خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 143
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tapanche نمایش پست ها
      اگه منظور اینه که کلا ولش کنید و هفته ی آخر بخونید غلطه و انقد واضحه که توضیح نمیدم
      ولی معتل حتما جزو مباحثی باشه که اون اواخر مرورش میکنید
      na doroste

migoft kheyli zod faramosh mishe wase hamin

mesle ayne va adasi

2. Top | #32
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arefeh78 نمایش پست ها
      خیلی ممنونم از توضیحاتتون
      من امسال سال سوم هستم و ازمون ننوشتم راه دیگه غیر ازمون نیست بشه فهمید ؟؟
      آزمون که همه چی نیس خب.بهرحال شما هم دارید امتحانای مختلفی میدین و نمراتی دستتون میاد.البته اگه تستای کتابا رو دارید میزنید و راضی کننده س کافیه دیگه.
      بنظر میاد شما سخت گیری زیاد میکنید وگرنه تشخیص فهمیدن درسا کار سختی نی

3. Top | #33
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirdostaneh نمایش پست ها
      na doroste

migoft kheyli zod faramosh mishe wase hamin

mesle ayne va adasi
      نه حتما وسط سال بخونید.خیلی دلیل داره خلاصه شو میگم
      سنگینی مطالب هفته ی آخر
      اهمیت معتل در سایر میاحث عربی
      معتل چیزی نیس که با یه بار تو مخ ببره
      حفظیات معتل لازمه طی چن بار تکرار بشه
      و...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تبریک فراوان همیشه موفق و سربلند باشید

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      سلام از کی لغت و تاریخ ادبیات لعنتی رو شروع کنیم ؟ اگه فقط,ستاره دار ها رو بخونیم از سه تا میشه چن تا رو جواب داد ؟

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنونم
      امیدوارم شما هم موفق باشید و البته پزشک
      ممنون

آرزوی من علوم آزمايشگاهيه .. هرچی خدابخواد اون بهتر ميدونه چی برا آدم خوبه ..

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام .بهتون تبریک میگم.شما گفتین که توی برنامه ریزی قوی بودین میشه بهم یکمی کمک کنین؟من فارغالتحصیلم وبرنامم طبق ازمون قلمچیه.مثلا اگه استوکیومتری جز ازمون باشه من میرم تستای اون مبحثو میشمارم و همشو تا روز ازمون میزنم(مثلا روزی 40 یا 50 تست شیمی) واسه همه اختصاصیا همین کارو میکنم ولی عمومیا رو روزی شاید یکی دو ساعت بیشتر وقت نمیکنم بخونم چیکار کنم؟در ضمن اینم بگم که نمیتونم از حجم اختصاصیا کم کنم چون با وجود اینکه اینهمه اختصاصی میخونم ترازم حدود 6000 هستش و واقعا اعصابم بهم ریخته) با تشکر

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Elahe1996m نمایش پست ها

ممنون

آرزوی من علوم آزمايشگاهيه .. هرچی خدابخواد اون بهتر ميدونه چی برا آدم خوبه ..
      امیدوارم قبول بشید

9. Top | #39
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      تبریک فراوان همیشه موفق و سربلند باشید
      خیلی ممنون از شما

10. Top | #40
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      سلام از کی لغت و تاریخ ادبیات لعنتی رو شروع کنیم ؟ اگه فقط,ستاره دار ها رو بخونیم از سه تا میشه چن تا رو جواب داد ؟
      بهرحال باید در کنار ادبیاتی که میخونید این دوتا بحث باشن و این توصیه که از فلان تاریخ لغت و تاریخ ادبیات بخونید بدرد نمیخوره.شاید حرفم شعارگونه باشه ولی نظرم اینه و درستش هم میدونم.ولی نظر کامل تری بخوایید تو بازه های جمع بندی کلی مثل دیماه و عید رو اون بودجه ی مربوطه رو این دوتا مورد وقت خوبی بذارید.چون همه ی حفظیات دور هم جمعن شما به راحتی همه رو از بین میبرید.البته اگه آزمون هم میدید متناسب با اون در حدی که بتونید سوالا جواب بدید بخونید.سوال بعدیتون هم جواب مشخصی نداره و این کار ریسک بزرگیه.با خوندن فقط ستاره دارها حدود 70 تا 80 درصد لغتای محتمل کنکورو خوندید ولی ای کجا معلوم اون درصد بقیه تو تستا یه جور پخش نشده بودن که نذارن شما تستو بزنید.من تقریبا همه ی لغتای کتابو چنباره خونده بودم ولی سر لغت شفق که تست اول کنکورمون بود باعث شد درصد ادبیاتم(که قوی ترین درس من تو همه ی مراحل بوده) پایین بیاد

11. Top | #41
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aamir نمایش پست ها
      سلام .بهتون تبریک میگم.شما گفتین که توی برنامه ریزی قوی بودین میشه بهم یکمی کمک کنین؟من فارغالتحصیلم وبرنامم طبق ازمون قلمچیه.مثلا اگه استوکیومتری جز ازمون باشه من میرم تستای اون مبحثو میشمارم و همشو تا روز ازمون میزنم(مثلا روزی 40 یا 50 تست شیمی) واسه همه اختصاصیا همین کارو میکنم ولی عمومیا رو روزی شاید یکی دو ساعت بیشتر وقت نمیکنم بخونم چیکار کنم؟در ضمن اینم بگم که نمیتونم از حجم اختصاصیا کم کنم چون با وجود اینکه اینهمه اختصاصی میخونم ترازم حدود 6000 هستش و واقعا اعصابم بهم ریخته) با تشکر
      نتیجه ای که تو عمومی میگیرید از اختصاصی بدتره؟
      به طور معمول زمانی که شما دارید میذارید استاندارده و مشکلی نداره و باید مشکلاتتون رو به شکل جزئی تر بدونید و بگید تا حل بشه.شما یه مقدار توضیح بدید که تو کدوم ضعیف تر هستید و کلا وضعتون چیه تا درست بشه.چون شما میگید میخوام وقت عمومیم بیشتر بشه اصلا هم به اختصاصی لطمه نخوره.خب اینکه تنها راهش اینه که بیشتر بخونید که اونم بهرحال یه محدودیتی داره دیگه

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      بهرحال باید در کنار ادبیاتی که میخونید این دوتا بحث باشن و این توصیه که از فلان تاریخ لغت و تاریخ ادبیات بخونید بدرد نمیخوره.شاید حرفم شعارگونه باشه ولی نظرم اینه و درستش هم میدونم.ولی نظر کامل تری بخوایید تو بازه های جمع بندی کلی مثل دیماه و عید رو اون بودجه ی مربوطه رو این دوتا مورد وقت خوبی بذارید.چون همه ی حفظیات دور هم جمعن شما به راحتی همه رو از بین میبرید.البته اگه آزمون هم میدید متناسب با اون در حدی که بتونید سوالا جواب بدید بخونید.سوال بعدیتون هم جواب مشخصی نداره و این کار ریسک بزرگیه.با خوندن فقط ستاره دارها حدود 70 تا 80 درصد لغتای محتمل کنکورو خوندید ولی ای کجا معلوم اون درصد بقیه تو تستا یه جور پخش نشده بودن که نذارن شما تستو بزنید.من تقریبا همه ی لغتای کتابو چنباره خونده بودم ولی سر لغت شفق که تست اول کنکورمون بود باعث شد درصد ادبیاتم(که قوی ترین درس من تو همه ی مراحل بوده) پایین بیاد
      اگه قرار باشه از لقمه مهروماه بخونم باید کلی لغت حفظ کنم واقعا زیادع

13. Top | #43
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      اگه قرار باشه از لقمه مهروماه بخونم باید کلی لغت حفظ کنم واقعا زیادع
      فقط بار اول همه ی لغاتو بخونین و علامت بزنین و بعد ازون علامت دارا رو بخونید و هفته های نهایی علامت ندارها هم بخونید
      اگه تعداد علامت هاتون زیاد میشه دیگه چاره ای نیس مجبورید.ولی توصیه م اینه همه رو بخونید.زحمت زدن سه تا تست لغت واقعا کمتر از خیلی مباحث دیگه س

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      فقط بار اول همه ی لغاتو بخونین و علامت بزنین و بعد ازون علامت دارا رو بخونید و هفته های نهایی علامت ندارها هم بخونید
      اگه تعداد علامت هاتون زیاد میشه دیگه چاره ای نیس مجبورید.ولی توصیه م اینه همه رو بخونید.زحمت زدن سه تا تست لغت واقعا کمتر از خیلی مباحث دیگه س
      خودتون از روی خیلی سبز میخونید ؟
      یعنی از بعد عید شروع نکنم از همین الان شروع کنم ؟

15. Top | #45
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بله عمومیام خیلی ضعیفه عربی و زبان درک مطلب مشکل دارم وتوی دینی هم مشکل دارم که بخاطر اینه که خیلی نمیخونمش.ادبیاتم هم فعلا زبان فارسی وارایه کار میکنم وخیلی مشکل ندارم.بقول شما تنها راهی که به ذهنم میاد همینه که ساعت مطالعمو زیاد کنم ولی خب نمیشه ازین بیشترش کنم چون وقت نمیکنم.شما درنظر بگیرین که میخوام به طور متوسط روزی 4 ساعت زیست 3ساعت شیمی و5ساعت ریاضی و فیزیک بخونم که میشه 12ساعت اختصاصی (چون اختصاصیام ضعیفه مجبورم خیلی بخونمشون)وحدودا یکی دوساعت بیشتر عمومی نمیشه خوند.میخوام که ساعت مطالعه عمومیام بیشتر بشه واز طرفی اختصاصیا نمیزارن .بنظرتون چیکارکنم؟؟
      نتیجه ای که تو عمومی میگیرید از اختصاصی بدتره؟
      به طور معمول زمانی که شما دارید میذارید استاندارده و مشکلی نداره و باید مشکلاتتون رو به شکل جزئی تر بدونید و بگید تا حل بشه.شما یه مقدار توضیح بدید که تو کدوم ضعیف تر هستید و کلا وضعتون چیه تا درست بشه.چون شما میگید میخوام وقت عمومیم بیشتر بشه اصلا هم به اختصاصی لطمه نخوره.خب اینکه تنها راهش اینه که بیشتر بخونید که اونم بهرحال یه محدودیتی داره دیگه

صفحه 3 از 10 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن