خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 39
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      اگه راه خاصی وجود داره بگید ماهم یاد بگیریم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      گاج پرسمان هم خوبه ..( سير تا پياز هم خوبه البته حجمش يكم زياده )

ولی

اول متن كتاب فيزيك و خوب بخون با دقت من خودم همين كار و ميكنم . تو رياضی و فيزيك متن كتاب خيلی به فهم قضيه كمك ميكنه .

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اوا 2 نمایش پست ها
      منم فیزیکم ضعیفه. گاج نقرهای دارم ولی جواب نداد . مبتکران بخرم خوبه یا سیر تا پیاز
      سیر تا پیاز طولانی و واسه دانش اموزاس تنها راه فیزیک تست و تمرینه چه مبتکران چه گاج اول درس نامه رو بخون و خلاصه و فرمولا رو بنویس و بعد فقط تست بزن حتی چند بار برگرد تست هایی که غلط زدی بزن راه حلشون دستت میاد و بعد یا قبل از تست ها هم اگه خوب فرمولا یادت نبود بخونشون

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matin vt نمایش پست ها
      سلام دوستان.
      من فیزیکم بشدت ضعیفه...برای تقویتش گاج رو گرفتم درسنامه پایش خیلی خلاصه بود
      حالا هم مبتکران رو گرفتم.درسنامه خیلی خیلی بهتری داره ولی باز هم کامل نیست!یعنی خیلی از نکات رو در قالب تست گفته و تو درسنامه نیاورده یا کلا نیاورده...خب وقتی کسی بلد نیست چجوری تسو بزنه؟!!
      کلا یعنی کتابی نیست که کامل کامل باشه درسنامش و از تست فقط بعنوان تمرین استفاده کرده باشه؟نه آموزش؟من به یه نتیجه ای رسیدم...بهترین منبع فیزیک جزوه دبیره.درسته حرفم؟چون واقعا کتابی ندیدم که کامل و صد البته روون باشه
      الان مثلا برای مبتکران چجوری استفاده باید کرد؟و یه سوال دیگه...همه تستاشو باید زد؟یا مث گاج فقط بعضیاش واجبه؟مثلا تو گاج ستاره داشتن ولی من خودم همچین تقسیم بندی ای توش ندیدم
      ممنون.آها,در ضمن سومم
      من مشکلتون رو کاملاً درک می کنم.(مثلاً من برای ریاضی که خیلی سبز دوم رو می خوندم همه ی نکات توی درسنامه نبود و بعضی ها در قالب تست بودند که منم دوست داشتم درسنامه کامل باشه، ولی بعد دیدم تست هایی که نکته دارن بهتره).با توجه به ضعیف بودنتون در فیزیک شما باید کتاب جامعی بخرید که همه ی نکات در درسنامه باشه و سوالات تشریحی کار کنید و بعد سراغ تست برید.کتاب هایی که دوستان پیشنهاد کردن به نظرم باید خوب باشن.
      موفق باشید.

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      کتابو بذار جلوت درسنامه رو ک خوندی
      ی دفتر تمرین یا یسری کاغذ باطله
      هم بردار هی سوال حل کن تا جایی ک میتونی
      تست ها رو هم ب چشم آموزش ببین
      پنج دیقه باهاش درگیر شو بعد برو سوال بعدی حتی اگه
      این اتفاق برای تمام تست ها افتاد خودتو نگران نکن
      بهت قول میدم ک حتی فیزیکت بهتر از من شه
      واسه همه درسا اینکارو بکن
      هر چن وقت یبارم کاغذ باطله ها تو بررسی کن
      هر چنتا کاغذ سیاه کردی همون قدر درس خوندی!
      راستی برا شروع از فیلم آموزشی چیزی یاد نمیگری
      باید بنویسی نه اینکه نگاه کن

We are our choices
      -J.P.Sartre-

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

یه سری تستا هست بالاش نوشته اگه شده نیم ساعت هم وقت بذار روش فک کن ، اینا واقعا سخته ! اینا رو بتونی حل کنی یعنی هرچی تا حالا خوندی کاملا مفهومی یاد گرفتی . ولی خب معمولا اینطوری نیست ... بعضیاش هم خلاقیت میخواد ...
      مشکل اینه که مبتکران من هیچی ننوشته |:
      مثلا از سایت مبتکران نمونه شو دانلود کردم یسری تستا بالاشون نوشته بود که تستای خاصین و اگه مثلا نمیخواید میتونین از روشون بپرین.ولی کتاب من اینارو نداره. نمونه از خود کتاب کاملتره بنوعی

7. Top | #22
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مشکل اینه که مبتکران من هیچی ننوشته |:
      مثلا از سایت مبتکران نمونه شو دانلود کردم یسری تستا بالاشون نوشته بود که تستای خاصین و اگه مثلا نمیخواید میتونین از روشون بپرین.ولی کتاب من اینارو نداره. نمونه از خود کتاب کاملتره بنوعی
      نمونه و اصل نداره . همش یه چیزه . شاید کتاب شما چاپش قدیمی باشه !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

8. Top | #23
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.
      حالا هم مبتکران رو گرفتم.درسنامه خیلی خیلی بهتری داره ولی باز هم کامل نیست!یعنی خیلی از نکات رو در قالب تست گفته و تو درسنامه نیاورده یا کلا نیاورده...خب وقتی کسی بلد نیست چجوری تسو بزنه؟!!
      کلا یعنی کتابی نیست که کامل کامل باشه درسنامش و از تست فقط بعنوان تمرین استفاده کرده باشه؟نه آموزش؟من به یه نتیجه ای رسیدم...بهترین منبع فیزیک جزوه دبیره.درسته حرفم؟چون واقعا کتابی ندیدم که کامل و صد البته روون باشه
      الان مثلا برای مبتکران چجوری استفاده باید کرد؟و یه سوال دیگه...همه تستاشو باید زد؟یا مث گاج فقط بعضیاش واجبه؟مثلا تو گاج ستاره داشتن ولی من خودم همچین تقسیم بندی ای توش ندیدم
      ممنون.آها,در ضمن سومم
      سلام وقتت بخیر
      متاسفانه منم این مشکلو داشتم ولی با خرید کتاب فزیک مبتکران فریدشهریاری ،وگاج نقره ای وهمین طور کلاس رفتن مشکلم حل شد بابت تست زدن نگران نباش بیشتر دانش آموزا این مشکلو دارن میتونی با خوندن جواب تشریحی جوابا از رو کتابایی که گفتم کم کم راه بیفتی امیدوارم که تونسته باشم راهنماییت کنم

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان.
      ممنون.آها,در ضمن سومم
      از فیلم استاد طلوعی در الا استفاده کنید عالیههههههه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

نمونه و اصل نداره . همش یه چیزه . شاید کتاب شما چاپش قدیمی باشه !
      نه 95هه قشنگ

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نه 95هه قشنگ
      اشتباه کتاب زدی داداش

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      اشتباه کتاب زدی داداش
      کامنتی که تو سایت پایتخت قرار دادم:
      سلام
      کتاب رو از شما تهیه کردم چاپ ۹۵ ولی نسبت به نمونه ناقصه!
      بالای مثال ۹ روببینید مثلا
      این سوال ۹ در نمونه:
      http://uupload.ir/files/mdj_2016-11-...obe_reader.jpg
      این سوال ۹ در کتابی که بدست من رسیده:
      http://uupload.ir/files/i0on_۲۰۱۶۱۱۲۵_۱۷۳۵۵۸.jpg
      اینم میزارم که نگید از جای دیگه گرفتم :
      http://uupload.ir/files/3fxd_۲۰۱۶۱۱۲۵_۱۷۳۶۰۶.jpg
      ممنون میشم یه راه حلی بمن ارائه بدید برای تعویض کتاب و چاپ درستشو بمن برسونید.خیلی ممنون

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام دوستان
      خیلی از رتبه برتر ها میگن ما واسه ریاضی و فیزیک یه نگاه کلی به درسنامه میندازیم بعد یادگیری رو از طریق تست انجام میدیم ولی من دوست دارم درسنامه رو کامل بفهمم بعد از تستای کتاب تست واسه تمرین بیشتر استفاده کنم درصورتی که هیچ کتاب تست اینچنینی وجود نداره و روش رتبه برترها تایم زیادی رو ازم میگیره چون باید تک تک تست هارو بررسی کرد و هر تست مکمل تست بعده واینکه بخوای مضربی بزنی نصفه نصفه آموزش میبینی چون تستای قبلو نزدی

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nine نمایش پست ها
      سلام دوستان
      خیلی از رتبه برتر ها میگن ما واسه ریاضی و فیزیک یه نگاه کلی به درسنامه میندازیم بعد یادگیری رو از طریق تست انجام میدیم ولی من دوست دارم درسنامه رو کامل بفهمم بعد از تستای کتاب تست واسه تمرین بیشتر استفاده کنم درصورتی که هیچ کتاب تست اینچنینی وجود نداره و روش رتبه برترها تایم زیادی رو ازم میگیره چون باید تک تک تست هارو بررسی کرد و هر تست مکمل تست بعده واینکه بخوای مضربی بزنی نصفه نصفه آموزش میبینی چون تستای قبلو نزدی
      درسنتامه رو بخونش و مثالای درسنامه رو یاد بگیر قشنگ (خودت حلشون نکن ببین چجوری حل کرده و یاد بگیر ) فرمولای درسنامه رو بنویس رو یه کاغذ و یا اگه کتابچه فرمول داری باز کن جلوت باشه برو روی تستها (اکثر کتابای فیزیک جلد درسنامه و پاسخ از جلد تست جداست ) 10 تست اول رو به ترتیب بزنشون با اون فرمولای که نوشتی کاغذ و جلد درسنامه هم جلوت باز باشه تا اگه نتونستی به نمونه های حل شده تو درسنامه نگاه کنی یاد بگیری یه جورایی open book بعد از تست ده به بعد که قشنگ یادشون گرفتی خودت تستهای بعدی رو زوج و فرد بزن و مضربی نزنشون یا فردها رو بزن و یا زوجها رو به طوری که تستها یکبار زوجها تا اخر تموم بشن و یا فردها رو بزن تا آخر تستهای اون مبحث
      بعد برو مبحث بعد و به همین منوال ادامه بده برای مرور از تستهای زوج از تست 12 شورع کن تست زدن به ترتیب
      یک دور که تیتها تموم شد بعدش برگرد تستهایی که مارکدار کردی رو دوباره بزنشون
      بعد از این کار ازمون آخر فصل رو بزن
      منبع مناسب برای این کار : خیلی سبز 4 جلدی
      این جهان زندان و ما زندانیان.......

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یه راهکاری هست برای این درس ، که اقای ریچارد فاینمن دانشمند پروژه منهتن ارائه کرده بود . علاقه داشتین بخونین !

به شخصه با فیزیک داغون این روش رو در نوسان و موج پیاده کردم و الان تست بده تا جواب بدم! تا این حد بازده گسترده داره الخصوص دروسی که فهم و حلیات درگیرشونه مث فیزیک .

با کمترین زمان و بیشترین جوهر خودکار میتونین این روش مطالعه رو پیاده کنین
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن