خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 19
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

نظر در مورد کتاب کمک امزشی فیزیک

سلام دوستان . به نظرتون من کتاب های فیزیک گاج نقره ای رو دارم ولی چون فیزیکم داغونه . سطحش برام بالاست به نظر تون متکران بگیرم خوبه . میگن مفهومیه . ممنون میشم ج بدید

2. Top | #2
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اوا 2 نمایش پست ها
      سلام دوستان . به نظرتون من کتاب های فیزیک گاج نقره ای رو دارم ولی چون فیزیکم داغونه . سطحش برام بالاست به نظر تون متکران بگیرم خوبه . میگن مفهومیه . ممنون میشم ج بدید
      دوست عزيز اگر براى آموزش ميخاى مبتكران خوبه ولى براى تست گاج آسونترين كتابه
      تستاى مبتكران از گاج يه مقدار سخت تره.

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      مبتکران بگیرید . سطح بالا شروع کرده ولی راه میوفتید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #4
      کاربر فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      مبتکران که سوالاش سخت تره!
      ولی به نظر من مبتکران بگیر چون پاسخنامش عالیه و رات میندازه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درس نامه مبتکران نگاه کردم خوب بود ولی کتابی که نگاه کردم قدیمی بود . نمیخوام خرج اضافه بمونه رو دستم مثل این گاج نقره ای خیلی درس نامه هاش طولانی و وقت گیره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      فرید رو بخر با خیال راحت
      مطمئن باش تنها کتابی که ارزش خرید داره همینه
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The JoKer نمایش پست ها
      فرید رو بخر با خیال راحت
      مطمئن باش تنها کتابی که ارزش خرید داره همینه
      فرید همین مبتکرانه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      فرید همین مبتکرانه
      اره
      البته مبتکران دوتایه
      یکی محمود زاده
      یکی شهریاری
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      درس نامه مبتکران نگاه کردم خوب بود ولی کتابی که نگاه کردم قدیمی بود . نمیخوام خرج اضافه بمونه رو دستم مثل این گاج نقره ای خیلی درس نامه هاش طولانی و وقت گیره
      درسنامه های گاج خلاصه ترین درسنامه ممکنه.دیگه از این خلاصه تر............گاج فیزیک حرفه ای ترین کتاب فیزیک برای کنکوره.چون با صرف زمان کمتر روش بازدهی بیشتری نسبت به بقیه کتابا داره........

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

درسنامه های گاج خلاصه ترین درسنامه ممکنه.دیگه از این خلاصه تر............گاج فیزیک حرفه ای ترین کتاب فیزیک برای کنکوره.چون با صرف زمان کمتر روش بازدهی بیشتری نسبت به بقیه کتابا داره........
      گاج نقره ای ها . نمیدونم dvd یا کلاس بگیرم. . فقط هر جوری شده باید یادش بگیرم . نظر تون چیه ؟؟؟؟؟

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      گاج عالیه به نظر من / اما در مورد مبتکران والا از هرکی شنیدم میگه درسنامه ش عالیه ( فرمول اضافی هم نمیگه همون متن کتاب رو مفهومی میگه ) - اگه از بن و اساس خراب هستین مبتکران بگیرید یا از فیلم های آلاء استفاده کنید ( آقای طلوعی یا کارزانیان ) ببین با کدوم راحتری

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      گاج عالیه به نظر من / اما در مورد مبتکران والا از هرکی شنیدم میگه درسنامه ش عالیه ( فرمول اضافی هم نمیگه همون متن کتاب رو مفهومی میگه ) - اگه از بن و اساس خراب هستین مبتکران بگیرید یا از فیلم های آلاء استفاده کنید ( آقای طلوعی یا کارزانیان ) ببین با کدوم راحتری
      شماکدومو داری؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      والا من گاجو پارسال داشتم خوب بود امسال چار جلدی خیلی سبز گرفتم درسنامه هاش بهتره . کلا با خیلی سبز حال میکنم کتاب الکی بیرون نمیده

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط banker نمایش پست ها
      والا من گاجو پارسال داشتم خوب بود امسال چار جلدی خیلی سبز گرفتم درسنامه هاش بهتره . کلا با خیلی سبز حال میکنم کتاب الکی بیرون نمیده
      من گاج تازه خریدم یعنی باید برم خیلی سبز بگیرم😔

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط faeze.k نمایش پست ها
      من گاج تازه خریدم یعنی باید برم خیلی سبز بگیرم������
      نه بابا !!! چرت نگو نری باز چار جلد خیلی سبزم بگیریا ! همون گاج عالیه اینقدر زیادن رتبه برترا با گاج رتبه های دورقمی و ... آوردن .
      برای کسی که نگرفته به نظرم بهترین کار اینه یه فصل فیزیک که توش خوبه و بلده رو بره تو کتابفروشی درسنامه های اون بخش و تستاشو از هر کتابی یه نگاهی بندازه کاملا متوجه میشه کدوم کتاب بهتره .
      ضمنا هم گاج و هم خیلی سبز عالین و میشه باهاشون بالای نود زد ! مطمئنم

? What is the Most resilient Parasite? A Bacteria? A Virus? An Intestinal worm
      ;An idea
      ... Resilient, Highly contagious
      .Once an idea has taken hold of the brain it’s almost impossible to eradicate
      .An idea that is fully formed, fully understood,That sticks, right in there somewhere

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن