خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      ارامفر عالیه ولی خب واسه پایه ضعیف اصلا مناسب نیست.کلا واسه زیست پایت ضعیفه از رو کتاب بخونه اوکی شدی بعدا دی وی دی بگیر
      کدوم دی وی دیش؟

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      به خدا زیست dvd نمیخواد
      بهترین کار مطالعه کتاب و درسنامه الگو یا خیلی سبز بعدشم تست.تو دی وی دی هیچی بیشتر از کتاب کمک آموزشی یادتون نمیدن فقط پولتون رو میریزید دور

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پایم تو بعضی از درستا ضعیف بود ..
      دی وی دی گرفتم .. اصلا فایده نداشت
      کلاس رفتم اصلا فایده نداشت

یعنی هیچ کدومشون مناسب سطح ضعیف نیستن
      فقط پولم حروم شد ...

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط new boy نمایش پست ها
      من پایم تو بعضی از درستا ضعیف بود ..
      دی وی دی گرفتم .. اصلا فایده نداشت
      کلاس رفتم اصلا فایده نداشت

یعنی هیچ کدومشون مناسب سطح ضعیف نیستن
      فقط پولم حروم شد ...
      پس چیکار کنیم ؟؟؟ بریم بمیریم ؟!!!

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط کنکوری 96 نمایش پست ها
      پس چیکار کنیم ؟؟؟ بریم بمیریم ؟!!!
      تنها نتیجه ای که خودم گرفتم این بود یا باید یه معلم خصوصی بگیرم و خدا تومن پول بهش بدم و بگم سطح من در این حده و بهم درس بده :/
      یا هم اینکه بهترین راه حال کتاب درسی هست ..

زیست رو هم خودم اگر قرار باشه بخونم .. کتاب درسی رو میخونم + درس نامه های خیلی سبز ..
      فک کنم جواب بده دیگ ..
      اگر بار اول نفهمیدم بازم میخونم.. بار دوم نفهمیدم بازم میخونم .. بالاخره ادم میفهمه کتاب رو ..

البته اینو هم بگم .. من وقت زیاد دارم .. و کتاب خیلی سبز برای شروع من هست ..

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      تنها نتیجه ای که خودم گرفتم این بود یا باید یه معلم خصوصی بگیرم و خدا تومن پول بهش بدم و بگم سطح من در این حده و بهم درس بده :/
      یا هم اینکه بهترین راه حال کتاب درسی هست ..

زیست رو هم خودم اگر قرار باشه بخونم .. کتاب درسی رو میخونم + درس نامه های خیلی سبز ..
      فک کنم جواب بده دیگ ..
      اگر بار اول نفهمیدم بازم میخونم.. بار دوم نفهمیدم بازم میخونم .. بالاخره ادم میفهمه کتاب رو ..

البته اینو هم بگم .. من وقت زیاد دارم .. و کتاب خیلی سبز برای شروع من هست ..
      زیست روبایددرک کردمن توکنکورامسال نزدیک60زدم سال سومم،سال اول خیلی بدسال دوم48،سال اول کلاس رفتم زیادبرام فایده نداشت،زیست به نظرم ابتدابایدازهمون سال دوم شروع کردسال دوم روبایدیادگرفت رفت سراغ سال های بعدپیش2هم اگه خیلی خوب کارکنیددرصدتون بالای50میره،این روشتون هم عالیه اینقدربخونیدکه بتونیدخودتون به خودتون درس بدید!

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علی.. نمایش پست ها
      زیست روبایددرک کردمن توکنکورامسال نزدیک60زدم سال سومم،سال اول خیلی بدسال دوم48،سال اول کلاس رفتم زیادبرام فایده نداشت،زیست به نظرم ابتدابایدازهمون سال دوم شروع کردسال دوم روبایدیادگرفت رفت سراغ سال های بعدپیش2هم اگه خیلی خوب کارکنیددرصدتون بالای50میره،این روشتون هم عالیه اینقدربخونیدکه بتونیدخودتون به خودتون درس بدید!
      ممنون علی جان ...
      فک کنم بیشتر مشکل من هم سر همین موضوع باشه که سال دوم رو خوب نمیخوندم.. یعنی یه بار میخوندم و کلا یادم می رفت ..
      مرور خیلی مهمه تو زیست ...
      باید یه برنامه ویژه برا زیست داشته باشم

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      ممنون علی جان ...
      فک کنم بیشتر مشکل من هم سر همین موضوع باشه که سال دوم رو خوب نمیخوندم.. یعنی یه بار میخوندم و کلا یادم می رفت ..
      مرور خیلی مهمه تو زیست ...
      باید یه برنامه ویژه برا زیست داشته باشم
      زیست سال دوم روازاول بخونیدحتی اگه یه فصل هم5ساعت خوندش طول کشیداشکال نداره،هرمبحث یافصلوخوندیدبعدازچندساعت که درساروخوندیدیاهمون شب خودتون براخودتون توضیح بدیداون مبحثوبدون اینکه که کتابوببینیدبعدابریدکتابوب بینیدچقدرمسلطیدرواون بحث(اگه من اینکارومیکردم80میزدم)هرشب اینکاروادامه بدیدیاصبح قبل شروع درس ها،هرفصل یامبحث اززیستوخوندیدهمون جاتست نزنیدیه روزیادوروزصبرکنیدبعداتستا شوبزنید،به امیدموفقیت توزیستتون وکل درساتوکنکور

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن