خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 121 به 135 از 143
    1. Top | #121
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واسه هر درس چندتا تست میزدید؟

2. Top | #122
      Cat
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      روش تست زدنتون چجوذی بوده؟ مثلا 20تا 20تا تست میزدید بعد تحلیل یا تحلیل رو میزاشتید اخر هفته ها؟

3. Top | #123
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmia نمایش پست ها
      واسه هر درس چندتا تست میزدید؟
      خیلی زیاد.شاید رتبه م با یه رقمی فاصله داشته باشه ولی از لحاظ تعداد تست اینطور نی.مثلا ادب حدود 7کا عربی 4کا زبان4کا دینی5کا.هندسه ها 8کا گسسته6کا دیف و ریاضی پایه 12کا فیز16کا شیمی 15کا.البته خیلی سرانگشتی گفتم ولی مجموعا حدود 60 70کا تست زدم.
      کانال تلگرامی بنده: @Mkonkoor
      آیدی تلگرام من: @Mohseni123

4. Top | #124
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elmia نمایش پست ها
      روش تست زدنتون چجوذی بوده؟ مثلا 20تا 20تا تست میزدید بعد تحلیل یا تحلیل رو میزاشتید اخر هفته ها؟
      تو حالت کلی یه تست میزدم پاسخو میدیدم.البته یه مدت هم ده ده تا میزدم که ازمونی طور بشه.اینکه تحلیلو میذارم اخر هفته هم نمیفهمم یعنی کسی هس اینکارو بکنه؟!

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بهترین کارا برای جمع بندی نیمسال اول چیه؟
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

6. Top | #126
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. میخواستم بدونم تو حین امتحانات ترم اول، بهتره که بر اساس فرجه امتحانا چند روز فقط برای یه درس تست بزنم یا کلا بی خیال برنامه بشم و همه دروس رو تو برنامه بگنجونم و با اطلاعات قبلی خودم امتحان بدم؟

7. Top | #127
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Hard Worker7 نمایش پست ها
      بهترین کارا برای جمع بندی نیمسال اول چیه؟
      حفظیات رو حتما کامل جمع کنید.مشکل چیزایی مثل تاریخ ادبیات اینه که تو وسطای سال برای آزمونا کوتاه کوتاه میان آدم حوصله ش نمیره کامل بخونه ولی الان حجمش مناسبه قشنگ میشه ریزبه ریزشو خوند.
      تو قدم بعدی مشکلاتی که تو ذهنتون هست رو برای همه ی درسا بنویسید و از بین ببریدشون.نخونده ها هم براشون برنامه بریزید بخونید.
      توصیه ی اصلیم اینه که خوندتون فرق کنه با آبان آذر ماه.آزمونی کار کنید.کتابای موج آزمون بهترینن برای این زمان.آزموونا گزیننه 2 و سنجش و... پارسال هم بزیند.آزمون خیلی بزنید مهمه

8. Top | #128
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MahdiOP نمایش پست ها
      سلام. میخواستم بدونم تو حین امتحانات ترم اول، بهتره که بر اساس فرجه امتحانا چند روز فقط برای یه درس تست بزنم یا کلا بی خیال برنامه بشم و همه دروس رو تو برنامه بگنجونم و با اطلاعات قبلی خودم امتحان بدم؟
      بسته به سلیقه ی شماس.من خودم امتحانا برام اهمیتی نداشتت و طبق برنامه ی خوئم میخوندم.
      پیشنهادم اینه برنامه ی امتخانو در نظر بگیرید و برای درسی که امتحانشو دارید شبش یه رفع اشکالی بذارید و بقیه شو برنامه ی خودتونو برید.
      توصیه ی اصلیم اینه که به این حرفایی که میگن تشریحی به کمک تستی میاد و شما با خوندن تشریحی برای امتحان سوادتونو میبرید بالا و... اهمیتی ندید.امتحان تشریحی کوچکترین اهمیتی در سال 4 نداره.فقط تستی بخونید و زمانی که برای تشریحی وقت میذاریدو جزو اوقات پوچ زندگیتون بدونید.

9. Top | #129
      sor
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      خسته نباشید
      شما کلاس های کنکور هم میرفتید؟؟؟؟

10. Top | #130
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sor نمایش پست ها
      سلام
      خسته نباشید
      شما کلاس های کنکور هم میرفتید؟؟؟؟
      سلام
      نه
      میخواستم هم پولشو نداشتم
      من متاسفانع هزینه ی مدرسه هم ندادم

11. Top | #131
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام/امید وارم هر جا که هستین سالم و سلامت باشید
      واقعیتش من رشتم ریاضی هست اما متاسفانه تست زنی ریاضیم و فیزیکم اصلا جالب نیست.یعنی ینطور بگم اصلا نمیتونم تست بزنم متاسفانه یعنی تا یه تست میخام حل کنم نمیتونم به جواب برسم و مخم هنگ میکنه.....فقط اگه برم جوابو ببینم بعدش تستو متوجه میشم...خیلی میگن این روش حفظیه یعنی تستو حفظ میکنم.....چیکار کنم به نظرتون...خیلی دوست دارم تست زنیم خوب بشه
      نکته ی اخر من سوم ریاضی هستم و کم تست میزنم.. الان تشریحی میخونم بیشتر ولی خب واسه قلم جی باید یه مقدار تست هم بزنم
      متشکر

12. Top | #132
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sharif.cfz نمایش پست ها
      سلام/امید وارم هر جا که هستین سالم و سلامت باشید
      واقعیتش من رشتم ریاضی هست اما متاسفانه تست زنی ریاضیم و فیزیکم اصلا جالب نیست.یعنی ینطور بگم اصلا نمیتونم تست بزنم متاسفانه یعنی تا یه تست میخام حل کنم نمیتونم به جواب برسم و مخم هنگ میکنه.....فقط اگه برم جوابو ببینم بعدش تستو متوجه میشم...خیلی میگن این روش حفظیه یعنی تستو حفظ میکنم.....چیکار کنم به نظرتون...خیلی دوست دارم تست زنیم خوب بشه
      نکته ی اخر من سوم ریاضی هستم و کم تست میزنم.. الان تشریحی میخونم بیشتر ولی خب واسه قلم جی باید یه مقدار تست هم بزنم
      متشکر
      خب شما میگین مشکلتون با تست زدنه پس اولش تستا رو جوری بزنین که اصن انگار تست نی مثل یه مسئله ی تشریحی باهاشون برخورد کنید.یعنی زمان در اختیارتون زیاده و لزومی به استفاده از روش های تستی نی.اینکارو میتونید تا مدت ها انجام بدین که متوجه میشین بعد اوت سرعتتون ناخوداگاه میره بالا.البته اینکه شما از سال سوم شروع کردین فرصت خوبیه و میتونید قبل از رسیدن به سال کنکور تست زدن رو یاد بگیرین.
      در کل تست با تشریحی فرق داره همین که شما میتونید از بین 4تا یکی رو انتخاب کنید خیلی امکانات زیادی بهتون میده و من خیلی از تست ها رو با همین ویژگی میتونستم بزنم یا حداقل ساده تر میشدن و اینکه طراحای تست معمولن خواسته یا ناخواسته تست ها رو جوری طرح میکنن که میشه بدون روش های تشریحی رایج به جواب رسید شما هم اگه از تشریحی شروع کنین کم کم سرعت حل تشریحیتون میره بالا و بعد اون ناچار به استفاده از روش های سریع تر میشین

13. Top | #133
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      با سلام خدمت مهندس مهسنی
      .
      .دو تا سوال در مورد دانشگاه داشتم ازتون :
      .
      1-اگه مهندسی شیمی یا هوافضا شریف قبول شیم میشه تو دانشگاه به مکانیک تغییر رشته داد؟!سال اول مشه؟شرایطش چیه؟بقیه دانشگاه ها چی؟ترفند مطمعنیه؟
      .
      .
      .2-رتبه بندی این دانشگاه ها واسه مهندسی مکانیک به چه صورته؟
      خواجه نصیر- شریف - علم و صنعت - تهران - امیرکبیر - ص اصفهان - شیراز
      .
      .
      .میشه مزیت های هر دانشگاه رو تو مهندسی مکانیک بگید.
      .
      .
      ممنون

14. Top | #134
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      سلام
      عاقا یه سوال
      من برا ادبیات و دینی چیکار کنم؟
      به خدا این 2 تا درس نفسمو بریدن
      دینی هیچچچچچی نمیفهمم تا عید هم فرصت دی وی دی دیدن ندارم
      ادبیات هم سوالای قرابت و زبان فارسی رو خوب جواب میدم ولی از ارایه هیچی سر در نمیارم حتی نشر الگو هم نتونست کمکم کنه
      تاریخ ادبیات و لغت و املا هم که حفظی هستن واقعا نمیتونم حفظ کنم
      لطفا یه راه حا پیشنهاد بدین

15. Top | #135
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      با سلام خدمت مهندس مهسنی
      .
      .دو تا سوال در مورد دانشگاه داشتم ازتون :
      .
      1-اگه مهندسی شیمی یا هوافضا شریف قبول شیم میشه تو دانشگاه به مکانیک تغییر رشته داد؟!سال اول مشه؟شرایطش چیه؟بقیه دانشگاه ها چی؟ترفند مطمعنیه؟
      .
      .
      .2-رتبه بندی این دانشگاه ها واسه مهندسی مکانیک به چه صورته؟
      خواجه نصیر- شریف - علم و صنعت - تهران - امیرکبیر - ص اصفهان - شیراز
      .
      .
      .میشه مزیت های هر دانشگاه رو تو مهندسی مکانیک بگید.
      .
      .
      ممنون
      سوال اولتون خیلی مهم و جالبه...مسئله ی تغییر رشته دو حالت داره یا بدو وروده یا شرط معدل...بدو ورود تو همون اوایل ترم یک انجام میشه و باید رتبه تون نزدیک باشه به چیزی که میخواین برین و دانشکده های مقصد هم اخلاق متفاوتی دارن...دانشکده ی برق تا 30 40 تا رتبه ی نزدیک رو کنار میاد کامپیوتر به شدت سخت میگیره تقریبن محاله تغییر رشته به کامپیوتر و مکانیک بدجور شل میگیره جوری که با رتبه های دوبرابر هم راه دادن(البته باید برای بدو ورود رتبه ی کشوریتون زیر 500 باشه وگرنه درخواست نمیتونین بدین)بهرحال همینجا میگم اگه سال 96 مثلن مکانیک رو 180 منطه یک پر شد ما 200 شدین بزنین م شیمی و تغییر بدو ورود بدین(حالا وقتی نتایجتون اومد بیشتر صحبت میشه راجع بهش)
      سوال دومتون هم اینجوری بگم که کلن همه مون میدونم رشته تو دانشگاها اهمیت نداره(البته کار درستی نی)و برای همه رشته های فنی به ترتیب شریف تهران امیرکبیر علموصنعت خواجه و... پر میشه و شما هم از همین اصل پیروی میکنید احتمالن ولی اگه.بخوام جوابتونو درست بدم از لحاظ اپلای شریف تنها دانشگاهیه که همه جا شناخته شده س و بعضی جاها تهران رو میشناسن برای فنی(که اون هم به اعتبار پزشکی و علوم انسانیشه) و بقیه با هم تفاوتی ندارن.این از اپلای.از لحاظ پرچم میون جامعه همون ترتیبه که بالا گفته شد و از لحاظ سطح کیفی بسته به هر گرایش تفاوت داره که بهتره به سایت qs مراجعه کنید چون من ممکنه اشتباه بگم.در خصوص مزیت هر دانشگاه هم اطلاعات زیادی ندارم ولی فقط علم و صنعت رو که دیدم لوازم آزمایشگاهیش خیلی خیلی کامل تر از بقیه ست.شذیف هم که فقط بحث معدله چیز دیگه ای مطرح نی...
      این بحث کامل تر ازین حرفاس بازم سوالی بود در خدمتم

صفحه 9 از 10 نخستنخست ... 8910 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن