خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

برنامه ریزی برا ازمون

سلام به همه کنکوری های عزیززززززززز
      چون تغییر رشته ای بودم و چیزی از زیست بلد نبودم ازمونای ازمایشی رو از اول شرکت نکردم تا زیست بخونم الان به اون مرز آمادگی رسیدم ازمون بدم
      با توجه به تجربه خودم و تحقیقاتی که تو انجمن داشتم همون طور که خود شما هم میدونید برنامه قلم چی بهترینه
      من هم تا الان با برنامه قلم چی پیش رفتم و الان میخوام ازمون گزینه 2 برم به نظرتون میشه با برنامه قلم چی گزینه 2 رفت؟! با توجه به اینکه بعضی ازمونا مباحثشون تطابق نداره به نظرم بشه هردو رو بخونم چون قلم چی خیلی آروم پیش میره و جبرانی هم داره و از طرفی گزینه 2 هر 3 هفته س نظرتون چیه؟
      ویرایش توسط .MEHRAD. : 03 آذر 1395 در ساعت 19:36

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      اگه سر مایه رو شل کنی قلم چی اگه نه هم که گزینه دو هردوتا مثل همن

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Afsoon 15 نمایش پست ها
      اگه سر مایه رو شل کنی قلم چی اگه نه هم که گزینه دو هردوتا مثل همن
      از نظر مالی مشکلی نیس قلم چی میگن سوالاش استاندارد نیس خودم دو سال قلم چی نرفتم قبلش قلم چی بودم
      برام شباهت سوالا به کنکور و استاندارد بودن سوالاس

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یعنی اینقدر موضوع تخیلیه که هیچ کس نظری نداره؟!

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      ببینید این که بخواید با برنامه قلمچی برید سر آزمون های گزینه دو کاری بس اشتباست! هر برنامه ای را بهر آزمونی ساخته اند!
      هدف شما از شرکت در آزمون آزمایشی باید آمادگی برای کنکور باشه اینکه باید درس ها رو خوب بخونید با یه برنامه ریزی خوب که قلمچی این ویژگی رو داره . درسته که اشکالاتی به طراحی سوالات قلمچی وارد هست اما شما از نباید از بعضی سوالات سخت قلمچی که به نظرتون غیر استاندارد میان بترسید. سطح کیفی سوالات گزینه دو خیلی خوبه ولی سوالای کنکور از رو آزمون گزینه دو طرح نمیشه که شما به این خاطر بخواید برید گزینه دو.
      بازم تاکید میکنم اولویت اول باید یک برنامه ریزی مناسب باشه نه شباهت سوالات به کنکور
      پیشنهاد من اینه که قلمچی برید و سوالای آزمون گزینه دو رو هم کار کنید (سرچ کنید واسه دانلود هست)

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزيز اگه نظر منو ميخواي فقط ميگم هر ازموني ميري با برنامه همون آزمون برو جلو . يني اينطوري نباشه كه گزينه دو بري بعد بخواي به قلم چي هم برسي چون بهت ميگم با توجه به تجربي شخصي خودم گند زده ميشه تو دوتا برنامه ! نظر من اينه شما همون گزينه دو كه مد نظر خودته رو بنويس بعد مثلا مباحثش رو از رو آزموناي كانون همين امسال از خودت تست بگير كه خيلي خوب ميشه . مثلا زيستشو و فيزيكشو ميگم حتما بزن تو خونه
      ولي اينكه برنامه هر دوتا رو جلو ببري رو من ميگم بي خيال شو چون نه نيازه نه اينكه ميرسي ! با اين كه شباهتشون زياده !
      موفق باشي

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      سلام دوست عزيز اگه نظر منو ميخواي فقط ميگم هر ازموني ميري با برنامه همون آزمون برو جلو . يني اينطوري نباشه كه گزينه دو بري بعد بخواي به قلم چي هم برسي چون بهت ميگم با توجه به تجربي شخصي خودم گند زده ميشه تو دوتا برنامه ! نظر من اينه شما همون گزينه دو كه مد نظر خودته رو بنويس بعد مثلا مباحثش رو از رو آزموناي كانون همين امسال از خودت تست بگير كه خيلي خوب ميشه . مثلا زيستشو و فيزيكشو ميگم حتما بزن تو خونه
      ولي اينكه برنامه هر دوتا رو جلو ببري رو من ميگم بي خيال شو چون نه نيازه نه اينكه ميرسي ! با اين كه شباهتشون زياده !
      موفق باشي
      مرسی شما هم موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن