خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 159
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط winner_66 نمایش پست ها
      شما برو یه جانباز 70درصد از نزدیک ببین،یه زیر10 هم ببین اون موقع میفهمی این سهمیه حق کدومشه،فکر میکنی فلسفه سهمیه جانبازی،شهید،آزاده چیه؟میدونی چقدر زچر کشیدن فرزندان و همسرشون؟اگه قرار باشه ب جانباز 1 درصد هم بدن،باید به اونی که بیشتر از دوسال تو جبهه بوده ولی جانباز نشده هم بدن
      یکی از دوستان من،پدرش 8 سال جنگ بوده و 11 درصد هم جانبازه...از نظر من اگه سهمیه حقه،پس باید ایشونم داشته باشه...

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یه لطفی بکن برو درصدای یک تا دویست سهمیه ایثارگرو یه نگاه بنداز بعد اینجوری حرف بزن،رفیقه صمیمیم پزشکی دانشگاه تهران قبول شد سال93 و الان داره نفس ب نفس با رتبه های تک رقمی بالا میاد،تو امتجانات همیشه جز نفراته اوله
      استثنا هم همیشه وجود دارن...

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها

یکی از دوستان من،پدرش 8 سال جنگ بوده و 11 درصد هم جانبازه...از نظر من اگه سهمیه حقه،پس باید ایشونم داشته باشه...
      بله،صد درصد حقشونه و از سال بعد به حقشون میرسن،کنکور97ده درصد ب بالا هم سهمیه بهشون تعلق میگیره

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

استثنا هم همیشه وجود دارن...
      اینا استثنا نیستن،استثنا اونیه که با میانگین پونزده درصد پزشکی میاره،وگرنه نصفه کسایی که میرن به سه رشته تاپ پزشکی درصدای قابل توجهی زدن،همکلاسیه من با میانگین بیست و پنج درصد علوم ازمایشگاهی شیراز قبول شده

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اینا استثنا نیستن،استثنا اونیه که با میانگین پونزده درصد پزشکی میاره،وگرنه نصفه کسایی که میرن به سه رشته تاپ پزشکی درصدای قابل توجهی زدن،همکلاسیه من با میانگین بیست و پنج درصد علوم ازمایشگاهی شیراز قبول شده
      تو این مملکت ما،تا بوده و نبوده،همیشه ازین خبرا بوده...ایرانه دیگه،کاریش نمیشه کرد...ینی بیشتر از این هم نمیشه واقعا ازش توقع داشت...ایران جایه سهمیه ای هاست نه مردم عادی...

به هرحال ایشالا شما هم موفقو سلامت باشید+اینکه باعث سرافرازی مملکتمون بشین
      ویرایش توسط DR.MAM : 28 آبان 1395 در ساعت 15:23

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تو این مملکت ما،تا بوده و نبوده،همیشه ازین خبرا بوده...ایرانه دیگه،کاریش نمیشه کرد...

به هرحال ایشالا شما هم موفقو سلامت باشید+اینکه باعث سرافرازی مملکتمون بشین
      داداش من قبول دارم شاید با وجود سهمیه ایثارگری حقه عده اندکی خورده بشه،واقعا اندکه،اما ببین فرض کن هزار نفز از سهمیه ایثارگران در رشته های دکتری قبول میشن،از این هزار نفر دویست نفر اول بدون سهمیه هم قبول میشدن،میمونه اون هشتصد نفر،حالا صد هزار نفر معتقدن که اون هشتصد نفر حقشونو خوردن واگه نبودن اونا دکتر میشدن!!!!انصافه؟
      ایشالا شما هم موفق باشد و مهم تر خوشبخت

7. Top | #37
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      داداش من قبول دارم شاید با وجود سهمیه ایثارگری حقه عده اندکی خورده بشه،واقعا اندکه،اما ببین فرض کن هزار نفز از سهمیه ایثارگران در رشته های دکتری قبول میشن،از این هزار نفر دویست نفر اول بدون سهمیه هم قبول میشدن،میمونه اون هشتصد نفر،حالا صد هزار نفر معتقدن که اون هشتصد نفر حقشونو خوردن واگه نبودن اونا دکتر میشدن!!!!انصافه؟
      ایشالا شما هم موفق باشد و مهم تر خوشبخت
      بحث سر تعداد صندلی نیست،بحث سر عدالته...یه عده باید با رتبه 4 هزار بمونن پشت کنکوری،در صورتی که دوستان سهمیه ایمون با رتبه 60 هزار میرن پزشکی...

این اسمش نه انصاف هست و نه عدالت...

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بحث سر تعداد صندلی نیست،بحث سر عدالته...یه عده باید با رتبه 4 هزار بمونن پشت کنکوری،در صورتی که دوستان سهمیه ایمون با رتبه 60 هزار میرن پزشکی...

این اسمش نه انصاف هست و نه عدالت...
      درسته،شاید حق من و امثال من پزشکی نباشه،دندون نباشه،دارو نباشه،ولی حداقلش حقه کسی خورده نمیشه،اگه هم بشه واقعا تعداد اندکیه،اما خب این یه امتازه که وجود داره و ما هم استفاده میکنیم،دیگه وقتی وارد دانشگاه میشیم که با سهمیه پاس نمیکنیم،با سهمیه فارغ تحصیل نمیشیم،به عنوان مثال من اگه امسال قبول نشم میخام از ایران برم و تو یه کشور دیگه دندون بخونم،حالا فرقش چیه؟ چ با پول چ با سهمیه،چرا کسی اعتراضی نداره ب این موضوع که ب راحتی میشه رفت کشورای خارجی و دکتر شد؟حداقل اگه با سهمیه تو یه دانشگاه خوب بخونم یه دکتر با سواد میشم
      در کل تو این مملکت دنبال عدالت نباش،اره من الان دارم از این بی عدالتی ب قول شما سود میکنم ولی کمم ضرر نکدم از بی عدالتی تو شاخه های دیگه

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidshams نمایش پست ها
      خیلی سخته یه نفر جلو چشمت بدون درس خوندن با یه سطح شعور ضعیف یه رشته خوب قبول بشه و تو هم با اینقد سختی کشیدن تو این فقر پشت کنکوری بشی.. پنج ماه از سال کنکوری امسال داره میگذره نود درصد درس نخوندنم ( هر وقت نخوندم) به خاطر این فرد بوده بهش فکر میکنم تهش دو سه قطره اشک از چشام سرازیر میشه کاش میدونستید چی میگم
      داداش چرا فکر میکنی اگه اون نبود تو الان جاش قبول شده بودی؟چرا ب این فکر نمیکنی که اگه خوب خونده بودی الان از اون بهتر شده بودی،از ظرفیت یه کلاس 75 درصدش متعلق ب توئه،25درصدش برا ماها،چرا فقط نگاهت ب اون25 درصده؟چرا فقط غصه میخوری که سهمیه نداری؟مگه هر کی رشته خوب قبول شده سهمیه داشته؟داداش تلاشتو بیشتر کن و به سهمیه نداشتن فکر نکن،به این فکر کن که با قدرت درس بخونی و موفق شی و از اون رفیقت که سهمیه داشته بالا تر بشی و موفق تر،خوشبخت تر....

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درسته،شاید حق من و امثال من پزشکی نباشه،دندون نباشه،دارو نباشه،ولی حداقلش حقه کسی خورده نمیشه،اگه هم بشه واقعا تعداد اندکیه،اما خب این یه امتازه که وجود داره و ما هم استفاده میکنیم،دیگه وقتی وارد دانشگاه میشیم که با سهمیه پاس نمیکنیم،با سهمیه فارغ تحصیل نمیشیم،به عنوان مثال من اگه امسال قبول نشم میخام از ایران برم و تو یه کشور دیگه دندون بخونم،حالا فرقش چیه؟ چ با پول چ با سهمیه،چرا کسی اعتراضی نداره ب این موضوع که ب راحتی میشه رفت کشورای خارجی و دکتر شد؟حداقل اگه با سهمیه تو یه دانشگاه خوب بخونم یه دکتر با سواد میشم
      در کل تو این مملکت دنبال عدالت نباش،اره من الان دارم از این بی عدالتی ب قول شما سود میکنم ولی کمم ضرر نکدم از بی عدالتی تو شاخه های دیگه
      تو ایران،رفتن به دانشگاه مثه به قیف برعکسه...مهم رفتن به دانشگاه هست که دوستان سهمیه ایی،به راحت ترین شکل ممکن واردش میشن...حالا پاس کردن دروس و فارغ التحصیلی و خارج شدن از دانشگاه،کاری نداره...

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی سخته یه نفر جلو چشمت بدون درس خوندن با یه سطح شعور ضعیف یه رشته خوب قبول بشه و تو هم با اینقد سختی کشیدن تو این فقر پشت کنکوری بشی.. پنج ماه از سال کنکوری امسال داره میگذره نود درصد درس نخوندنم ( هر وقت نخوندم) به خاطر این فرد بوده بهش فکر میکنم تهش دو سه قطره اشک از چشام سرازیر میشه کاش میدونستید چی میگم
      حمید جان،توی سال کنکور،باید همه چیز و همه کس رو فراموش کنی و بشینی فقط درس بخونی...تنها راه موفقیت همینه..

تو هم ایشون رو فراموش کن و بشین راحت درستو بخون...همین

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

تو ایران،رفتن به دانشگاه مثه به قیف برعکسه...مهم رفتن به دانشگاه هست که دوستان سهمیه ایی،به راحت ترین شکل ممکن واردش میشن...حالا پاس کردن دروس و فارغ التحصیلی و خارج شدن از دانشگاه،کاری نداره...
      کاری نداره؟داداش نزن این حرفو،میدونی پاس کردن درسای دارو سازی چقد سخته؟محاله کسی با پایه ضعیف بتونه از پسش بر بیاد،دندون و دارو درساش درسته اسون تره نسبت ب دارو ولی بازم سخته پاس کردنش و باید تلاش کرد

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تو نمیدونی چون جای من نبودی ... این فرد پارسال منو نابود کرد من که نمیدونستم اینجوریه منو به هر بهونه ای از درس دور میکرد خودشم نمیخوند چون میدونست با صد هزارم قبوله ... امسالم رتبش فک کنم اگه تو سهمی های عادی منطقه ای حساب میشد مجاز انتخاب رشته هم نبود اما الان داره رادیو میخونه منم پشت کنکور دارم زجر میکشم تو نمیدونی چون منو نمیشناسی ... این فرد من امسال بهش پیام دادم نوشت شما؟؟؟؟ جوری وانمود کرد که منو نمیشناسه . من از این بابت سختمه که چرا جامعه به این چنین افرادی پر و بال داده؟؟؟ چرا بخدا نمیخوام چیزای دیگه ای هم بگم تا همین قدر بسه... قبول شدن ما کجا قبول شدن شما کجا
      خب اون رفیق نبوده،نا رفیق بوده،داداش بهش فکر نکن،بشین با قدرت بخون و یه مشت محکم بزن تو دهنش با قبولی تو یه رشته تاپ

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کاری نداره؟داداش نزن این حرفو،میدونی پاس کردن درسای دارو سازی چقد سخته؟محاله کسی با پایه ضعیف بتونه از پسش بر بیاد،دندون و دارو درساش درسته اسون تره نسبت ب دارو ولی بازم سخته پاس کردنش و باید تلاش کرد
      بنده سختی کنکور رو با سختی دروس دانشگاه مقایسه کردم...

به هرحال اونا هم به هر بدبختی که شده درسا رو پاس میکنن بالاخره...حتی با نمره 10

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بنده سختی کنکور رو با سختی دروس دانشگاه مقایسه کردم...

به هرحال اونا هم به هر بدبختی که شده درسا رو پاس میکنن بالاخره...حتی با نمره 10
      تو دانشگاه هفتاد درصد دانشجوها فقط برا پاسی میخونن و همین نمره ده،ولی خیلیا از پس همین ده هم برنمیان از بس سخته
      در کل حرف من اینه کسی که از دانشگاه های تاپ فارغ تحصیل بشه قطعا لیاقتشو داشته و همچنین سواد کافی رو هم داشته که تونسته فارغ تحصیل بشه

صفحه 3 از 11 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن