خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات

ترس از نتیجه کنکور😟

سلام دوستان
      راستش نمیدونم از کجا شروع کنم
      یه مدتی میشه کلا خیلی نگرانم من دلم می خواد شریف یا تهران یا پلی تکنیک قبول شم هدفم اول شریف بود الان واسم رویا شده نمی دونم چرا خیلی ناراحتم من واقعا می خوام شریف قبول شم ولی می ترسم اگه قبول نشم خیلی بد میشه خیلی نمیدونم چی کار کنم من حسابانم رو 18 شدم اونم سر دوتا اشکال خیلی خیلی چرت که که اگه بگم مطمعنم اعصاب همه خورد میشه بعد یکی از دوستام شد 9 یا 7 الان یادم نیس بعد حالا ترازش ازمن بالا تر میشه واقعا بالا میزنه داغون میشم وقتی میبینم انقد کم میزنم دیفرانسیلو من دانش آموز ضعیفی نیستم البته چرا تو زبان فارسی و انگلیسی ضعیفم اونم فقط بخاطر اینکه بدم میاد به نظرم زبان فارسی چرت ترین درس دنیاس ولی عاشق دروس اختصاصیمم نمیدونم شما هم اینجوری هستین یا نه ولی من با مسعله حل کردن عشق میکنم خدا کنه بفهمین چی میگم بعد الان ترازم تو آزمونا خوب نمیشه وقتم سره چیزای الکی حدر میره مثلا 2+3=6 البته نه در این حد ولی این جوری تو همین مایه ها بعدشم کلا نا امید میشم میشینم سر جام خسته شدم دیه از این اشتباهای الکی از اینکه دنیام کنکورم شده از اینکه مثل گذشته حال نمیکنم با درس خوندنم از اینکه همش می ترسم شریف قبول نشم دیشب زده بود به سرم کلا ترک تحصیل کنم خودمو راحت کنم بشینم سرجام همون دوستم که باور کنین چیزای ساده ام شاید بلد نباشه از رفتن به دانشگاه تهران حرف میزنه هو منم که نا امید کاش میشد یه کسی بگه چی کار کنم که نتیجه کنکور ذهنمو درگیر نکنه
      ویرایش توسط Andromeda : 04 آذر 1395 در ساعت 00:48

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      مهمترین نکته در سال کنکور اینه که ناامید نشی
      تو تلاشتو بکن قرار نیست سر یه هفته ترازت 1000 تا بره بالا

گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام بنظر من اصلا نباید به نتیجه فکر کنی تو راهتو ادامه بده باور کن ترس از اینده صددرصد برابره با شکست حالا اگه دوس داری شکست بخوری به ترست ادامه لده یه لحظه با خودن فک کن دانشجوی شریفی ترم یک دانشگاه و ... خب اینحوری حسش بهتره یا اینکه همش بشینی بگی نکنه نشه و بترسی ؟؟؟ من با اطمینان صد در صد بهت میگم اگه شبو روزم درس بخونی ولی خودتو باور نکنی و از اینده بترسی هیچ فایده ای نداره و قبول نمیشی تو با یه حس خوب درس بخون و راهتو ادامه بده باور کن که سال دیگه اینموقع بجای اینجا تو شریف نشستی(البته الان شبه شریف تعطیله)

4. Top | #4
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یه لحظه چشم هات رو ببند ؛ فرض کن این این سال تلاش هات رو کردی و از خودت راضی هستی ؛ از تلاش های خودت
      ولی نتیجه که اومده به جای شریف ؛ پیام نور قبول شدی
      احتمالا الآن ضربان قلبت بالا میره و استرس سراسر وجودت رو فرا میگیره
      اما دست بر ندار ؛ خودت رو توی دانشگاه پیام نور تصور کن
      نشستی سر کلاس رفع اشکال

این قدر به این فکر ادامه بده تا حالت خوب شه

بعد از خوب شدن حال ات ؛ قشنگ میری سر درس و مشقت و هر وقت این فکر به سرت اومد که :"اگه شریف قبول نشم چی؟" این کارها رو انجام میدی تا خوب شی

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      احتمال موفقیت وقتی تسلیم بشی صفره
      اما اگه درست جلو بری میتونه خیلی زیاد باشه
      پس فکر جا زدن رو کلا از سرت بیرون بکن

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اگه تلاش کنی ممکنه به هدفت برسی
      اگه تلاش نکنی به هدفت نمیرسی

کدومشو ترجیح میدی ؟؟؟

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      از الان به نتیجه کنکور فک کردن حماقت محضه... همین.

8. Top | #8
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شما دقیقا یک دانش اموز ریاضی هستین
      با این چنتا نکته ثابت می کنم :
      از زبان و ادبیات متنفرید (ولی باور کنید تو کنکور تنها دروسی که با عث کاهش رتبه میشه همین عمومی هاست)

2. از حل کردن مسله لذت می برید (مخصوصا ریاضی )
      این نشون میده که روی تست زیاد کار نمیکنید

3. اشتاباهات خیلی کوچیک دارید
      نشون میده اصلا تستی کار نمی کنید پس جواب اخر براتون مهم نیست به خاطر همین به محاسبات دقت نمیکنید

و فقط راه حل قانعتون میکنه (مکمل گزینه دوم)
      اما راه حل برای جلو گیری از نگرانی :
      اولا تمام دانشگاه ها یکسانند (انشا الله بعد از ورود به دانشگاه متوجه میشوید الان شاید یه نیش خند هم بزنید ولی بعدا به همین نتیجه مرسید )
      (دانشگاه صنعتی شریف رو هم رتبه های کنکور کردنش برتر وگرنه این دانشگاه هم از سیمان و اجر ساخته شده)
      دوما دانشگاه مهم نیست و رشته ای که میخواهید درس بخونید مهمه (بعضی رشته ها در بعضی از دانشگاه ها به علت مساعد بودن شرایط از هر لحاظ حتی بهتر از دانشگاه های top ایران تدریس میشن ) پس دنبال رشته باشید نه دانشگاه
      اگه به هیچ رشته ای علاقه ندارید پس برا چی میرید دانشگاه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟
      سوما بچه های ریاضی خیلی تعدادشون کمه پس شانس قبولی شما که ضعیف نیستید خیلی بیشتره
      چهارما نگران دیفرانسیل نباشد
      بچسبید به عمومی ها و ان هارو تقویت کنید که واقعا سر جلسه کنکور کل کنکور شما وابسته است به دفترچه عمومی از هر لحاظ
      و از تخصص ها هم اونایی رو انتخواب کنید که خیلی قوی هستید

پنجما
      اگه دوست شما با نمره کم حرف از رفتن به دانشگاه تهران میزنه
      اگه در توانش باشه میره اگه نباشه مطمین باشید جای شمارو هرگز تنگ نمی کنه
      پس تو این یه سال یه دیوار نامریی بکشین دور خودتون و هرچی دوستاتون میگن از این گوش بگرینت از اون گوش بدینش بیرون همین
      باور کنید تاثیر دوستا تو این سال کنکور (با حرف های منفیشون ) بیشتر از حرف های یه کسی که ادم میدونه دشمنشه

و من هنوز هم خوشحال میشم وقتی میبینم یه دختر رشته ریاضی میخونه
      (واقعا تعداد دخترا کمه)
      امید وارم موفق باشید

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roc نمایش پست ها
      شما دقیقا یک دانش اموز ریاضی هستین با این چنتا نکته ثابت می کنم :از زبان و ادبیات متنفرید (ولی باور کنید تو کنکور تنها دروسی که با عث کاهش رتبه میشه همین عمومی هاست)2. از حل کردن مسله لذت می برید (مخصوصا ریاضی )این نشون میده که روی تست زیاد کار نمیکنید3. اشتاباهات خیلی کوچیک دارید نشون میده اصلا تستی کار نمی کنید پس جواب اخر براتون مهم نیست به خاطر همین به محاسبات دقت نمیکنیدو فقط راه حل قانعتون میکنه (مکمل گزینه دوم)اما راه حل برای جلو گیری از نگرانی :اولا تمام دانشگاه ها یکسانند (انشا الله بعد از ورود به دانشگاه متوجه میشوید الان شاید یه نیش خند هم بزنید ولی بعدا به همین نتیجه مرسید )(دانشگاه صنعتی شریف رو هم رتبه های کنکور کردنش برتر وگرنه این دانشگاه هم از سیمان و اجر ساخته شده)دوما دانشگاه مهم نیست و رشته ای که میخواهید درس بخونید مهمه (بعضی رشته ها در بعضی از دانشگاه ها به علت مساعد بودن شرایط از هر لحاظ حتی بهتر از دانشگاه های top ایران تدریس میشن ) پس دنبال رشته باشید نه دانشگاه اگه به هیچ رشته ای علاقه ندارید پس برا چی میرید دانشگاه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟سوما بچه های ریاضی خیلی تعدادشون کمه پس شانس قبولی شما که ضعیف نیستید خیلی بیشترهچهارما نگران دیفرانسیل نباشد بچسبید به عمومی ها و ان هارو تقویت کنید که واقعا سر جلسه کنکور کل کنکور شما وابسته است به دفترچه عمومی از هر لحاظو از تخصص ها هم اونایی رو انتخواب کنید که خیلی قوی هستیدپنجما اگه دوست شما با نمره کم حرف از رفتن به دانشگاه تهران میزنه اگه در توانش باشه میره اگه نباشه مطمین باشید جای شمارو هرگز تنگ نمی کنه پس تو این یه سال یه دیوار نامریی بکشین دور خودتون و هرچی دوستاتون میگن از این گوش بگرینت از اون گوش بدینش بیرون همینباور کنید تاثیر دوستا تو این سال کنکور (با حرف های منفیشون ) بیشتر از حرف های یه کسی که ادم میدونه دشمنشهو من هنوز هم خوشحال میشم وقتی میبینم یه دختر رشته ریاضی میخونه (واقعا تعداد دخترا کمه)امید وارم موفق باشید
      تو بخش اطلاعاتش نوشته رشتش ریاضیه ..اشتباه اثبات زدی داداش

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من به رشتم فک میکنم خیلی ولی دلم می خواد همونو تو شریف بخونم
      و اینکه مرسی از گفته هاتون
      (من عاشق ریاضی ام و تا آخرش ادامه میدم )
      شده باشه بخاطر قبول شدن تو اون چیزی که می خوام عمومی هامو بخونم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یک کنکوری فقط باید بخونه و تست بزنه / و دیگه هم به چیزی فکر نکنه چون کلا حاشیه کنکور از آنچه که می اندیشید خیلی بیشتره

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میگمااا شما از الان ترس از نتیجه دارررری؟
      هفتــــت. مـــاه و چند روز موندهههااااا..خوبی؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      زودهـ از الانـ استـرس بگـیری :/

استـرس فقـط مالِ شبـ کنکورهـ!

بـا خیالِ راحـت درسـتو بخون

وقـتی راهـتو درسـت بری استـرس نـداره! چـون قـطعا میـرسی به چـیزی کـه میخای

14. Top | #14
      roc
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      تو بخش اطلاعاتش نوشته رشتش ریاضیه ..اشتباه اثبات زدی داداش
      یوریلمیاسان داداش

15. Top | #15
      ayl
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ای وای چقدر مثل منی، من که چندشب پشت سر هم خواب میدیدم کنکور شده و نرسوندم
      فقط برام دعا کنید...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن