خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 132
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

با اراده ها بیان تو

سلام . بچه ها من از شما ها میخوام که هر روز صبح ساعت پنج بیدار بشید وبیاین این جا وبنویسید( من بیدارم) این جمله یعنی من ازخواب پاشدم ومیخوام درس بخونم .لطفا بیاید خودمون رو در عمل انجام شده قرار بدیم بعد یه مدت عادت میکنیم که همین ساعت از خواب پاشیم . راستی اگر شما هم مشکل تلوزیون دارین زمان شروع فیلم بیاید وبنویسد من فلان فیلم رو نگاه نمی کنم . ممنون میشم شر کت کنید
      ویرایش توسط اوا 2 : 01 آذر 1395 در ساعت 20:28

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ایـده نسبـتا خوبیـه

ولـی خُب 5 صبح میان آن میشن یه پست بذارن

یهو پی خصوصی ها رو میخونن پ.ب رو میخونن تا اونا رو ج بدن میشه 5 مین دگ!

بعد یه سری هم به انجمن میزنن توی دو تا پروف میرن اینم 10 مین!

15 مین که میره!

بعدشم که میرن سر درس همچنان ذهنشون در گیر مسائل اینجاس! و مینیمم نیم ساعت از اونجا وقتشون میره!

این 45 مین رو اگه بخوابن و به جاش ساعت یک ربع به شیش بلند شن سرحال تر درس بخونن بهتره

دوستـانی که کُنترل دارن روی خودشون این روش خوبیـه براشون

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من از دیروز شروع کردم هرروز 5 پامیشم الان دو روزه خیلی خوبه!
      هنوز ساعت مطالعه ام 5 ساعته ولی مهم ساعت خوابه اون تنظیم شه ساعت مطالعه رو کم کم میاریم بالا
      اگر انسانها ارزش زمان را میدانستند هیچگاه کفش بند دار نمیخریدند!!
      البرت انیشتین

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اوا 2 نمایش پست ها
      سلام . بچه ها من از شما ها میخوام که هر روز صبح ساعت پنج بیدار بشید وبیاین این جا وبنویسید( من بیدارم) این جمله یعنی من ازخواب پاشدم ومیخوام درس بخونم .لطفا بیاید خودمون رو در عمل انجام شده قرار بدیم بعد یه مدت عادت میکنیم که همین ساعت از خواب پاشیم . راستی اگر شما هم مشکل تلوزیون دارین زمان شروع فیلم بیاید وبنویسد من فلان فیلم رو نگاه نمی کنم . ممنون میشم شر کت کنید
      لاقل 4 پاشیم داداشم دو روزه مجبورم میکنه 4.5 پاشم ..خیلی سخته ولی وقتی شبا میخوابم انقدر از خودم راضیم که با خیال راحت میخوابم ولی روزایی که کم میخونن اون شب جهنمیه برام .. من پایم ولی هر روز نمیتونم بیام اینجا بگم ..تو ترکم اخه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Ashegh
      نمایش مشخصات
      منم هستم خیلی فکر خوبیه/البته من هر روز ساعتم رو میذارم رو زنگ ک بلند شم ولی خاموشش میکنم و میخوابم.اینجوری مجبورم بلند شم بیام اعلام کنم ک بیدارم و خوابمم میپره

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات

اگه بخوام ميتونم ساعت پنج بيدار شم ولي چه لزومي داره اين موقع از سال انقد به خودتون فشار بياريد؟
      خب وقتي ميشه با ساعت ٧ و ٨ بيدار شدن ١٠-١٢ ساعت راحت خوند لزومي براي اين كار نيست
      جهت يادآوري توي دي يه عده ميبرن توي عيد يه عده ي ديگه ميبرن و اين آخري كه از همه بدتره بعضيا ماه آخر كم ميارن
      تعادل رو رعايت كنيد كه توي اين سه دسته نباشيد. نظر شخصي من بود

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اقا چه کاریه ناموسا ؟

خب طرف میاد مینویسه بعد میره میگیره میخوابه

اینم شد انگیزه ؟ اراده ؟

به نظرم صبح که بلند میشید ان شاالله واسه نماز یا ... بعد از اینکه کارتون تموم شد بچسبید به درس

باور کنید تجربه ثابت کرده تا میری پای گوشی یا لبتاب یهو میگی بزار این کارم بکنم بزار اون کارم بکنم ... بعد میبینی نیم ساعت رفت ...
      بعدشم چشمات خسته میشه و خواب میاد سراغت

حالا بازم خوددانید

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh-zahra نمایش پست ها
      ایـده نسبـتا خوبیـه

ولـی خُب 5 صبح میان آن میشن یه پست بذارن

یهو پی خصوصی ها رو میخونن پ.ب رو میخونن تا اونا رو ج بدن میشه 5 مین دگ!

بعد یه سری هم به انجمن میزنن توی دو تا پروف میرن اینم 10 مین!

15 مین که میره!

بعدشم که میرن سر درس همچنان ذهنشون در گیر مسائل اینجاس! و مینیمم نیم ساعت از اونجا وقتشون میره!

این 45 مین رو اگه بخوابن و به جاش ساعت یک ربع به شیش بلند شن سرحال تر درس بخونن بهتره

دوستـانی که کُنترل دارن روی خودشون این روش خوبیـه براشون
      دوست خوبم هدف از خواب بلند شدن و درس خوندن ما با اراده ها. میتونیم خودمون رو کنترل کنیم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zahra7496 نمایش پست ها

لاقل 4 پاشیم داداشم دو روزه مجبورم میکنه 4.5 پاشم ..خیلی سخته ولی وقتی شبا میخوابم انقدر از خودم راضیم که با خیال راحت میخوابم ولی روزایی که کم میخونن اون شب جهنمیه برام .. من پایم ولی هر روز نمیتونم بیام اینجا بگم ..تو ترکم اخه
      یه وقتای زیاده روی نتیجه عکس میده فعلا همین کافیه ومناسب

10. Top | #10
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      آخه اين چه كاريه چرا خودتون زجر مي ديد!!هر وقت سير خوابديد پاشيد درس بخونيدبزاريد قشنگ بدن شارژ بشه!!دوستان خواهشا دقت كنيد كه هدف ساعت پر كردن نيست هدف اينه كه مي خوايد مطلب يادبگيريد، مفهومي ياد بگيريد!!حالا تايمش فرقي نمي كنه زياد يا كم باشه ولي طبق برنامه ريزي و اصول باشه!! مهم اين كه مطلب عمقي يادبگيرد،نه اينكه دوران جمع بندي كه مي شه مطالب مي بيني دست و پا شكسته بلدي و مث اون موقع كه دفعه اول خوندي خوب مسلط نيستي!!هدف اين جور خوندنه كه n ماه ديگم كه بيايي سراغش مث همون دفعه اول مسلط باشي!!اين نظر من بود و هيچ گونه تحميلي وجود نداره!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ARAM.esh نمایش پست ها

اگه بخوام ميتونم ساعت پنج بيدار شم ولي چه لزومي داره اين موقع از سال انقد به خودتون فشار بياريد؟
      خب وقتي ميشه با ساعت ٧ و ٨ بيدار شدن ١٠-١٢ ساعت راحت خوند لزومي براي اين كار نيست
      جهت يادآوري توي دي يه عده ميبرن توي عيد يه عده ي ديگه ميبرن و اين آخري كه از همه بدتره بعضيا ماه آخر كم ميارن
      تعادل رو رعايت كنيد كه توي اين سه دسته نباشيد. نظر شخصي من بود
      میفهمم حرف تو قبول هم دارم ولی الن هم همچین وقت زیاد نداریم هفت ماه با اراده میریم جلو بعدش هم اگر ایشالا پزشکی قبول شیم باید سحر خیز باشیم. باید خودمون رو عادت بدیم به نظر من توهم پاشو خسته که نمیشه هیچ برای ماه اخر عادت میکنی

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      اقا چه کاریه ناموسا ؟

خب طرف میاد مینویسه بعد میره میگیره میخوابه

اینم شد انگیزه ؟ اراده ؟

به نظرم صبح که بلند میشید ان شاالله واسه نماز یا ... بعد از اینکه کارتون تموم شد بچسبید به درس

باور کنید تجربه ثابت کرده تا میری پای گوشی یا لبتاب یهو میگی بزار این کارم بکنم بزار اون کارم بکنم ... بعد میبینی نیم ساعت رفت ...
      بعدشم چشمات خسته میشه و خواب میاد سراغت

حالا بازم خوددانید
      همش بستگی به خود ادم داره اگر شما این طور هستید بهتره که نیاید من یا شاید خبلی های دیگه این طور نیستن

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatma نمایش پست ها
      منم هستم خیلی فکر خوبیه/البته من هر روز ساعتم رو میذارم رو زنگ ک بلند شم ولی خاموشش میکنم و میخوابم.اینجوری مجبورم بلند شم بیام اعلام کنم ک بیدارم و خوابمم میپره
      ممنودن دوست عزیز

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ن فیلم ( ساعت هشت ونیم دیقه ) را نگاه نمی کنم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خواهر من بحث من اینه که هر چیزی نمیتونه ایجاد انگیزه بکنه ...

اینکه با خودش تو اوج خواب الودگی بگه پاشم برم تایپیک بنویسم من بیدار شدم واسش ایجاد انگیزه میکنه ؟

انگیزه یعنی واسه رسیدن به هدفت از خواب بلند بشی ... نه اینکه بری بگی من بلند شدم ... من نمیخوام جلوتونو بگیرم که ولی میدونم این چیزا دوره ای هستن ... طرف حداکثر یک هفته این کار رو میکنه بعد میگه برو بابا حوصله ندارم ...

شما فکر کردی تا روز کنکور این تایپیک ادامه داره ؟ تا روز کنکور همه میان بنویسن من بیدارم ؟

به نظرم روش دیگه ای رو در نظر بگیرید که ادامه دار باشه

اما وقتی واسه هدفش از خواب بلند بشه تا 60 سالگی هم برای هدف های ریز و درشتش سرحال بلند میشه

در هر صورت موفق باشید ان شاالله

صفحه 1 از 9 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن