [emoji28] [emoji28] [emoji87] [emoji87]

لپ کلام...مااخوبييييم.خخخ[emoji23] [emoji23] [emoji28] [emoji38]
      ویرایش توسط azam1011 : 06 آذر 1395 در ساعت 17:31

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن