خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 28
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

تاثیر زمین شناسی بر کارنامه کنکور

سلام

من تو انخاب رشته کنکور 95 تعدادی رشته(رادیولوژی، علوم آزمایشگاهی) انتخاب کرده بودم و با توجه به رتبه منطقه فکر میکردم حداقل یکیشو قبول میشم، اما متاسفانه مردود شدم.

فکر میکنم تفاوت قابل توجه رتبه زیرگروه ها و رتبه کل عامل مردود شدنم باشه.

برای حل این مشکل در کنکور 96 درس زمین شناسی رو نمیخوام بزنم. به نظر شما کار دیگه ای هم هست که کمکم کنه دوباره دچار این مشکل نشم؟
      ویرایش توسط legendmat : 09 مرداد 1396 در ساعت 22:14

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط legendmat نمایش پست ها
      سلام

من تو انخاب رشته کنکور 95 تعدادی رشته(رادیولوژی، علوم آزمایشگاهی) انتخاب کرده بودم و با توجه به رتبه منطقه فکر میکردم حداقل یکیشو قبول میشم، اما متاسفانه مردود شدم.

فکر میکنم تفاوت قابل توجه رتبه زیرگروه ها و رتبه کل عامل مردود شدنم باشه. کارنامه من:

برای حل این مشکل در کنکور 96 درس زمین شناسی رو نمیخوام بزنم. به نظر شما کار دیگه ای هم هست که کمکم کنه دوباره دچار این مشکل نشم؟

ریاضی 95 جزوه گلابی ترین ریاضی هایی بود ک این چند سال دادن

بعد شما توش 6% زدی

چرا یقه زمین میچسبی برادر

ریاضیت بالاتر بزن سال دیگه به این مشکل دچار نشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

فکر میکنم تفاوت قابل توجه رتبه زیرگروه ها و رتبه کل عامل مردود شدنم باشه. کارنامه من:

مگه زمین شناسی تاثیر زیادی نداره رو زیرگروه2؟
      پش چرا اینجا تفاوتی بین زیرگروه یک و دو نیست؟
      با این که درصد زمین شناسی خوبی زدی؟
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      توی انتخاب رشته رتبه زیرگروه مهمه نه رتبه کل

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Parlooo نمایش پست ها
      ریاضی 95 جزوه گلابی ترین ریاضی هایی بود ک این چند سال دادن

بعد شما توش 6% زدی

چرا یقه زمین میچسبی برادر

ریاضیت بالاتر بزن سال دیگه به این مشکل دچار نشی
      به سوالات ریاضی که نگاه کلی انداختم فهمیدم که خیلی خوب دادن اما اشتباهم در مدیریت زمانم بود که انتهای آزمون بود و فقط پنج دقیقه برای ریاضی زمان داشتم. نمیفهمم چرا اینقدر سهل انگاری کردم اما الان دیگه مطمئنم 96 این اشتباه رو تکرار نمیکنم.

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      به جا زمین شناسی وقت بیشتری برا زیست بزار
      رادیلولوژی رشته ی مزخرفیه درامدشم یکم بیشتر از پرستاری هس
      راجب این رشته یکم تحقیق کن
      مهم نیست که به چی اعتقاد داری
      مهم نیست که به کی اعتماد داری

یا با فکر باز بساز زندگیتو
      یا دهـنـتـو ببند زندگـی کن

7. Top | #7
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط jaany نمایش پست ها
      به جا زمین شناسی وقت بیشتری برا زیست بزار
      رادیلولوژی رشته ی مزخرفیه درامدشم یکم بیشتر از پرستاری هس
      راجب این رشته یکم تحقیق کن
      ممنون. علاوه بر این باید دقیق تر زیست جواب بدم تعداد غلطام زیاده

تو آزمونای کانون همیشه 3000 4000 میشدم به همین دلیل زمین شناسی زدم که زیرگروه دوم بهتر بشه و برم دارو. اما مدیریت اشتباهم کنکورو بهم ریخت و مجبور به انتخاب این قبیل رشته ها شدم.

8. Top | #8

نمایش مشخصات
      سلام

من امسال دارم به امید دارو زمین می خو نم ولی وقتی این کار نامه رو دیدم شوکه شدم!!!
      مگه میشه 22 درصد زمین شناسی این اختلاف رتبه ی 2000 ای بین 2 تا زیر گروه 1 و 2 ایجاد کنه؟!
      اینطوری اگه باشه کسی که بدون زمین قرار بود 4000 بشه تو زیر گروه 2 میشه 2000؟
      یا اختلاف تراز زمین اونجا این تاثیرو نمیزاره؟
      عجیبش اینجاست 22 درصد میشه تقریبا 5-6 تا سوال
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aries نمایش پست ها
      من امسال دارم به امید دارو زمین می خو نم ولی وقتی این کار نامه رو دیدم شوکه شدم!!!
      مگه میشه 22 درصد زمین شناسی این اختلاف رتبه ی 2000 ای بین 2 تا زیر گروه 1 و 2 ایجاد کنه؟!
      اینطوری اگه باشه کسی که بدون زمین قرار بود 4000 بشه تو زیر گروه 2 میشه 2000؟
      یا اختلاف تراز زمین اونجا این تاثیرو نمیزاره؟
      عجیبش اینجاست 22 درصد میشه تقریبا 5-6 تا سوال
      ب دلیل درصد پایین ریاضی بوده وقتی یه درس مهم تر از زمین هست اول باید اونو زد بعد بری سراغ زمین اینجاهیچ ربطی ب زمین نداره فقط چون ریاضی رو کم زده اینطوری رتبه ها نزدیک شده

میجگنم برای رسیدن به زیباترین پارادوکس زندگیم
      ویرایش توسط faeze.k : 02 آذر 1395 در ساعت 17:14

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aries نمایش پست ها
      من امسال دارم به امید دارو زمین می خو نم ولی وقتی این کار نامه رو دیدم شوکه شدم!!! مگه میشه 22 درصد زمین شناسی این اختلاف رتبه ی 2000 ای بین 2 تا زیر گروه 1 و 2 ایجاد کنه؟!اینطوری اگه باشه کسی که بدون زمین قرار بود 4000 بشه تو زیر گروه 2 میشه 2000 ؟ یا اختلاف تراز زمین اونجا این تاثیرو نمیزاره؟ عجیبش اینجاست 22 درصد میشه تقریبا 5-6 تا سوال
      این قانون کنکوره » در رتبه های بالا یک سوال میتونه طرف رو حدود 6000 نفر جلو بندازه اما رتبه های پایین تر ( کمتر از رتبه 4000 ) دیگه این اتفاق نمیفته ( چون مطمئنن دیگران هم زمین رو میزنن ) اینجوری اگه میشد با درصد 100 زمین میشد از 2000 بشه رتبه ی یک زیر گروه 2 /

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      درمورد تاپیک استاتر » زمین بر رتبه ی کشوری و منطقه تون ( سهمیه تون ) تاثیر میذاره ( با توجه رتبه کشوری رتبه ی منطقه تعیین میشه ) اما این دلیلی بر بهتر شدن رتبه ی زیر گروه یک نیست / اما پیشنهاد من » همه ی دروس زیر گروه مورد نظرتو به یک چشم نگاه کن ( منظورم اینه فک نکنید اگه زیست رو بالا بزنید دیگه ریاضی مهم نیس ) در کنکور دو مورد خیلی مهمه » 1- ضریب دروس در در هر زیر گروه 2- میانگین پاسخ دهی داوطلبان به سوالات کنکور در هر درس

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

به نظرم داری اشتباه می زنی داداش! رتبه زیر گروه یک با زیر گروه دو ات فقط ۲۰۰۰ تا فرق داره
      اولا که شما باید به هر حال زیست رو بالا بزنی که یک رتبه خوب بیاری حتی برای دارو
      دوما که با ۲۲ درصد زمین زدن هیچ اتفاقی نمیفته باید حداقل بالای ۴۵ بزنی که یه چیزی بشه.
      ویرایش توسط elm10 : 03 آذر 1395 در ساعت 00:17

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها
      مگه زمین شناسی تاثیر زیادی نداره رو زیرگروه2؟
      پش چرا اینجا تفاوتی بین زیرگروه یک و دو نیست؟
      با این که درصد زمین شناسی خوبی زدی؟
      درصدش خوب نیست

14. Top | #14

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      این قانون کنکوره » در رتبه های بالا یک سوال میتونه طرف رو حدود 6000 نفر جلو بندازه اما رتبه های پایین تر ( کمتر از رتبه 4000 ) دیگه این اتفاق نمیفته ( چون مطمئنن دیگران هم زمین رو میزنن ) اینجوری اگه میشد با درصد 100 زمین میشد از 2000 بشه رتبه ی یک زیر گروه 2 /
      دیگه نه در اون حد ولی کسی که 4k میشد بدون زمین این انتظار ازش میره که بازمین 40-50 زیره 3k بشه تو زیرگروه 2
      LEAVE ONE WOLF ALIVE...& THE SHEEPS ARE NEVER SAFE

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elm10 نمایش پست ها
      به نظرم داری اشتباه می زنی داداش! رتبه زیر گروه یک با زیر گروه دو ات فقط ۲۰۰۰ تا فرق داره
      اولا که شما باید به هر حال زیست رو بالا بزنی که یک رتبه خوب بیاری حتی برای دارو
      دوما که با ۲۲ درصد زمین زدن هیچ اتفاقی نمیفته باید حداقل بالای ۴۵ بزنی که یه چیزی بشه.
      بنابرین زمین نزنم بهتره. درس های ریاضی و زیست که بسیار مهمتر از زمین هستن رو کم زدم. باید رو اینا تمرکز کنم تا بالا بزنم. اون موقع نیازی به زمین ندارم.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن