خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 145
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستي من سه شنبه هفته بعدافسردارم هرچيييي توصيه وراهنماييي دارين بگين که ان شاء ا...ايندفه قبول شم.واينکه نظرتون درمورد قرص ضداسترس،چيه اوندفه بدجورپاهام ميلرزيد.[emoji26] [emoji26] [emoji26]

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط niloofar1011 نمایش پست ها
      راستي من سه شنبه هفته بعدافسردارم هرچيييي توصيه وراهنماييي دارين بگين که ان شاء ا...ايندفه قبول شم.واينکه نظرتون درمورد قرص ضداسترس،چيه اوندفه بدجورپاهام ميلرزيد.[emoji26] [emoji26] [emoji26]
      دفه اول که امتحان داده بودم یه نفر اومده بود .. برا بار 7 ... دو تا قرص ضد استرس هم خورده بود ..
      ولی باز هم استرس رو میشد تو چشاش دید ..
      حالا شما هم استفاده کنید .. ضرر نمی کنید .

ماشین های اموزش اصولا از ضعیف ترین ماشین ها هست ... مگر اینکه خوش شانس باشید و ماشین سالمی رو برای شما بیارن ..
      2 دفعه هم رفتین .. باید خودتون همه چیز دستتون امده باشه ..

ولی یه نکته مهم :

افسر ها همینکه بفهمند طرف راننده هست (یعنی قبلا خودش ماشین رونده) زیاد گیر نمیدن ..
      و اینو از طریق عکس العمل ها میفهمن ... مخصوصا سر تقاطع ها .... اینجور جاها بتونید سریع عمل کنید .. حتما قبولتون میکنن

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا ماهم همرو یه ضرب قبول شدیم رفت پی کارش.
      افسرش هم حالش خوب بود قبولم کرد.کلا یه پارک دوبل ازم گرفت.افسر ببینه استرس داری و ناشی بازی در بیاری حتما میندازدت.
      سعی کن اون چند دقیقه فیلم بازی کنی ک همه چی ارومه و من همه چی رو بلدم.
      و به هیچوجه باهاش بحث نکن هر چی گفت بگو چشم.
      بعد حواست به راهنما زدن و جاهایی ک پارک ممنوعه پارک نکن.حتی اگ خودش گفت.بهش بگو ک ممنوعه اگ گفت اشکال نداره پارک کن.
      ﺑﮑـــــﻮﺵ ﺁﻧﮕﻮﻧﻪ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻨﯽ...

ﮐﻪ ﺍی ﮐﺎﺵ

ﺗﮑﻪ ﮐﻼﻡ ﭘﻴﺮی ﺍﺕ ﻧﺒﺎﺷــﺪ...!

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من خدا رو شکر آیین نامه بدون غلط قبول شدم ، افسر هم دفعه دوم . دفعه دوم که رفتم امتحان شهری بدم نشستم پشت فرمون افسر گفت خانم واقعا با این قدت میخوای امتحان بدی سی سانت هستی ؟ اعصابم خورد شد . روشن کردم اولش اروم می رفتم گفت بابا گاز بده آقا منم انگار منتظر شروع کردم رفتم دو و سه آخرشم یه دستی می روندم . بعد گفت نگه دار ببینم . گفت فک کردی خیلی مایکل شوماخری روز امتحان افسر با یه دست می رونی . تو دلم گفتم یا بسم الله رد شدم . بعد دیدم نوشته قبول منم از خوش حالی نمی دونستم چیکار کنم .

خاطره شهری مقدماتی : اینقدر استرس داشتم که جای پدال ها هم یادم رفته بود ، یه مربی خیلی جوون هم امتحان می گرفت .یعنی اینقدر بد روندم که خودش ترمز دستی رو کشید و شاسی کمربندو زد گفت بفرما پایین . تا دو هفته فکرم ناراحت بود
      گاهی یادمان می رود روز هایی که منتظر عبور آن ها هستیم بخشی از عمرمان هستند

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات

من همون بار اول قبول شدم

انتظارم نداشتم چون هی داد میزد دفه اول چیزی نگفتم دفعه های بعدی منم داد میزدم ، اصولا حاضر جوابی کنی ردت میکنن ولی به حول قوه ی الهی رد نشدم

حس خعلی خوبیهههه

ان شالله که قبوووووول شی

ببین نباید اصلا نشون بدی استرس داری ، بعدم طرز کارت با فرمونه دنده اینه ها بایدیجوری باش ینی من خعلی حالیمه

حاضر جوابی هم نکن من نتونسم ولی اصولا رد میکنن

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MohadeseH_M5R نمایش پست ها

من همون بار اول قبول شدم

انتظارم نداشتم چون هی داد میزد دفه اول چیزی نگفتم دفعه های بعدی منم داد میزدم ، اصولا حاضر جوابی کنی ردت میکنن ولی به حول قوه ی الهی رد نشدم

حس خعلی خوبیهههه

ان شالله که قبوووووول شی

ببین نباید اصلا نشون بدی استرس داری ، بعدم طرز کارت با فرمونه دنده اینه ها بایدیجوری باش ینی من خعلی حالیمه

حاضر جوابی هم نکن من نتونسم ولی اصولا رد میکنن
      ممنووووووون[emoji5] [emoji5]

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها
      به هر حال اگه همه رو هم یه ضرب قبول بشید بازم دختر جماعت راننده بشو نیست.
      کلا این عزیزان با کلاچ و دنده مشکل جدی دارن.
      الان حس خبیثانه ای به من دست داده
      راننده بشو نيست چون تو ايران راننده شدن يعني خلاف کردن و سرعت غيرمجازو بوق زدن بيجاودعوا .براي همين خانوما توايران راننده بحساب نميان.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      راننده بشو نيست چون تو ايران راننده شدن يعني خلاف کردن و سرعت غيرمجازو بوق زدن بيجاودعوا .براي همين خانوما توايران راننده بحساب نميان.
      اصلااین حرفا نیست. خانم ها راننده نیستن خلاص
      چه میدونم شما برو آمریکا برو سوئد برو هر جا میخوای برو تو بهشت خدا رانندگی کن بازم خانم ها راننده نیستن دیگه!
      قبول کنید

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

اصلااین حرفا نیست. خانم ها راننده نیستن خلاص
      چه میدونم شما برو آمریکا برو سوئد برو هر جا میخوای برو تو بهشت خدا رانندگی کن بازم خانم ها راننده نیستن دیگه!
      قبول کنید
      تعبيرهرکسي ازراننده يه چيزه.تعبيرشمام همونيه که بالا گفتم.پس باتوجه به اين واضحه که ازنظرشما خانوما ميشن نابلد.[emoji57] [emoji57]

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالامهم نيست اصلا موضوع تاپيک چيز ديگه ايه

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اين چيه!؟اسپويلر!؟
      خواهر جان چقدر ناراحتی؟شوخی کردیم دور هم باشیم. تازه صحبت ها مرتبط بود! به هر حال من پایبند به عقاید قبلی هستم
      ر.ا : افسر رانندگی انسان بدی است! چون بعضی از افراد نمی توانند خوب رانندگی کنند و او قبولشان نمی کند.
      راستی اسپویلر اینجا خیلی موضوعیت نداره ؛ اون اسپمره
      به هر روی ببخشید؛ قبلی ها رو حذف می کنم تا شما خوشحال شی.

ویرایش توسط jarvis : 05 آذر 1395 در ساعت 01:02

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ميدونم پارازيته ولي مشهدياي عزيز لطفا بخاري هاتون رو تاحدامکان کم کنيد.بعضي بخشهاي مشهد گازشون قطع شده.گناه دارن.وهمينطور بقيه شهرها

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام مجدد.خخ

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کسی نیست...

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      هستم

صفحه 2 از 10 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن