خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 159
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

رتبه و درصدای لازم برای قبولی در کنکور با سهمیه ایثارگران

سلام،قبل از هر چیز این تاپیک برای بیشتر شدن اطلاعت سهمیه های ایثار گر هست از سهمیه ای که دارن،پس خواهشا سهمیه عادی نظرات حاشیه ای ندید
      .
      .
      .
      ببینید برا قبولی در رشته های پزشکی،دندون و دارو باید رتبه کشوریتون زیر هفتاد هزار باشه،به عنوان مثال من درصدای پنجاه هزار کشوری رو براتون میزارم:ادبیات:25 عربی12 دینی45 زبان12 زمین0 ریاضی30 زیست 14 فیزیک36 و شیمی 24،شما با همچین درصدی میتونید قبول بشید و اما برا فیزیتراپی باید رتبه کشوریتون حداقل هشتاد هزار باشه،میدونم اکثرتون کارنامه اون شخصی که پزشکی کردستان قبول شد رو دیدید،اون شخص با رتبه 1880 میتونم بگم استثنا بود،پس مبنای خودتون رو یک استثنا قرار ندید،برای قبولی در رشته های فوق رتبه سهمیه شما باید زیر هزار باشه،هر هستن کسایی که بالاتر از هزار هم بودن و قبول شدن که استثنا بودن.
      .
      .
      .
      برای قبولی تو دانشگاه ازاد هم اگه سه رشته اصلی رو میخاید باید ترازتون هفت هشت هزار باشه که درصدای بالایی رو واقعا نمیخاد،فقط یکم همت کنید و این سهمیه ای که خیلیا حسرتش رو میخورن ب راحتی از دست ندید.

سوالی بود در خدمتم...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      داداچ الان شده زیر 40000 کشوری
      چون باید 80 درصد نفر آخر رو بیاریم

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شوخی نکن دیگه تمام شد و رفت الان شد مثل دو سال پیش زیر پنجاه هزار باید بیارید کارنامه های سال 93 به قبل رو نگاه کنید اونا ملاک هستن

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      شوخی نکن دیگه تمام شد و رفت الان شد مثل دو سال پیش زیر پنجاه هزار باید بیارید کارنامه های سال 93 به قبل رو نگاه کنید اونا ملاک هستن
      یعنی چی؟آخرش باید70%نمره آخرین فرد رو بیاریم یا80% وراستی فرزندان جانباززیر25%سهمیه دارند یا نه توکنکور96
      دانشجو پزشکی ترم5

5. Top | #5
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یعنی دیگه نمیشه با ۶۰ هزار کشکری قبول شد؟؟؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سال 94 و 95 هفتاد درصد اخرین نفر بود اما سال 93 و قبل تر هشتاد درصد اخرین نفر امسال هم هشتاد درصده من الان دارم کارنامه های 93 رو می بینم فقط تا هزارسهمیه پزشکی ازاد دولتی و پردیس قبول شدن درحالی سال 95 تا 2200 قبول شدن

شانس منه بدبخته خیر سرم گفتم لیسانسم که بدردم نخورد بیام پزشکی کنکور بدم

7. Top | #7
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سال 94 و 95 هفتاد درصد اخرین نفر بود اما سال 93 و قبل تر هشتاد درصد اخرین نفر امسال هم هشتاد درصده من الان دارم کارنامه های 93 رو می بینم فقط تا هزارسهمیه پزشکی ازاد دولتی و پردیس قبول شدن درحالی سال 95 تا 2200 قبول شدن

سال ۹۳ هم با ۱۴۰۰ سهمیه پزشکی داشتیم .. حتی یکی از دانشگاه های خوب هم قبول شد ولی نیمسال دوم

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

امسال هم 70%نمره آخرین نفر هست فقط معلوم نیست بچه های زیر25%هم بیان یا ن
      دانشجو پزشکی ترم5

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اینا چرنده ... تازه برا 96 مینیمم تراز 85 درصد شده !

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Morteza76 نمایش پست ها
      امسال هم 70%نمره آخرین نفر هست فقط معلوم نیست بچه های زیر25%هم بیان یا ن
      امسال برای رشته پزشکی هشتاد درصده و اینکه زیر 25 باشن یا نباشن معلوم نیست اینحا ایرانه

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n1ma نمایش پست ها
      سال ۹۳ هم با ۱۴۰۰ سهمیه پزشکی داشتیم .. حتی یکی از دانشگاه های خوب هم قبول شد ولی نیمسال دوم
      الان دارم تو کارنامه کلی سهمیه نگاه میکنم با هزار چهارصد پرتودرمانی پرستاری هوشبری اوردن بعد ترازشون ببین 6500 تا 6300 هستش اصلا غیر ممکن با این تراز بشه پزشکی پردیسم قبول شد حتی سال 95 که هفتاد درصد اخرین نفر بود

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینو هم اضافه کنین که زیر 25 درصد هم فک کنم امسال سهمیه داشته باشن !
      قبولی رو سخت تر میکنه چون اونا فک میکردن سهمیه ندارن تا الان خیلی خوندن مخصوصا پشت کنکوریا !
      یه دفعه سهمیه میگیرن و تراز قبولی میره بالا
      خوشا دیدار ما در خواب ...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم جا داره که این رو اضافه کنم که اینکه شما تا پارسال،25 درصد ظرفیت هر کد رشته،مربوط به شما بود،،در حالی که امسال شده 20 درصد ظرفیت هر کد رشته

ینی 5 درصد ظرفیت پذیرشتون،کمتر شده...مثلا تا سال قبل اگه پزشکی تهران 100 نفر میگرفت،25 تا صندلیش مال شما بود در صورتی که امسال میشه 20 تا صندلی

14. Top | #14
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      تو تاریخ 5 ابان امسال موضوع مربوط به ایثارگران در مجلس تصویب شده و قانون بدین صورت که 20 درصد ظرفیت دانشگاه مال شماست به شرطی که در رشته های دیگه 70 و در زیر گروه پزشکی 80 درصد نفر اخر رو بیارین
      منبع گفته هام خبر گذاری تسنیم
      مورد بعدی اینکه پارسال حدود 8000 نفر تو 3 رشته اول پذیرش شدن که با یه حساب سر انگشتی میشه فهمید که تا 1600 نفر پذیرش این تعداد مال شماست
      و با یه تخمین از روی تراز های سال قبل میشه پی برد که تا تراز 8000 میتونین رو سراسری تا 7500 ازاد و تا 7000 پردیس رو بیارین
      تراز هایی که گفتم به ترتیب میشه 30 هزار کشوری /40-50 هزار کشوری/ و 50-70 هزار کشوری
      (شاید من یکم سختترش رو در نظر گرفتم)
      که واسه اینا هم نهایت دو ماه اخرو میخوایین
      در کل خدمت اون عزیزانی که نگران شدند باید بگم که نیاز به نگرانی نیست و کما فی السابق بدون استرس و عوارض ناشی میتونید به راهتون ادامه بدین
      ویرایش توسط arslan_moghtada : 28 آبان 1395 در ساعت 11:52

15. Top | #15
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان فرزندان جانباز زیر 25 درصد هم سهمیه دارن یا نه؟
      .More than yesterday, less than tomorrow

صفحه 1 از 11 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن