خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آخه همه احمق و ناآگاه ، شما عاقل و آگاه ؟؟؟؟؟؟
      یعنی ۳۰ میلیون نفر احمقن ؟؟؟؟؟؟ آخه مگه میشه ؟؟ یعنی ۳۰ میلیون نفر همه با هم به حدی احمقن که ۳۰۰ کیلومتر پیاده رو الکی میرن ؟؟؟ مگه میشه ؟؟؟ صد در صد یه عشق و علاقه ی عمیقی وجود داره !
      این ۳۰ میلیون نفر فقط ایرانی نیستن ! از کشورای دیگه هم میان !
      دوست گرامی ، اونایی که میرن که بچه نیستن که از حرف دیگران تقلید کنن !
      این همه آدم که همه ساله توی ایام محرم عزاداری می کنن و به عشق امام حسین (علیه السلام) یک ماهشون غم میشه ، اینا همه احمقن شما و امثال شما عاقل !!!!!!!!
      عیـبی نداره .... من دلم مـیخواد احمق باشم ولی عـاشق علمدار و امام حسـین (علیه السلام) ... تا وقتی عشق اونا باشه عیب نداره بزار همه به من بگن احمق من عشق اونا رو به هیچ چیزی نمیفروشم
      من یکی ، از بچگیم مامان بابام منو با خودشون میبردن مراسمای عزاداری ! ( همیشه هم بخاطر اینکارشون مدیونشون هستم) همینم باعث شده الان آدم معتقدی باشم و ادای روشنفکرا رو در نیارم ! تا حالا هم یادم نمیاد کسی راجع به امام حسین ( علیه السلام) یا قیامش حرفی بهم زده باشه ، همیشه خودم تصمیم گرفتم و هر راهی رو که رفتم و هر عقیده ای که دارم حاصل تفکرات و مطالعه ی خودم بوده
      نه اجازه دادم و میدم کسی چرت و پرت بهم بگه نه مخمُ شستشو بده
      اجازه هم نمیدن کسی منو مجبور به کاری کنه
      من اصلا یادم نمیاد کسی منو مجبور کرده باشه نماز بخونم یا چادر بپوشم یا ...
      جایی که عـشق هست ، منطـق نیـست ...
      وگرنه به تعصب ربطی نداره ...
      کسی که تعصب داشته باشه ، یک طرفه به قاضی میره و نقص ها و عیوب رو نمی بینه ...
      اما من چیزی جز زیبایی و عشق نمی بینم
      شما یه کم کتاب بخونید بد نیستاااا!!!!
      امام حسین (علیه السلام) از همون اول گفت من میخوام بجنگم ؟
      امام حسین (علیه السلام) هزار بار شمر و لشکریانش رو به خدا دعوت کرد و وقتی دید اونا هدایت نشدن مجبور شد بجنگه وگرنه اصلا هدفش جنگ نبود !
      مگه نعوذبالله ، نعوذبالله ،زبونم لال ، امام حسین (علیه السلام) عقلشون کم بود که بجنگن و خانوادشون آواره ی دست افراد کثیفی مثل شمر و یزید ملعون بشن ؟؟؟ صد در صد یه هدف متعالی و بالا داشتن ! ایشون حتی فرزند ۶ ماهشون رو هم پیش لشکریان یزید بردن شاید بخاطر اون طفل معصوم اونا از جنگ دست بردارن و راه آب رو برای امام باز کنن ! یزید میخواست بجنگه ، امام که نمیخواست ! اما وقتی دید اونا هدایت نمیشن و میخوان بجنگن ، برای آبروی خودش و اسلام مجبور شد بجنگه
      خود امام هم فرمودند از بس حرام خواری کردید ، حالا به حرف من هدایت نمیشید ...
      نه تنها امام حسین (علیه السلام) بلکه هیچ کدوم از ائمه هدفشون جنگ نبود بلکه برای هدایت مردم فرستاده شدن !!!
      وقتی درباره ی چیزی آگاهی ندارین ، بهش توهین نکنید یا حداقل راجع بهش نظر ندید !

فرستاده شده از MediaPad M1 8.0ِ من با Tapatalk
      رها کن رئیس

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

نمیدوم چیکار کرده...........ولی این ملت " با عرض پوزش " به خاطر حماقت و نا آگاهی میرن.........شما به لحظه فکر کن...از اولین روزت عمرت بهت گفتن حسین فلان کرده و فلان کرده بعد میخوای نرن؟؟؟؟؟؟اینقدر تو جامعه بهمون گفتن که با حقیقت جانمون عجین شده...
      .
      .در ضمن هر جا تعصب هست هیچ منطقی نیست..
      .
      .عشق استفاده از محبت و کوتاه آومدن به جای خشم و شمشیره..
      [emoji115]
      رها کن رئیس

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      %D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%85.jpg

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      %D9%85%D8%AD%D8%B1%D9%85-2-.jpg

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خدا زیاد کند اجر دوستان حسین
      هزار مرتبه لعنت به دشمنان حسین

6. Top | #21
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

852.jpg

مولای من

آمدم بر آستانت سر نهم سامان بگیرم...

Başka bir dünyayam
      Ele dünyayam ki , orde ğem yox

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

دلم گرفته......

8. Top | #23
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها

نمیدوم چیکار کرده...........ولی این ملت " با عرض پوزش " به خاطر حماقت و نا آگاهی میرن.........شما به لحظه فکر کن...از اولین روزت عمرت بهت گفتن حسین فلان کرده و فلان کرده بعد میخوای نرن؟؟؟؟؟؟اینقدر تو جامعه بهمون گفتن که با حقیقت جانمون عجین شده...
      .
      .در ضمن هر جا تعصب هست هیچ منطقی نیست..
      .
      .عشق استفاده از محبت و کوتاه آومدن به جای خشم و شمشیره..
      نمیدونم جریان چی شده مردم میخوان روشن فکر بازی دربیارن از این حرفا میزنن

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن