خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 159
    1. Top | #16
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آلپ ارسلان نمایش پست ها
      تو تاریخ 5 ابان امسال موضوع مربوط به ایثارگران در مجلس تصویب شده و قانون بدین صورت که 20 درصد ظرفیت دانشگاه مال شماست به شرطی که در رشته های دیگه 70 و در زیر گروه پزشکی 80 درصد نفر اخر رو بیارین
      منبع گفته هام خبر گذاری تسنیم
      مورد بعدی اینکه پارسال حدود 8000 نفر تو 3 رشته اول پذیرش شدن که با یه حساب سر انگشتی میشه فهمید که تا 1600 نفر پذیرش این تعداد مال شماست
      و با یه تخمین از روی تراز های سال قبل میشه پی برد که تا تراز 8000 میتونین رو سراسری تا 7500 ازاد و تا 7000 پردیس رو بیارین
      تراز هایی که گفتم به ترتیب میشه 30 هزار کشوری /40-50 هزار کشوری/ و 50-70 هزار کشوری
      (شاید من یکم سختترش رو در نظر گرفتم)
      که واسه اینا هم نهایت دو ماه اخرو میخوایین
      در کل خدمت اون عزیزانی که نگران شدند باید بگم که نیاز به نگرانی نیست و کما فی السابق بدون استرس و عوارض ناشی میتونید به راهتون ادامه بدین
      این ترازایی که گفتی واسه رشته های پزشکی مال 80% اخرین نفره یا 70% ؟؟؟؟
      دانشجویی به استادش گفت : استاد! اگر شما خدا را به من نشان بدهید عبادتش میکنم و تا وقتی خدا را نبینم او را عبادت نمیکنم
      استاد به انتهای کلاس رفت و به آن دانشجو گفت : آیا مرا میبینی؟
      دانشجو پاسخ داد : نه استاد! وقتی پشت من به شما باشد مسلماً شما را نمیبینم
      استاد کنار او رفت و به او نگاه کرد و گفت : تا وقتی به خدا پشت کرده باشی او را نخواهی دید!
      موندم اگه خدا یه لحظه پشت کنه بهم چی میشه

2. Top | #17
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAsghari نمایش پست ها
      دوستان فرزندان جانباز زیر 25 درصد هم سهمیه دارن یا نه؟
      فعلا معلوم نیست

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ظرفیت رو که کردن 20 درصد
      70 درصد رو که کردن 80 درصد
      زیر 25 درصدا هم که اضافه میشن
      بعد بهم میگن اینا رو هم بردارن واسه ما فقط کتاب رایگان و کلاس آموزشی بذارن ...منی که پدرم جانباز اعصاب و روانه چطوری درس بخونم آخه
      یعنی ر*دم تو شانس ...اگه فقط من نیمه اولی بودم دیگه هیچ کدوم از این مشکلات نبود
      ولی خدایا بازم شکرت شکرت ...حتما حکمتی توشه ک نمی دونم 😔

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_g نمایش پست ها
      داداچ الان شده زیر 40000 کشوری
      چون باید 80 درصد نفر آخر رو بیاریم
      کنکور که دادی متوجه میشی هیچ چیزی تغییر نکرده
      این درصدایی که گفتمو اگه بزنی امکان نداره قبول نشی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      موضوع مربوط ب سهمیه ها(25 ب بالا) و معافیت(10 درصد ب بالا) 25 آبان در لایحه احکام دائمی فرستاده شد شورای نگهبان واسه تایید ک نهایتا تا 20 روز دیگه تایید میشه

در مورد سهمیه ورود ب دانشگاه فرزندان زیر 25 چون در برنامه ششم توسعه قرار گرفته در صورت تایید از سال 97 اجرایی میشه

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      واقعا همیشه برام سوال بوده که اینایی که با سهمیه میرن دانشگاه جدا احساس رضایت و خوشحالی عمیق از بودن تو جایی که حقشون نیست دارن ؟
      هر جوری فکر میکنم اینکه کسی از پس درس های دبیرستان نمی تونه درست بربیاد چرا باید اجازه داشته باشه بره بشینه کنار کسایی که رتبه هاشون ده ها هزار تا بهتر از اونه؟
      خودتون احساس بدی ندارید از بودن در جایی که خودتونم ته قلبتون می دونید جاتون نیست و روی صندلی ای نشینید که حق کسی دیگه بوده و الان اون فرد از حقش محروم شده و آینده ی نامعلومی احتمالا پیش روشه....
      راستی چرا هیچ وقت سهمیه دارها جریت ندارن تو دانشگاه بگن ما با سهمیه اومدیم؟
      این یعنی خودشون هم می دونن اونجا جاشون نیست

اینا حرفای کسی بود که ۸ نفر کم آورد برای ورود به رشته پزشکی اون وقت ۲۰۰۰ نفر که به مراتب تراز و رتبه های بدتری ازش داشتن الان دانشجو شدن ولی من تم خونه باید منتظر آینده ای مبهم باشم...
      به سهم خودم نمی گذرم و...

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir h نمایش پست ها
      این ترازایی که گفتی واسه رشته های پزشکی مال 80% اخرین نفره یا 70% ؟؟؟؟
      با 80 درصد گفتم
      خانوم درسا 20 با تراز 10000 دندان زنجان که جزو دانشگاه های خوبه قبول شدن
      که 80 درصد اون میشه 8000
      همونطور که تو متن هم گفتم تازه من شرایط شخت تر رو در نظر گرفتم
      در حالی که میدونیم کنکور بطور میانگین تو هر زیر گروه و سهمیه همیشه روی یه روال خاص هست
      نقل قول نوشته اصلی توسط n1ma نمایش پست ها
      فعلا معلوم نیست
      شما پست منو لایک کردی و همچنان میگی هنوز معلوم نیست
      دوست عزیز گفتم تو خبر گذاری تسنیم هست
      حالا شما یکم وقت در حد2-3 دقیقه بذار و پیگیری کن از خبرگذاری که گفتم تا از این سر درگمی در بیای
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali0917 نمایش پست ها
      موضوع مربوط ب سهمیه ها(25 ب بالا) و معافیت(10 درصد ب بالا) 25 آبان در لایحه احکام دائمی فرستاده شد شورای نگهبان واسه تایید ک نهایتا تا 20 روز دیگه تایید میشه

در مورد سهمیه ورود ب دانشگاه فرزندان زیر 25 چون در برنامه ششم توسعه قرار گرفته در صورت تایید از سال 97 اجرایی میشه
      تصدیق می شوید
      [

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      سال 94 و 95 هفتاد درصد اخرین نفر بود اما سال 93 و قبل تر هشتاد درصد اخرین نفر امسال هم هشتاد درصده من الان دارم کارنامه های 93 رو می بینم فقط تا هزارسهمیه پزشکی ازاد دولتی و پردیس قبول شدن درحالی سال 95 تا 2200 قبول شدن

شانس منه بدبخته خیر سرم گفتم لیسانسم که بدردم نخورد بیام پزشکی کنکور بدم
      تو ینی واقعا توانایی حتی کسب رتبه زیر 40 هزار هم نداری؟!؟

بعضی وقتا آدم میمونه چی بگه...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir_g نمایش پست ها
      ظرفیت رو که کردن 20 درصد
      70 درصد رو که کردن 80 درصد
      زیر 25 درصدا هم که اضافه میشن
      بعد بهم میگن اینا رو هم بردارن واسه ما فقط کتاب رایگان و کلاس آموزشی بذارن ...منی که پدرم جانباز اعصاب و روانه چطوری درس بخونم آخه
      یعنی ر*دم تو شانس ...اگه فقط من نیمه اولی بودم دیگه هیچ کدوم از این مشکلات نبود
      ولی خدایا بازم شکرت شکرت ...حتما حکمتی توشه ک نمی دونم 😔
      اگه از دید شما دوستان سهمیه یی،واقعا سهمیه حق هست،پس باید تمامی جانبازان سهمیه داشته باشن نه فقط اونایی که بالای 25 درصد هستن...

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      واقعا همیشه برام سوال بوده که اینایی که با سهمیه میرن دانشگاه جدا احساس رضایت و خوشحالی عمیق از بودن تو جایی که حقشون نیست دارن ؟
      هر جوری فکر میکنم اینکه کسی از پس درس های دبیرستان نمی تونه درست بربیاد چرا باید اجازه داشته باشه بره بشینه کنار کسایی که رتبه هاشون ده ها هزار تا بهتر از اونه؟
      خودتون احساس بدی ندارید از بودن در جایی که خودتونم ته قلبتون می دونید جاتون نیست و روی صندلی ای نشینید که حق کسی دیگه بوده و الان اون فرد از حقش محروم شده و آینده ی نامعلومی احتمالا پیش روشه....
      راستی چرا هیچ وقت سهمیه دارها جریت ندارن تو دانشگاه بگن ما با سهمیه اومدیم؟
      این یعنی خودشون هم می دونن اونجا جاشون نیست

اینا حرفای کسی بود که ۸ نفر کم آورد برای ورود به رشته پزشکی اون وقت ۲۰۰۰ نفر که به مراتب تراز و رتبه های بدتری ازش داشتن الان دانشجو شدن ولی من تم خونه باید منتظر آینده ای مبهم باشم...
      به سهم خودم نمی گذرم و...
      ببین عزیز من حقی از کسی ضایع نمیشه،اگه مثلا ظرفیت یه رشته پنجاه نفره بنیاد میگه بکن65نفر من هزینه اون15 نفرو میدم پس حقی از کسی ضایع نمیشه ولی اره ب اون15نفر بیشتر از حقش میدن
      کسایی که من میشناسم تو دانشگاه ب دوستان صمیمیشون گفتن که سهمیه ای هستن،قرار نیس که بری وسط کلاس جار بزنی بگی من سهمیه ای هستم
      شما اگه بیشتر خونده بودی قبول میشدی ربطی ب بقیه نداره قبول نشدن شما،بعدم شما اگه8تا کم اوردی برا پزشکی دندون که میاوردی،دارو که میارودی،پزشکی ازاد یا پردیس که میاوردی،پس بهونه نیار

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DR.MAM نمایش پست ها

اگه از دید شما دوستان سهمیه یی،واقعا سهمیه حق هست،پس باید تمامی جانبازان سهمیه داشته باشن نه فقط اونایی که بالای 25 درصد هستن...
      زیر ده درصد عملا هیچ مشکلی ندارن،باید یه فرقی باشه بین کسی که دست و پا نداره،شیمیاییه یا هزار مشکل دیگه با کسی که مشکل خاصی نداره و مثه یه ادم عادی داره زندگی میکنه یا نه؟

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      این دوستان سهمیه یی عزیز فقط اینو بدونن که اگه میرن دانشگاه،تنها فقط بخاطر پدرانشون هست...چون اگه سهمیه نداشتن،حتی جرائت نزدیک شدن به طرف کنکور تجربی رو نداشتن،دیگه چه برسه به این که بخوان برن رشته های تاپ و اونم تو دانشگاهای تاپ..
      ویرایش توسط DR.MAM : 28 آبان 1395 در ساعت 15:02

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط winner_66 نمایش پست ها
      زیر ده درصد عملا هیچ مشکلی ندارن،باید یه فرقی باشه بین کسی که دست و پا نداره،شیمیاییه یا هزار مشکل دیگه با کسی که مشکل خاصی نداره و مثه یه ادم عادی داره زندگی میکنه یا نه؟
      جانباز اسمش همراهشه...چه 1 درصد و چه 70 درصد...اگه سهمیه حق هست پس باید تمامی جانبازان سهمیه داشتن

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

جانباز اسمش همراهشه...چه 1 درصد و چه 70 درصد...اگه سهمیه حق هست پس باید تمامی جانبازان سهمیه داشتن
      شما برو یه جانباز 70درصد از نزدیک ببین،یه زیر10 هم ببین اون موقع میفهمی این سهمیه حق کدومشه،فکر میکنی فلسفه سهمیه جانبازی،شهید،آزاده چیه؟میدونی چقدر زچر کشیدن فرزندان و همسرشون؟اگه قرار باشه ب جانباز 1 درصد هم بدن،باید به اونی که بیشتر از دوسال تو جبهه بوده ولی جانباز نشده هم بدن

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      این دوستان سهمیه یی عزیز فقط اینو بدونن که اگه میرن دانشگاه،تنها فقط بخاطر پدرانشون هست...چون اگه سهمیه نداشتن،حتی جرائت نزدیک شدن به طرف کنکور تجربی رو نداشتن،دیگه چه برسه به این که بخوان برن رشته های تاپ و اونم تو دانشگاهای تاپ..
      یه لطفی بکن برو درصدای یک تا دویست سهمیه ایثارگرو یه نگاه بنداز بعد اینجوری حرف بزن،رفیقه صمیمیم پزشکی دانشگاه تهران قبول شد سال93 و الان داره نفس ب نفس با رتبه های تک رقمی بالا میاد،تو امتجانات همیشه جز نفراته اوله

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن