خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

مشاوره كنكور ارشد رشته عمران

با عرض سلام و خسته نباشيد

بنده كنكوري سال 95 هستم و با رتبه 1500 منطقه ٢ مهندسي عمران دانشگاه خوارزمي قبول شدم

چند سوال داشتم از عزيزان انجمن

١- از چه ترمي بايد براي كنكور ارشد آماده بشم

٢- كلاس هاي ماهان براي رشته عمران خوبه ؟

٣- چه درس هايي از اين رشته تو كنكور ارشد ميان؟

٤- اگر معدلم بالا باشه ميتونم بدون كنكور تو همين دانشگاه ادامه تحصيل بدم؟ و اينكه براي ارشد چه رشته هايي از عمران رو داره؟ مثلا من ميخوام گرايش عمران-عمران يا همون راه و ساختمان سابق رو بخونم ولي در مورد ارشد نميدونم چه گرايش هايي كلا وجود داره و چه گرايش هايي تو دانشگاه ما هست! شما پيشنهادتون كدوم گرايش از عمرانه؟
      و اگه گرايش مورد نظر شما تو خوارزمي نيست بايد كدوم دانشگاه برم ؟ رتبه ي لازم براي قبولي در انجا چنده؟

٥- بورسيه تو اين دانشگاه به چه صورتي هست ؟ مثل اينكه جديدا براي دكتراي عمران به كانادا و اتريش بورسيه زيادي گرفته خواستم بپرسم دانشگاه هاي ديگه بورسيشون بيشتر شده يا فقط خوارزمي بورسيه هاش زياد شده؟

با تشكر از دوستان عزيز

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      Up

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1-بعد از ترم 6
      2- کلاس الزاما نیاز نیست ، کتاب خوب زیاده
      3- جامدات (مقاومت و تحلیل سازه ) ، دروس آبی (سیالات و هیدرولیک) ، مکانیک خاک و مهندسی پی ، دروس طراحی ( فولاد و بتن و راهسازی و ... )
      4-معدل بالای 17 باشی ارشد تو دانشگاه خودت میتونی بمونی البته بپرس از آموزش
      10 تا گرایش داره عمران، تو نت سرچ کن هست
      5- تو ایران هیچ دانشگاهی بورسیه نمیکنه و این باور اشتباهیه که دانش آموزا و دانشجوهای جدبدالورود دارن ، شما رزومه تحصیلیت خوب باشه درخواست میفرستی واسه دانشگاه خارج ، برسی میکنن اگه تایید کنن بهت پذیرش و بورسیه تحصیلی میدن که هزینه زندگیت تامین بشه
      موفق باشی

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن