خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات

منبع دیفرانسیل

سه سوال دارم ببخشید وقتتون رو میگرم
      آیا کتاب دیف 1+دیف 2 +پایه محمد مهربان برای کنکور 96 مناسب است؟؟ من امسال پشت کنکوریم میخوام از کتاب های پارسالم استفاده کنم
      و اینکه آیا کتاب دیفرانسیل iq چگونه کتابی است؟؟
      منابع ریاضی تغییراتی داشته اند یا نه؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      دیف یک و دوش خوبه ، ولی پایش خیلی قدیمی چاپ 95 هست ولی عملا از سال 92 بعد بعد بروزسانی نشده فقط سوالای کنکور ضمیه شده !

برای پایه از خیلی سبز استفاده کن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      دیف یک و دوش خوبه ، ولی پایش خیلی قدیمی چاپ 95 هست ولی عملا از سال 92 بعد بعد بروزسانی نشده فقط سوالای کنکور ضمیه شده !

برای پایه از خیلی سبز استفاده کن
      منابع ریاضی تغییرات دارند یا نه ببخشید زحمت میدم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hasan138 نمایش پست ها
      منابع ریاضی تغییرات دارند یا نه ببخشید زحمت میدم
      منابغ که نه ولی سوالاش بروز نیستن دیگ من خودم اخه هم خیلی سبز دارم هم پایه مهربان میگم خیلی سبز بهتره ! ولی برای دیف تخته سیاه عالیه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      منابغ که نه ولی سوالاش بروز نیستن دیگ من خودم اخه هم خیلی سبز دارم هم پایه مهربان میگم خیلی سبز بهتره ! ولی برای دیف تخته سیاه عالیه
      شما هم پشت کنکوری هستید یا نه
      بهترین منابع هم اگه کتابا تغییر نکرده باشه به نظرم اینه(برای بچه های ریاضی که درصد بالا میخوان)
      کتب مهربان(برای آموزش و درصد بالا 50)+خیلی سبز پیشرفته(iq گاج)+موج آزمون فار
      من خودم ریاضی رو توی کنکور 55 زدم (البته 3 ماه درس خوندم )ولی به خاطر یه تست کل امتحانم خراب شدفیزیک من هم 88 بود

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      در ضمن من خود کتاب درسی دیفرانسیل یا هندسه تحلیلی و پایه و گسسته رو گفتم نه کتب کمک آموزشی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بهترین منابع هم اگه کتابا تغییر نکرده باشه به نظرم اینه(برای بچه های ریاضی که درصد بالا میخوان)
      من خودم ریاضی رو توی کنکور 55 زدم (البته 3 ماه درس خوندم )ولی به خاطر یه تست کل امتحانم خراب شدفیزیک من هم 88 بود
      چرا حرف مفت میزنی بردار من ؟ :/ من دی وی دی های مهربان دارم پکیج های پایه ی که حل میکنه خیلی کم سوالاش از کتاب پایش هست ولی پکیج های دیفرانسیلش همه تست های که حل میکنه از بانک تستش !
      پس برای خودت مهربان بت نکن ؛ معلم بزرگیه ولی کتاب پایش بروز نیست ریاضی پایه خیلی سبز به مراتب بهتر عمل کرده...

اگه تصمیم گرفتی و میخوای بگی حرف من درسته چرا نظر میخوای عزیز من ؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فقط سه ماه از صفر خوندی 55 زدی ؟ [emoji27] [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]
      برو عامو

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      چرا حرف مفت میزنی بردار من ؟ :/ من دی وی دی های مهربان دارم پکیج های پایه ی که حل میکنه خیلی کم سوالاش از کتاب پایش هست ولی پکیج های دیفرانسیلش همه تست های که حل میکنه از بانک تستش !
      پس برای خودت مهربان بت نکن ؛ معلم بزرگیه ولی کتاب پایش بروز نیست ریاضی پایه خیلی سبز به مراتب بهتر عمل کرده...

اگه تصمیم گرفتی و میخوای بگی حرف من درسته چرا نظر میخوای عزیز من ؟
      داداش بایدم بت کنم چرا چون با اون معلم زاغارتی که ما داشتیم من از وسطای اسفند شروع کردم به درس خوندن با مهربان دیدم معلممون نصف مهربان هم نگفته البته خیلی حرفت درسته که تستاش بروز نیست با موافقم
      ولی به عنوان آموزش کارش خیلی درسته
      من خیلی سبزو ندیدم و نظری نمیدم ولی مطمئنم خیلی ب روزه
      در ضمن سوال من در مورد کتابای درسی بود نه کمک درسی
      و در مورد خط آخر هم باید بگم من کتابامو دارم فقط میخواتم کنکور 96 غافلگیر نشم
      از کمک شما هم ممنونم
      پ.ن:با شما کاملا موافقم کلا کتابای مهربان خیلی ب روز نیست و کم کم شبیه شیمی مبتکران میشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      فقط سه ماه از صفر خوندی 55 زدی ؟ [emoji27] [emoji38] [emoji38] [emoji38] [emoji38]
      برو عامو

ما اینیم دیگه عوضش شیمی رو که حساب میکردم 15 زدم که مقابل اون همه خیلی کم بود ولی امسال جبران میکنم همه رو
      خیلی ممنون که وقت گذاشتی

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      داداش بایدم بت کنم چرا چون با اون معلم زاغارتی که ما داشتیم من از وسطای اسفند شروع کردم به درس خوندن با مهربان دیدم معلممون نصف مهربان هم نگفته البته خیلی حرفت درسته که تستاش بروز نیست با موافقم
      ولی به عنوان آموزش کارش خیلی درسته
      من خیلی سبزو ندیدم و نظری نمیدم ولی مطمئنم خیلی ب روزه
      در ضمن سوال من در مورد کتابای درسی بود نه کمک درسی
      و در مورد خط آخر هم باید بگم من کتابامو دارم فقط میخواتم کنکور 96 غافلگیر نشم
      از کمک شما هم ممنونم
      پ.ن:با شما کاملا موافقم کلا کتابای مهربان خیلی ب روز نیست و کم کم شبیه شیمی مبتکران میشه
      دیف ش هنوز کار داره تا تاریخ مصرفش تموم شه ولی پایه [emoji779] [emoji779] [emoji779] البته من جمعندیش خریدم تقریبا جدید ترین تست ها رو اونجا حل کرده

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات

ما اینیم دیگه عوضش شیمی رو که حساب میکردم 15 زدم که مقابل اون همه خیلی کم بود ولی امسال جبران میکنم همه رو
      خیلی ممنون که وقت گذاشتی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن