خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 132
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      منم پایه ام ...
      ولی آخه میدونین چیه ؟ من صبح ساعت ۶:۳۰ پا میشم که برم مدرسه ، در طول روز به جز مدرسه ۴-۵ ساعت درس میخونم
      شبا دیگه به حدی خسته می شم که ساعت ۱۰-۱۱ غـش میکنم
      اصن از بازه ی زمانی ۱۱ تا ۶:۳۰ صبح ، روحم از جسمم جدا میشه [emoji20]
      به حدیه که برای نماز صبح هم بیدار نمیشم و سر این مسئله هر روز بابام دعوام میکنه ...
      اگر بتونین کمکم کنین که ۵ بلند شم خـیلی ممنون میشم [emoji18] [emoji172]
      رها کن رئیس

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سیروا فی النجمن فینظروا کیفه کان عاقبه تاپیکیون

در انجمن بگردید تا ببینید چگونه بود عاقبت تاپیکیون

تاپیکیون:کسانی که بیش از حد به انجمن وابسته هستند و تمام اعمال کنکور خود را با ان مچ می کنند مثل ساعت خواب و بیداری>میزان ساعت مطالعه>منابع>شروع های طوفانی و غیره
      ایشان بدین دلیل که موارد بالا بر افراد دیگر تکیه می دهند در صورت عدم انجام توسط بقیه نمی توانند بهترین کار را برای خود انجام دهند و یا نمی توانند بهترین تصمیم های مناسب برای خویشتن را اتخاذ کنند

خواهر من بحث من اینه که هر چیزی نمیتونه ایجاد انگیزه بکنه ...

اینکه با خودش تو اوج خواب الودگی بگه پاشم برم تایپیک بنویسم من بیدار شدم واسش ایجاد انگیزه میکنه ؟

انگیزه یعنی واسه رسیدن به هدفت از خواب بلند بشی ... نه اینکه بری بگی من بلند شدم ... من نمیخوام جلوتونو بگیرم که ولی میدونم این چیزا دوره ای هستن ... طرف حداکثر یک هفته این کار رو میکنه بعد میگه برو بابا حوصله ندارم ...

شما فکر کردی تا روز کنکور این تایپیک ادامه داره ؟ تا روز کنکور همه میان بنویسن من بیدارم ؟

به نظرم روش دیگه ای رو در نظر بگیرید که ادامه دار باشه

اما وقتی واسه هدفش از خواب بلند بشه تا 60 سالگی هم برای هدف های ریز و درشتش سرحال بلند میشه

در هر صورت موفق باشید ان شاالله
      @mh_220@

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ینی تمام انگیزه شما از زود بیدار شدن
      اینه که بیاین اینجا مثه **خلا بنویسین من بیدارم
      ؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      5!
      دیره به نظرم
      4 یا 3 بیاین بگین!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      اره 3خوبه....از فردا ساعت سه میایم پست میزازیم....عجب اراده ای
      نقل قول نوشته اصلی توسط Milad98 نمایش پست ها
      5!
      دیره به نظرم
      4 یا 3 بیاین بگین!

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط satar98 نمایش پست ها
      آخه اين چه كاريه چرا خودتون زجر مي ديد!!هر وقت سير خوابديد پاشيد درس بخونيدبزاريد قشنگ بدن شارژ بشه!!دوستان خواهشا دقت كنيد كه هدف ساعت پر كردن نيست هدف اينه كه مي خوايد مطلب يادبگيريد، مفهومي ياد بگيريد!!حالا تايمش فرقي نمي كنه زياد يا كم باشه ولي طبق برنامه ريزي و اصول باشه!! مهم اين كه مطلب عمقي يادبگيرد،نه اينكه دوران جمع بندي كه مي شه مطالب مي بيني دست و پا شكسته بلدي و مث اون موقع كه دفعه اول خوندي خوب مسلط نيستي!!هدف اين جور خوندنه كه n ماه ديگم كه بيايي سراغش مث همون دفعه اول مسلط باشي!!اين نظر من بود و هيچ گونه تحميلي وجود نداره!!
      خب آخه مثلا یکی مث من ک مث خرس خوابالوام اگه بخوام انقد بخوابم تا بدنم شارژ شارژ بشه به جرات میتونم بگم ساعت 12_ 13 به زور بیدار میشم دیدم ک میگمااااا!!!!! خب اونجوری ام کلی وقت از دست میره

Sent from my SM-J700H using Tapatalk

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اوا 2 نمایش پست ها
      سلام . بچه ها من از شما ها میخوام که هر روز صبح ساعت پنج بیدار بشید وبیاین این جا وبنویسید( من بیدارم) این جمله یعنی من ازخواب پاشدم ومیخوام درس بخونم .لطفا بیاید خودمون رو در عمل انجام شده قرار بدیم بعد یه مدت عادت میکنیم که همین ساعت از خواب پاشیم . راستی اگر شما هم مشکل تلوزیون دارین زمان شروع فیلم بیاید وبنویسد من فلان فیلم رو نگاه نمی کنم . ممنون میشم شر کت کنید

به نظرم عاااالیه خیلی ایده ی خوبیه اینجوری شاید یه حس رقابتم بینمون بوجود بیاد من هستم از فرداصب

8. Top | #23
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sabaaaiii79 نمایش پست ها
      خب آخه مثلا یکی مث من ک مث خرس خوابالوام اگه بخوام انقد بخوابم تا بدنم شارژ شارژ بشه به جرات میتونم بگم ساعت 12_ 13 به زور بیدار میشم دیدم ک میگمااااا!!!!! خب اونجوری ام کلی وقت از دست میره

متن با دقت بخون گفتم همه چي رو برنامه اصول انجام بديم!!نه كله سحر بلند شيم نه لنگ ظهر!!تعادلم چيزه خوبيه!!#تعادلم_آرزوست

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط satar98 نمایش پست ها
      متن با دقت بخون گفتم همه چي رو برنامه اصول انجام بديم!!نه كله سحر بلند شيم نه لنگ ظهر!!تعادلم چيزه خوبيه!!#تعادلم_آرزوست
      البته خب اینم حرفیه!!!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اوا 2 نمایش پست ها
      میفهمم حرف تو قبول هم دارم ولی الن هم همچین وقت زیاد نداریم هفت ماه با اراده میریم جلو بعدش هم اگر ایشالا پزشکی قبول شیم باید سحر خیز باشیم. باید خودمون رو عادت بدیم به نظر من توهم پاشو خسته که نمیشه هیچ برای ماه اخر عادت میکنی
      ببخشيدا ولي ربطي نداره اصلا.با قدرت و اراده خوندن به ساعت ٥ بيدار شدن نيست يكي مياد ساعت ٥ بيدار ميشه ميگيره رو كتاب ميخوابه خب اين خوبه؟ بعد از عيدم ميگه من خسته شدم نميكشم ديگه
      ربطي هم به پزشك شدن و سحر خيز بودن نداشت الان كنكوره بحثش جداست. منم همون ٧:٣٠ بيدار ميشم بهتره برام
      هركي هر طور راحته ولي خواهشا كاراي عجيب غريب نكنيد

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      میشه ساعت 6 بزارین؟؟؟ آخه 5 خیلی زوده
      I Never give up ∞

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منو ک چوب تو استینم کنی از ۸ نه زودتر نه دیرتر پا نمیشم والاا .
      من ساعت ۵ پاشم کله روزه در خماری خواهم بود.
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      اجیی اصن واسه شما ساعت ۹ .خخ
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MH_220 نمایش پست ها
      خواهر من بحث من اینه که هر چیزی نمیتونه ایجاد انگیزه بکنه ...

اینکه با خودش تو اوج خواب الودگی بگه پاشم برم تایپیک بنویسم من بیدار شدم واسش ایجاد انگیزه میکنه ؟

انگیزه یعنی واسه رسیدن به هدفت از خواب بلند بشی ... نه اینکه بری بگی من بلند شدم ... من نمیخوام جلوتونو بگیرم که ولی میدونم این چیزا دوره ای هستن ... طرف حداکثر یک هفته این کار رو میکنه بعد میگه برو بابا حوصله ندارم ...

شما فکر کردی تا روز کنکور این تایپیک ادامه داره ؟ تا روز کنکور همه میان بنویسن من بیدارم ؟

به نظرم روش دیگه ای رو در نظر بگیرید که ادامه دار باشه

اما وقتی واسه هدفش از خواب بلند بشه تا 60 سالگی هم برای هدف های ریز و درشتش سرحال بلند میشه

در هر صورت موفق باشید ان شاالله
      دوست عزیز من گفتم همیشه اولین قدم سخته ما اگر یه مدت اولش که برا مون سخته پاشیم بیایم بگیم. بعد یه مدت عادت میکنیم همین ساعت از خواب پاشیم. من میام اینجا ومیگم اگر کسی هم فکر میکنه براش مفیده بیاد بگه وگرنه اجباری نیست

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _fatemeh_ نمایش پست ها
      عزیزم شما شیش بیاید. هر جور با برنامتون جور در میاد . هدف ایجاد انگیزست فقط همین.

صفحه 2 از 9 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن