خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      |به نامت|
      ●اول از همه یه خسته نباشید پر انرژی و گرم میگم به تمام دوستای کنکوری!
      ●فک کنم آخرین تاپیکی که زدم مربوط به اواسط تابستون بوده باشه!اون روزها به خودم گفتم دیگه تاپیکی نزنم چون بعضی از دوستای گل زبونشون یه مقدار تلخ بوده و به جای کمک کردن رنجوندن! اما الان چاره ای نداشتم و به قولی مجبور شدم!
      ●راستش اصلا دوست ندارم افرادی به قصد تمسخر وارد موضوع بشن پس بهتره بی صدا بخندن به منو مشکلات من و امسال من و یا اینکه تاپیک رو ببندن و دنبال پیشرفت و ترقی خودشون برم!
      ●خب میریم که داشته باشیم...
      الان نیومدم اینجا که بگم 《شروع از صفر!! یا اینکه در این مدت میشه قبول شد و ......》
      خدا شاهده که صفر نیستم و درس خوندم و نمرات و درصد های خوب هم داشتم توی این چند ماه لابه لای کم کاری هام....
      ●تابستون بیشتر برام جنبه آشنایی با درسام وروش های برنامه ریزی و .. داشت هرچند کنه مباحث پایه رو بخشیش رو خوندم و مخلفاتش! !
      مشکل اصلی من از مهر شروع شد....سعی کردم طبق برنامه ی قلم چی پیش برم که تا به امروز عقب افتادم و الان به این درک رسیدم که من با این برنامه موفق نمیشم چون هم مدرسه دارم هم دوتا کلاس کنکور میرم! و بماند استرسی که کاظم جان به ما دانش آموزای زبون بسته میده..من کانون رو برای فارغ التحصيل ها و کسایی که سال های پایه خوب کار کردن مفید میدونم و من نوعی جز هیچکدام نبودم....البته هستن کسایی که مثل من بودند و خودشون رو رسوندن به رقبای اصلی!!
      اما خب همیشه این رو قبول دارم که آدمها راه های موفقیتشون مثل هم نیست و هیچ کجا ثبت نشده که اگه آزمون ندی رتبه خوبی نمیگیری! !
      ●و مهر و آبان به همین منوال گذشت و من بی نوا جون میکندم و نمی رسیدم اما همون درسایی رو که میخوندم میرفتم سر جلسه عالی میزدم شاید میانگین70
      الان آذره با مامانم درمورد مشکلم ( قلم جان)حرف زدم و این شد که من از فردا که چهارمه درسام رو از اول بسم الله شروع کنم بی توجه به بودجه بندی قلمچی و تا آخر دی دوم+پیش 1 رو تموم کنم و طی دوماه بعدش یعنی تا آخر اسفند سوم وپیش2 و بقیش رو مرور کنم....
      ●شاید بگین اینجوری نمیشه اما میشه من میتونم
      دلیل عقب افتادنم از برنامه قلمچی استرس و نگرانی بود
      امااز وقتی فهمیدم که باید ولش کنم خیلی بهتر و با کیفیت تر وبا آرامش تر میخونم البته میرم سر جلسه آزمون و هرچی بلدم رو میزنم و خودم رو آماده میکنم از لحاظ جسمانی برای کنکور اما طبق برنامش پیش نمیرم !
      ●خب این همه پر حرفی کردم تا برسم به اینجا
      میخوام درس بخونم جدیدا تمرکز ندارم همش میگم وای خدا کاش از اول مثل آدم بودم و پشیمونی مثل خوره میفته به جونم!
      اینم بگم هدفم زیر 500 منطقه 2 هست
      نظر شماچیه؟؟اگه میتونید کمک کنید..
      ●پ.ن:حوصله ویرایش متن رو ندارم
      مرسی که خوندین!
      1- همین اول کار آرزوی موفقیت براتون دارم.
      2- نظر من اینه که قلم چی کامل رها نکن؛ حداقل حالا که با خانواده توافق کردی استرس کمتری داری و میتونی کارت رو بکنی.
      3- مهم ترین نکته اینه که کنکور دو ماراتونه نه دو سرعت ؛ اون آخر راه مهمه نه الان
      4- گذشته رفته و از دسترس خارجه ولی این آینده است که تو دست هامونه و میتونیم به نوعی که دوسش داریم بسازیمش. به گذشته فکر نکن.
      5- عمل خیلی مهمه عمل کنید.
      6- دوباره موفق باشید.
      7- عزت زیاد

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirdostaneh نمایش پست ها
      daghighan har kat sale ghable mano dari mizani ke khodam mikhonamo be ghalam kari nadaram

ama emsal mibinam ke kash ba ghalam mikhondam doste aziz eshtebah mikoni hala chera

1-chon to vaghti miay ye mabhaso bekhoni bayad az khodeet azmon begiri shayad be khodet begi on mabhas hayi ke to ghalam omade ro khone mizanam

vali azizam sare jalase ba khone ye donya fargh dare

2-hich estresi babat barname nadari masalan migi khob man ta eyd kole paye ro tamom mikoonam va pish

khob miay be khodet migi miam rozi 5 fasl az felan ketab wa felan fasl az felan ketab mikhonam

va tazasham motamenam ke miresi ama ama ye moshkeli ke inja be vojod miad ine ke

ta jai ke man to anjoman va to dostam didam in danesh amoza mian ketab ro hefz mishan ama masalan alani ke 4 mah ta eyd monde 1000 ta test ham nemizanan faghat ketab mikhonan wa darsname ketabaye dige

3-angizat kam mishe ajib chon be ghalam kari nadari migi man ba barname khodam miram tamom mishe ama age to ghalam bashi 2 ta azmon taraz kam biari wase azmoon sevom mese ...mishini mikhoni

felan inaro migam ta bad

ina harf nista khodam tajrobe kardam e migam

راه موفقیت هرکسی مختص خودشه !
      شرایط الان اینو می طلبه ک من بجای اینکه استرس قلم چی و تراز داشته باشم بچسبم به کنکورم بچسبم به مدرسم و معدلمو ببرم بالا (باتوجه به شرایط من ک فقط مختص منه)

پس نمیشه مقایسه کرد آدم باید فقط و فقز خودشو بادیروز خودش مقایسه کنه نه دیروز یه آدم دیگه!!
      بزا یه مثال برات بزنم توی تهران ورودی تیزهوشان فقط دونفر پذیرش داشت فقط دونفر
      من تمام زندگیمو براش برنامه ریزی کرده بودم ولی من یه رقیبم داشتم سارا خیلی دختر درس خونی بود من همیشه ازش میترسیدم و خودمو بااون مقایسه میکردم عقیدم این بود که باید از هرحرکت رقیبت خبرداشته باشی تا یه قدم ازش بالاتر باشی ولی هیشکی به من نگفته بود صباجان تو بجز سارا رقبای دیگه ام داری !!! اصلا میدونی سطح سوالات چجوریه؟؟؟ اصلا این آزمون قلم چی ک میری ربطی به تیزهوشان داره؟؟؟ اصلا هدفت از وارد شدن به اونجا چیه؟؟؟
      آخرش ن من قبول شدم نه سارا ! اونی قبول شد که دنبال حاشیه نبود اونی که اصلا تااون لحظه ندیده بودمش اونی ک سرشو انداخت پایین سوالایی تمرین کرد ک مختص آزمون تیزهوشان باشه اونی ک توی کلاس یک بار فقط یک بار نتونست تستی رو زودتر از من یا سارا بزنه !!! موفقیتش بخاطر پیداکردنه راهه مختص خودش بود و موفق نشدنه منو سارا فقط بخاطر این بود ک حریص بودیم و الگوهای موفقیت بقیه رو دنبال میکردیم ما نمیدونستیم ک خودمون یه الگو هستیم برای موفقیت !!!

Sent from my SM-J700H using Tapatalk

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آوای عزیزم......

اصلا مهم نیست تاالان چه کردی چقد خوندی و.......

(البته میدونم درس خوندی وتلاش کردی عزیزم)

بخصوص مدرسه رفتن که اصلا خودش یه پروژه ست....

من وقتی ازمدرسه میام کلا داغونم......

ولی الان مهمترین تایمه.....‌

«آذرماه»نقطه ی عطف ما کنکوری هاست.

اگه بیشتر تلاش کنی صددرصدکم کاری گذشته جبران میشه......

بیخیال استرس.....

ولی خودتو از برنامه جدانکن عزیزم.

به هیچ چیز فکر نکن .....

فقط وفقط وفقط

هدف وتلاش واسه رسیدن به هدف قشنگت

میدونم وکاملا باروحیات شما آشناهستم.

وقتی گفتی«یاعلی»!

دیگه تمومه
      Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

ویرایش توسط _LuNa_ : 03 آذر 1395 در ساعت 20:43 دلیل: جزئی

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ابجی اولا مرسی که به حرفم گوش دادی و با خانوادت حرف زدی
      دوما من ازت انتظارم خیلی بیشتره
      سوم...تو حتما موفق میشی

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من بعدانظرمیدم فعلاواقعاحال ندارمببخش میرم میام نطرمیدم چون طولانیه فعلا،برگشتم ازهمتون تشکرمیکنم

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amvaff نمایش پست ها
      |به نامت|
      ●اول از همه یه خسته نباشید پر انرژی و گرم میگم به تمام دوستای کنکوری!
      ●فک کنم آخرین تاپیکی که زدم مربوط به اواسط تابستون بوده باشه!اون روزها به خودم گفتم دیگه تاپیکی نزنم چون بعضی از دوستای گل زبونشون یه مقدار تلخ بوده و به جای کمک کردن رنجوندن! اما الان چاره ای نداشتم و به قولی مجبور شدم!
      ●راستش اصلا دوست ندارم افرادی به قصد تمسخر وارد موضوع بشن پس بهتره بی صدا بخندن به منو مشکلات من و امسال من و یا اینکه تاپیک رو ببندن و دنبال پیشرفت و ترقی خودشون برم!
      ●خب میریم که داشته باشیم...
      الان نیومدم اینجا که بگم 《شروع از صفر!! یا اینکه در این مدت میشه قبول شد و ......》
      خدا شاهده که صفر نیستم و درس خوندم و نمرات و درصد های خوب هم داشتم توی این چند ماه لابه لای کم کاری هام....
      ●تابستون بیشتر برام جنبه آشنایی با درسام وروش های برنامه ریزی و .. داشت هرچند کنه مباحث پایه رو بخشیش رو خوندم و مخلفاتش! !
      مشکل اصلی من از مهر شروع شد....سعی کردم طبق برنامه ی قلم چی پیش برم که تا به امروز عقب افتادم و الان به این درک رسیدم که من با این برنامه موفق نمیشم چون هم مدرسه دارم هم دوتا کلاس کنکور میرم! و بماند استرسی که کاظم جان به ما دانش آموزای زبون بسته میده..من کانون رو برای فارغ التحصيل ها و کسایی که سال های پایه خوب کار کردن مفید میدونم و من نوعی جز هیچکدام نبودم....البته هستن کسایی که مثل من بودند و خودشون رو رسوندن به رقبای اصلی!!
      اما خب همیشه این رو قبول دارم که آدمها راه های موفقیتشون مثل هم نیست و هیچ کجا ثبت نشده که اگه آزمون ندی رتبه خوبی نمیگیری! !
      ●و مهر و آبان به همین منوال گذشت و من بی نوا جون میکندم و نمی رسیدم اما همون درسایی رو که میخوندم میرفتم سر جلسه عالی میزدم شاید میانگین70
      الان آذره با مامانم درمورد مشکلم ( قلم جان)حرف زدم و این شد که من از فردا که چهارمه درسام رو از اول بسم الله شروع کنم بی توجه به بودجه بندی قلمچی و تا آخر دی دوم+پیش 1 رو تموم کنم و طی دوماه بعدش یعنی تا آخر اسفند سوم وپیش2 و بقیش رو مرور کنم....
      ●شاید بگین اینجوری نمیشه اما میشه من میتونم
      دلیل عقب افتادنم از برنامه قلمچی استرس و نگرانی بود
      امااز وقتی فهمیدم که باید ولش کنم خیلی بهتر و با کیفیت تر وبا آرامش تر میخونم البته میرم سر جلسه آزمون و هرچی بلدم رو میزنم و خودم رو آماده میکنم از لحاظ جسمانی برای کنکور اما طبق برنامش پیش نمیرم !
      ●خب این همه پر حرفی کردم تا برسم به اینجا
      میخوام درس بخونم جدیدا تمرکز ندارم همش میگم وای خدا کاش از اول مثل آدم بودم و پشیمونی مثل خوره میفته به جونم!
      اینم بگم هدفم زیر 500 منطقه 2 هست
      نظر شماچیه؟؟اگه میتونید کمک کنید..
      ●پ.ن:حوصله ویرایش متن رو ندارم
      مرسی که خوندین!

احسنت احسنت به این تصمیم
      بهترین کار وقتی به بودجه بندی نمیرسید همینه، بذاریدش کنار یا تا اونجا که رسوندی تستای ازمون رو بزنی و درصد گیری جدا انجام بدی.غیر از این جز استرس و فشار و نتیجه نگرفتن هیچ سودی نداره.
      وقت زیاده برنامه هم مناسب

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      من اومدم دوبارهاول خسته نباشید2-قلمچی رازموفقیت همه نیست3-آفرین که برنامه دارید4-قلمچی چون هر2هفتست وشمامدرسه میریدیه خورده سخته وقلمچی براپشت کنکوری هامناسب تره وبراکسایی که پایه قوی دارن5-تصمیم گرفتیدقلمچیوجدی نگیریدقبول خودتونم میگیدنمیرسیداماتست زمانیوفراموش نکنیدیعنی بشینید15ساعت یه مبحثوبخونیدتاتست نزنیدفایده نداره اول تست برایادگیری بزنیدبعدحتماتست زمانی بزنیدیاهمون مبحثوتوقلمچی آزمون گرفته توزمان خودش بزنید6-الآن قلمچیوجدی نمیگیریدامابعدعیدحتماباقد رت توآزموناش شرکت کنیدمن اصلاموافق قلمچی نیستم اماشمابایدتست زمان داربالآخره بزنیدحالاهرآزمونی7-شماهدف داریداین عالیه باخانواده اوکی شدیدوصحبت کردیداین عالی تره به کم راضی نیستیدعالی ترترهپس این عالی هاروفراموش نکنیدتست سرعتی یادتون نره وخودتوگول نزنید1ماه قبل کنکورتست کنکوروزمانی میزنم8-شماتلاشتونوکنیدکه بعدهاعذاب وجدان نگیریدازتلاش دست برندارید9-به کاظم سلام برسونید10-خسته نباشیدباقدرت به راهتون ادامه بدیدبرنامه سنگینه امااگه دست ازتلاش برداریدکلابهش نمیرسیدامااگه تلاش کنیدوبه برنامه نرسیدلااقل تمام سعیتونوکردید11-بازم خسته نباشیدشمامیتونید(کلیشه ای هست ولی خوب میتونیددیگه )ببخشیدطولانی شددرآخربه کاظم سلام برسونید.یاعلی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      آفرین قطعا موفق میشی ولی الان باید خیلی خیلی تلاش کنی من خودم فارغ التحصیلم و خیلی خوب نخوندم تا الان ولی حالا که تصمیمتو گرفتی خوب خوب بخون برنامتم به نظر من خوبه فقط حالا که میخوای قلم چی نری سنجش یا گزینه دو یا کلا تست از اون مباحثی که میخونی حتما بزن و فقط کارت خوندن نباشه سنجش خودت از اون خوندن یکم مهم تره انشالله که موفق باشی 🙏

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      اول باید یگم از اواتارت خوشم میاد
      دوما
      نگاه من و تو دقیقا شرایطمون یکیه
      فقط فرقمون اینه که تو الان راهت رو پیدا کردی اما من نه
      و اگر میخای فرقمون پا بر جا باشه خواهشا برنامت رو عمل کن
      موفق باشی
      منم اگر خدا بخواد دیگه نت رو کلا تعطیل میکنم و میچسبم به درسم
      به تو هم این پیشنهاد رو میکنم
      نت رو کلا فراموش کن اگر میخای موفق بشی
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      خواهش ميكنم خيلی خوب حرف زديا اميدوارم تو مرحله مشكل پات نلغزه .. حرفی ندارم من خودمم نميتونم با كانون پيش برم الكی‌الكی برنامش پيش رومه .. و اينم بگم وقتی خودم و تو شرايط آزمون كانون فرض ميكنم اينقد استرس ميفته به جونم ك حالم از درس خوندن بد ميشه ...

من خودم تصميم گرفتم كه واسه خودم بخونم ..
      هدفت عاليه انشالا بهش ميرسی

تو اين دنيا هيچ چيز ناممكنی وجود نداره

من شايد 30 بار يا بيشتر برنامه ريختم واسه ساعت مطالعم و هی عوضش كردم چون مشكلاتی داشت الانم ك يه برنامه مطلوب ريختم بازم مشكل دارم .. مشكلات ريشه كن نميشن بايد عادت كنی بهشون ..

+ شدنی هات و انجام بده .. نشدنی هات و بسپار به خدا ..

ايمان داشته باش به اين :
      قل ان الله كفی ..

همين

موفق باشی
      ویرایش توسط elahe97m : 03 آذر 1395 در ساعت 21:41

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ●ممنون دوستان
      بهره بردم از نظرات همتون
      بازم ممنون

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام

تمام تلاشتو بکن بقیشو بسپر به خدا
      فیزیک مشکل داشتی حتما بپرس

13. Top | #28
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام علیکم، من حوصلم نکشید همه صفحات رو بخونم فقط نظرم رو خدمتتون میگم شاید بدرد بخوره

شما واس چی نگرانی؟ چی میخواد بشه مثلا، الان حدود شیش هفت ماه تا کنکور مونده من تقریبا هیچی نخوندم! بیشتر درگیر انتخاب رشته ام و امید زیادی هم به رتبه بالا شدن دارم...!! نگرانم نیستم زیاد، اگر نرسیدم خب سال بعدش کنکور میدم آدم نمیخواد بمیره که، اون یه سال وقفه میرم کار و مهارت و ورزش و فنون دیگه رو یاد میگیرم کنارش درس میخونم، حالا اگه وقت نشد مثلا

بنظر بنده اول مهمه شما تکلیفت رو با خود کنکور مشخص کنی، کنکور چیه مثلا؟ کنکور میگه سطح علم شما چقدره، پس زور زدن و استرس داشتن واسه اینکه آدم سطح علمش رو یه طوری کنه که مثلا از کنکور رد شه انگار یه چیز الکیه، باید درس هارو عمیق و به قصد فهم و استفاذه از اونا خوند نه به قصد تست زدن تو کنکور!

تازه کنکور حالا تموم بشه دوباره کلی راه هست و باید چند سالی علوم بیشتری رو مطالعه کرد، بازم استرس؟ اضطراب واسه کنکور و نگرانی و آشفتگی اصلا معنی نداره چون کنکور در حدی نیست که آدم واسش مضطرر و لرزون و ترسون بشه...!

یه مسئله هم که خیلی رو تمرکز و قدرت غلبه بر دروس و کنکور و اینارو داره سبک زندگی و سبک تفکر هست. زندگی روزانه شما و افکار روزانه شما خیلی تاثیر میذاره، ارتباط شما با خدا، با خانواده، جامعه، دیدگاه شما نسبت به زندگیتون و محیط اطرافتون، دیدگاهتون نسبت به علم، اینکه چقدر در طول روز فکر میکنید و اینکه چقدر و چه کارهایی رو انجام میدید همش تعیین کنندست، اینکه چقدر تو طول روز چقدر حواستون به خودتون و کارهاتون هست و چقدر به خودتون مسلطید! اینا کمک میکنه آدم تو هر چیزی موفق و مسلط و محیط و پرانگیزه بشه.

منظور من کلا اینه، کنکور با زور زدن و اینا نه خوبه نه به کار انسان میاد.

با عرض معذرت زیاد حرف میزنم

14. Top | #29
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من یه تجربه شخصی رو میگم که اشتباه اینده شما رو احتمالا بهتون نشون میده :

به نظر میرسه شما چون مباحث رو قبلا به طور صددرصد مطالعه نکردید بعضی قسمت ها رو خوب و بعضی قسمت ها رو ضعیف تر مطالعه کردید الان حس اطمینان و ارامش خاطر ندارید و دوست دارید برگردید و دوباره مطالب رو اینبار به صورت 100 درصد مطالعه کنید تا هم ارامش خاطر و رضایت داشته باشید هم اطمینا پیدا کنید و اعتماد به نفستون بره بالا و به قولی حس کمال طلبی شما ارضا بشه
      ولی مشکل کار اینجاست ..
      شما چون یه مرتبه این کار رو انجام دادین احتمالا در ماه ها ی بعدی هم همین تصمیم رو میگیرن و هی برنامه عوض میکنید که من از اول بخونم . این یعنی سم :/
      من خودم اینجوری بودم .. هر ماه یه برنامه بلند مدت برا خودم میریختم :/ که مثلا اینبار تمام درس ها رو با عمق 100 درصد بخونم.. ولی باز هم اون ماه نمیتونستم برنامه سنگینم رو اجرا کنم و دوباره باید برنامه عوض میکردم ... و در اخر هیچی به هیچی :/
      مورد دوم حس کمال طلبی هست .. مثلا اکثرا دوست دارن همه درسا رو به صورت 100 دردصد مطالعه کرده باشند و بعد برن سر جلسه کنکور .. اگر یه درسی رو70 درصدشو مطالعه کرده باشن دیگ یه حس بد دارن ..یه حسی شبیه نقص عضو .. آرامش خاطر ندارن ..
      شما باید بتونید بر این حستون غلبه کنید .. چون به احتمال زیاد نمی تونید 100 دصد کتاب ها رو مطالعه کنید و در اخر این حس هم میاد سراغتون و اون وقت میگین ای کاش بازم وقت داشتم که از اول برنامه میریختم و همه درسا رو بخونم..
      من تا الان بین دوستان هیچ کسی رو ندیدم که تونسته باشه موقع کنکور به 100 درصد کتابا مسلط شده باشه ..
      باید بر این حستون غلبه پیدا کنید تا سر جلسه کنکور با حسی قدرتمندانه و ارامش خاطر بسیار حاضر بشید

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دوستان خیلی لطف کردید همتون

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن