خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

کلید سوالات ازمون های قبلی قلم چی

سلام ...

قلم چی تو این آزمون سوالات و کلید پاسخ رو قرار دادند که واقعا خوبه !

دوستان اگه از ازمون 23 مهر . 7 آبان و 21 آبان کلید سوالات تجربی رو دارین قرار بدین !! ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام . کلید سوالات قبلی هم در سایت هست و هم در نرم افزار موبایل کانون | نمیشد همیشه سوالات و پاسخ تشریحی رو باهم بزارن ( این بار بخاطر برودت هوا بود )

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      سلام . کلید سوالات قبلی هم در سایت هست و هم در نرم افزار موبایل کانون | نمیشد همیشه سوالات و پاسخ تشریحی رو باهم بزارن ( این بار بخاطر برودت هوا بود )
      تو سایت کانون هر چقدر گشتم نبود فقط پاسخ تشریحی بودند که اونا هم گزینه رو ننوشته !! اپلیکشن موبایل خیلی زیاده در داخل کدومش هست؟ چون من تو کانون ثبت نام نکردم که ! فقط سوالات رو دانلود میکنم و میخوام سریع بررسی کنم پاسخ تشریحی نمیشه بررسیش کرد ... یعنی تو ازمون بعدی سوالات رو نمیزارن؟؟؟ چون کیفیت سوالات خوب بود اما انجمن که میزاره کیفیتش پایینه و نمیشه حتی بیت ها رو دقیق خوند

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      تو سایت کانون هر چقدر گشتم نبود فقط پاسخ تشریحی بودند که اونا هم گزینه رو ننوشته !! اپلیکشن موبایل خیلی زیاده در داخل کدومش هست؟ چون من تو کانون ثبت نام نکردم که ! فقط سوالات رو دانلود میکنم و میخوام سریع بررسی کنم پاسخ تشریحی نمیشه بررسیش کرد ... یعنی تو ازمون بعدی سوالات رو نمیزارن؟؟؟ چون کیفیت سوالات خوب بود اما انجمن که میزاره کیفیتش پایینه و نمیشه حتی بیت ها رو دقیق خوند
      پارسال کنار پاسخ تشریح ها کلید رو میذاشتن / اگه ثبت نام نکردین فکر نکنم بتونید به قسمت کلید های آزمون اپلیکشن دسترسی داشته باشید . نه دیگه این آزمون هم چون بعضیا نتونسته بودن برن آزمون ( برف و بارون و هوای سرد ) گذاشته بودن رو سایت / از آزمون بعدی باید همون کیفیت بد رو تحمل کنی داداش

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      پارسال کنار پاسخ تشریح ها کلید رو میذاشتن / اگه ثبت نام نکردین فکر نکنم بتونید به قسمت کلید های آزمون اپلیکشن دسترسی داشته باشید . نه دیگه این آزمون هم چون بعضیا نتونسته بودن برن آزمون ( برف و بارون و هوای سرد ) گذاشته بودن رو سایت / از آزمون بعدی باید همون کیفیت بد رو تحمل کنی داداش
      خب شما تو کانون ثبت نام نکردین ؟ بتونین وارد صفحه بشین و کلید اون ازمون رو تو فایل پی دی اف بدین !؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط :Iman1997 نمایش پست ها
      خب شما تو کانون ثبت نام نکردین ؟ بتونین وارد صفحه بشین و کلید اون ازمون رو تو فایل پی دی اف بدین !؟
      اگه تو سایت کانون نباشه تو اپلیکشن قلمچی هست / داداش امسال بخاطر هزینه زیاد شرکت نکردم مگه اینکه دوستان دیگه بتونن کمک بکنن

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن