خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

یادگیری فتوشاپ.....فوری فوری کمک

سلام ترم یک پرستاری هستم .و میخوام از ترمای بعد کار دانشجویی بردارم و همه جا میگن فتوشاپ بلدی یا نه؟؟؟
      واسه همین می خواستم از اونایی که بلدن بدونم چه نرم افزارهایی گرفتن ......با گوشی میشه یانه ؟؟؟
      میتونید ی کار دانشجویی خوب بهم معرفی کنید؟

2. Top | #2
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لطفا ی نرم افزار هایی بگید که واقعا برای کار در دانشگاه کارایی داشته باشه....مثلا واسه بنر و اینا....

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      سرچ کنید نرم افزارای طراحی لوگو و بنر بهتریناش اولش میاد
      آموزش خاصیم نیاز نیس کار با کامپیوتر و یه کم زبانتون خوب باشه یه مدت با نرم افزارا کار کنید میتونید یاد بگیرید

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام نرم افزار موبایل تا یه سال پیش که من گوشی داشتم نبود که یشه کار با کیفیت ساخت
      اما پیشنهاد من همون فوتوشاپه واسه کسی که زیاد اشنایی نداره به دو دلیل
      اول اینکه فوتوشاپ تقریبا جامعِ و میشه خیلی کار باهاش کرد از تایپوگرافی گرفته تا طراحی بنر و و و
      دوم اینکه آموزشاش فراوون ریخته هم رایگانش هم پولی
      یه سرچ کوچیک بزن تو نت پیدا میشه اگه نمیتونی از PDF خوب یاد بگیری فیلم های اموزشیش هست یا دانلود کن یا از سی دی فروشی ها تهیه کن
      اگه خواستی فوتوشاپ هم بگیری حتما ME(Middle East) بگیر فارسی بتونی تایپ کنی
      ولی برنامه های مخصوص ساخت لوگو هم هست که میتونی با سرچ هم برنامه و هم اموزشش و پیدا کنی
      خوشا دیدار ما در خواب ...

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      عنوان تایپکتون اصلا غلط هست چون فتوشاپ چیزی نیست که بتونید فوری فوری یاد بگیرید.برای اینکه حداقل به یه سطح مورد قبول توی رنج متوسط باشید کمِ کمش باید 6 ماه تا یک سالو نیم با فتوشاپ کار کنید. با گوشی رو که باید حتی فکرشم نکنید ، برای شروع یه فتوشاپ نسخه سال رو خریداری کنید ؛ طراحی لوگو میخواید یک سری فیلم آموزشی طراحی لوگو ببینید شاید بتونید متوجه بشید. برای طراحی بنر های خیابونی هم یک سری فیلم در زمینه طراحی پوستر ببنید که حداقلِ حداقل دانش رو داشته باشید...یک سری هم نمونه کاره بنر های گیفی که خودم زدم توی سطح وب رو میتونید ببینید:طراحی بنر باکیفیت عالی و با قیمت مناسب ؛ شاید سایت فرانش هم بکارتون بیاد:https://faranesh.com/

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط nurse1997 نمایش پست ها
      لطفا ی نرم افزار هایی بگید که واقعا برای کار در دانشگاه کارایی داشته باشه....مثلا واسه بنر و اینا....
      اگه فقط واسه کار طراحی میخوای کرل بهتره.کار با نرم افزار که سادس اگه کامپیوتر بلد باشی میتونی 1 روزه هم یاد بگیری ولی اون خلاقیت وشعور طراحی کار سختیه که با دیدن طرحای مختلف میتونی توی دراز مدت به دست بیاری.
      همون کرل بهتره واسه طراحی.فتوشاپ پایه و بیس نرمافزارای ادوبه کسی کار با فتوشاپو بلد باشه خیلی راحت نرم افزاری دیگرم یاد میگیره.
      زیادم دنبالش نرو اینقدر کار اماده و تکراری و نرم افزارای ساده اومده که واسه طراح تجربی بالای ماهی 1تومن نمیدن اونم در بهترین حالتش.
      بهترین نرم افزار پول ساز ادیوس و افتره که خب کاره هرکسی نیستن.مخصوصا افتر

7. Top | #7
      ayl
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهترین راه کلاس هست
      وگرنه با کتاب شروع کن یاد گرفتن، کتاب جعفرنژاد قمی خوب بود، سال 83میرفتم کلاس با این کتاب یاد دادن

میگن فتوشاپ بلدی یعنی فتوشاپ میخوان، نرم افزارشم فتوشاپ دیگه !
      فقط برام دعا کنید...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نرم افزار Photoshop / از شرکت ادوب (Adobe ) » کلا به نظر من اگه تونستین همه ی نرم افزار هایی این شرکت رو داشته باشید ( نرم افزار هاش برای طراحیه بیشتر ) | اما در مورد طراحی بنر و پوستر و ... » نیاز به خلاقیت داره + سر و کله زدن با با برنامه فتوشاپ و از این قبیل نرم افزارها / یه روزه نمیشه طراح شد باید زیاد فیلم و آموزشش ببینی | موفق باشید

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام ترم یک پرستاری هستم .و میخوام از ترمای بعد کار دانشجویی بردارم و همه جا میگن فتوشاپ بلدی یا نه؟؟؟
      واسه همین می خواستم از اونایی که بلدن بدونم چه نرم افزارهایی گرفتن ......با گوشی میشه یانه ؟؟؟
      سلام
      همین عنوان تاپیکو تو نت سرچ کنی ماشالله میاد!
      فتوشاپ گوشی راحت تر از سیستمه!
      نرم افزار مورد نیازم که ماشالله ریخته!
      فتوشاپ 6 بد نیست!
      واسه گوشی هم یه سرچ تو کافه بازار بزن میاد
      خلاف قوانین.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      یه نکته » بعد 3 تا 6 ماه مطمئنن دستت روان تر شده / پیشنهاد من اینه با تفکر و فکر کردن به یک طراحی ببین طرح چه جور درست شده اون وقت خودت همون طرح رو بدون آموزش انجام بده

11. Top | #11
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان من دانشجوام ...کامپیوتر ندارن لپ تاپم که ندارن چ جوری میشه با گوشی حرفه ای یاد گرفت؟؟؟؟
      شما تو نظراتتون نگفتین با گوشیم میشه یا نه؟؟؟
      اخه نرم افزار رو که نمیشه رو سیستمای دانشگاه ریخت!!!!

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان من دانشجوام ...کامپیوتر ندارن لپ تاپم که ندارن چ جوری میشه با گوشی حرفه ای یاد گرفت؟؟؟؟
      با گوشی به اون دقت و ظرافت نمی تونی دیزاین کنی اگه تبلت باشه دستت باز تره

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما اشتباهت اینه اینجا این سوالا رو میپرسی اکثرا وارد بازار کارش نشدن یه چیزی میگن.گوشی چیه اخه این برنامه ها گراقیکین سخت افزار قوی نیازه.

14. Top | #14
      ayl
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو محل کار با کامپیوتر باید کار بزنی،
      فقط برام دعا کنید...

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      شما اشتباهت اینه اینجا این سوالا رو میپرسی اکثرا وارد بازار کارش نشدن یه چیزی میگن.گوشی چیه اخه این برنامه ها گراقیکین سخت افزار قوی نیازه.
      برادر من اگه خوب به شرایطش دقیق تر توجه کنی درک میکنی وضعیتش

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن