خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910
    نمایش نتایج: از 136 به 143 از 143
    1. Top | #136
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      یه سوال کاملا حاشیه ای دارم
      عکس العمل مراقبای کنکور در مقابل وسایلی که نام می برم چیه؟
      دو برگه4Aسفید
      گوش گیر خلبانی(از اینا که شبیه هدفونه) لینک:محافظ گوش
      تخته شاسی لینک:تخته شاسی
      اگه قبل جلسه با مراقب در میون بزاریم قبول میکنه؟
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"
      ویرایش توسط Mahdi.k.h : 02 اسفند 1395 در ساعت 19:08

2. Top | #137
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi.k.h نمایش پست ها
      سلام
      یه سوال کاملا حاشیه ای دارم
      عکس العمل مراقبای کنکور در مقابل وسایلی که نام می برم چیه؟
      دو برگه4Aسفید
      گوش گیر خلبانی(از اینا که شبیه هدفونه) لینک:محافظ گوش
      تخته شاسی لینک:تخته شاسی
      اگه قبل جلسه با مراقب در میون بزاریم قبول میکنه؟
      اینایی که گفتین من خودم تجربه نداشتم ولی در حد اطلاعاتی که دارم گوش گیر احتماش تقریبن صفره ولی دو برگ اچار ایراد زیادی نداره و اگه به خود مراقب بگین قبول میکنه(من خودم شدیدن مشکل چک نویس داشنم ولی حاضر نشدم این کارو انجام بدم نمیدونم چرا) تخته شاسی هم اصلن تا حالا نه دیدم کسی بیاره نه دیدم کسی تجربه شو داشته باشه اولین باره از یکی در مورد بردنش سر جلسه کنکور شنیدم(چیز عجیبی نی ها ولی نشنیده بودم) ولی فک کنم مشکلی باهاش نباشه.در مورد گوش گیر بیخیال شین بنظرم شانسش پایینه
      کانال تلگرامی بنده: @Mkonkoor
      آیدی تلگرام من: @Mohseni123

3. Top | #138
      کاربر انجمن

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام اقای محسنی شما سال دوم که ما الان دهم میخونیم چقد درس میخوندین؟(منظورم ساعت مطالعه یا اگه کانون شرکت میکردید ترازتون چقد میشد؟) امیدوارم همه قسمت های زندگیتون مثل نتیجه کنکورتون باشه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

4. Top | #139
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط omid134 نمایش پست ها
      سلام اقای محسنی شما سال دوم که ما الان دهم میخونیم چقد درس میخوندین؟(منظورم ساعت مطالعه یا اگه کانون شرکت میکردید ترازتون چقد میشد؟) امیدوارم همه قسمت های زندگیتون مثل نتیجه کنکورتون باشه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
      سلام ممنون از لطقتون
      من سال دوم شرایط خوبی برای درس خوندن نداشتم و بجز امتحان دی و خرداد (که شب امتحان چن ساعت میخوندم) در کل سال نتونستم حتی یه دیقه هم بخونم.قلمچی هم شرکت نمیکردم.برای سال دوم عرض کردم البته سالای دیگه فرق میکرد اینجور نبود

5. Top | #140
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      دوستای عزیز هر سال سایت کانون یه سری همایش جمع بندی به شکل ویدیو رو سایتش میذاره که شاید به خوبی وقدرت همایش دبیرای گرون قیمت و کلاساشون نباشه ولی جمع بندی خوبیه و برای کسایی که دسترسی به دبیرای گرون قیمت ندارن که عالیه..امسال هم علاوه بر دبیرا یه قسمتی برای رتبه های برتر کنکور گذاشته که تو این برترا بنده هم به عنوان بدترین رتبه ی برتر حضور دارم و چون ادبیات علاقه م بود اونو گفتم که البته سعی کردم خوب در بیاد.خواستم اینجا به بچه ها اعلام کنم که اگه کسی خواست ببینه
      همایش‌های آنلاین جمع بندی کنکور 96

6. Top | #141
      دارنده مدال المپیاد

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohseni نمایش پست ها
      سلام
      دوستای عزیز هر سال سایت کانون یه سری همایش جمع بندی به شکل ویدیو رو سایتش میذاره که شاید به خوبی وقدرت همایش دبیرای گرون قیمت و کلاساشون نباشه ولی جمع بندی خوبیه و برای کسایی که دسترسی به دبیرای گرون قیمت ندارن که عالیه..امسال هم علاوه بر دبیرا یه قسمتی برای رتبه های برتر کنکور گذاشته که تو این برترا بنده هم به عنوان بدترین رتبه ی برتر حضور دارم و چون ادبیات علاقه م بود اونو گفتم که البته سعی کردم خوب در بیاد.خواستم اینجا به بچه ها اعلام کنم که اگه کسی خواست ببینه
      همایش‌های آنلاین جمع بندی کنکور 96
      همین که به شکل رایگان در اختیار بچه ها گذاشتین و براش وقت گذاشتین خیلی بیشتر از دبیرای گرون ارزشمندتره!!
      ان شاا... موفق باشید

7. Top | #142
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من چن وقته تو تلگرام یه کانال زدم تمام مطالبی که چه از لحاظ درسی چه مشاوره ای بلدم دارم به تدریج داخلش میذارم آیدی خودمم گذاشتم که در مورد هر کدوم از مطالب سوالی داشتید تو خود تلگرام ازم بپرسید.
      در کل بنظر خودم کانال نسبتا متفاوتیه با بقیه کانالای کنکوری چون مطالبشو خودم میذارم و کپی نی خیلی از روش هایی هم که تست ها رو باهاش سریع حل میکردم هم به مرور میذارم یادم افتاد تو این انجمن هم خیلی از بچه ها بهم لطف داشتن ازم تو اینستا و تلگرام سوال میپرسیدن گفتم آیدیشو اینجا هم بذارم کسی خواست استفاده کنه
      آیدیش mkonkoor هست ممنون میشم اگه نظری هم راجع بهش داشتید بهم بگید

8. Top | #143
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام خدمت بچه های عزیز
      می دونم تاپیک دیگه کهنه شده و مورد توجه نیست ولی به هرحال خواستم عرض ارادتی بکنم و بگم بعد از گذشت دو سال به عنوان عضو کوچیکی از دانشجویان شریف تصمیم گرفتم کار مهندسی رو کنار بذارم و به دانشگاه فقط به عنوان یه مدرک نگاه کنم و به کاری که از ابتدا علاقه داشتم یعنی معلمی برسم
      از همه ی بچه های اینجا که بزرگترین انجمن کنکوری هم هست خواهش می کنم کارای مختلفی که انجام میدم مثل برگزاری همایش آنلاین؛ طراحی سوال تو آزمون ها و کانال تلگرام نقد کنن و پیشنهاداتشون رو بدن
      آدرس کانال تلگرام رو که بالاتر گفتم @Mkonkoor هست و آیدی خودم هم داخل گذاشتم و آخرین همایش برگزارشده هم در سایت کانون داخل لینک پایین میتونید ببینید که خدا رو شکر بیشترین بازدید رو بین تمام دبیران شاخه های مختلف ریاضیات داشته

همایش جمع بندی ریاضی تجربی بخش اول(تابع)

خیلی دوست داشتم بیشتر در خدمت بچه های اینجا باشم در تاپیک های مختلف ولی شیوه ی کار با سایت های انجمنی رو زیاد بلد نیستم و برام خیلی سخته واسه همینه که تو بستر تلگرام که راحت تره کار میکنم
      در کل پاسخگوی سوالات شما و همچنین نظرات شما در همه ی زمینه ها هستم

براتون آرزوی موفقیت می کنم

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 910

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن