خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 136 به 150 از 159
    1. Top | #136
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      دقیقا همینطوره منم پرسیدم همینو گفتن.....از بودجه بنیاد خرج میشه اون 4 تا صندلی اضافه....ک بقول شما پر هم همیشه نمیشه......هر ارگانی یه بودجه ای داره ک مختص به خودشه .....هیچ حق خوری نمیشه فقط یه عده ک نمیخوان درس بخونن بهونهه میارن ک سهمیه حق مارو خورد ...اگه قرار باشه سهمیه هییت علمی که خیلی بدتره ...چون اون فرد کاره خاصی نکرده واسه خودش تو هییت علمی بوده از خود گذشتگی نکرده واسه کسی...ولی جانبازان و ازادگان و شهیدان واسه این کشور از جونشون گذشتن باید بهشون امتیاز داده بشه مثل تمام کشور های دنیا حتی همون جهان اول هم به همین منواله که همچین امتیازاتی میدن
      سلام همنجوری که شما کار پدرتون رو توجیه می کنید
      اون هییت علمی هم در راه کشور زحمت کشیده و میشه توجیه اش کرد
      در ضمن متاسفانه سهمیه ایثارگران برای ما داوطلب های عادی خیلی بدتر از سهمیه هییت علمی است
      در کل به همه توصیه می کنم این بحث ها رو ادامه ندید هیچ فایده ای نداره
      شاید فردا دفترچه ثبت نام بیاد سهمیه ها تغییر کرده باشه
      فقط اومیدوارم حداقل امسال بدتر نشه

2. Top | #137
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من الان پدرم 21 ماه جبهه داره . توی ثبت نام مناطق رو بزنم یا بزنم سهمیه ایثارگران . لطفا راهنمایی کنید خیلی حیاتیه

3. Top | #138
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نظرات حاشیه ای سهمیه داران عادی
      رو که نیست لامصب!
      از تاثیرات مفت خوریه ریگه!
      لعنت الله علی القوم الظالمین
      الهی آمین

4. Top | #139
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shima1996 نمایش پست ها
      دقیقا همینطوره منم پرسیدم همینو گفتن.....از بودجه بنیاد خرج میشه اون 4 تا صندلی اضافه....ک بقول شما پر هم همیشه نمیشه......هر ارگانی یه بودجه ای داره ک مختص به خودشه .....هیچ حق خوری نمیشه فقط یه عده ک نمیخوان درس بخونن بهونهه میارن ک سهمیه حق مارو خورد ...اگه قرار باشه سهمیه هییت علمی که خیلی بدتره ...چون اون فرد کاره خاصی نکرده واسه خودش تو هییت علمی بوده از خود گذشتگی نکرده واسه کسی...ولی جانبازان و ازادگان و شهیدان واسه این کشور از جونشون گذشتن باید بهشون امتیاز داده بشه مثل تمام کشور های دنیا حتی همون جهان اول هم به همین منواله که همچین امتیازاتی میدن
      اون بودجه بنیاد که میفرمایین خدا عنایت نکرده که!
      از پول مالیات و نفت و گاز و در کل بیت المال تامیین میشه!
      اگرم میشه یکی از اون کشورایی ک برای بچه هایی اینطوری حق رفتن ب دانشگاه میدن رو نام ببرید !
      همه جای دنیا ورود به دانشگاه بر اساس شایسته سالاریه نه اینکه بابا طرف چن سال پیش رفته جبهه پس حالا بچش بفرما بیا دانشگاه!
      استفاده کن ولی دیگ توجیه و گستاخی نکن

5. Top | #140
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعضی ها هستن وقتی قبول نمیشن قبول نشدن خودشون رو گردن هزار تا دلیل از جمله افرادی که سهمیه دارن و ... میندازن.حتی منتو یکی از تاپیک ها خوندم یه نفر گفته بود شماهایی که سنتون بیشتر هست دارید کنکور شرکت میکنید حق ما خورده میشه.ظرفیت پذیرش دانشگاه ها با احتساب 25 درصد سهمیه بنیاد مثلا 20 نفر هست.وقتی که اونایی که سهمیه دارن نمیتونن حتی ظرفیت خودشون رو پر کنن چه جوری دارن حق افراد بدون سهمیه رو میخورن؟در ضمن بنیاد خودش یک ارگان هست و هزاران منابع مالی و درامد و بودجه داره.خیلی ارگان های دیگه هم هستن که سهمیه دارن.اما من به شخصه به نظرم سهمیه بومی بهترین سهمیه هست.مخصوصا برای افرادی مثل من که فقط و فقط مطلقا میخوان تو شهر خودشون درس بخونن.من که سهمیه ندارم اما اونایی که دارن نوش جونشون.زندگی هاشون سختی های خاص خودشون رو داشته و امتیاز های خاص خودشون رو هم دارن.بیاید بخیل نباشیم.ماهایی که سهمیه نداریم با همت خودمون ان شاالله قبول میشیم با کمک خدا.
      ویرایش توسط سمیرا66 : 30 دی 1396 در ساعت 20:55

6. Top | #141
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط سمیرا66 نمایش پست ها
      بعضی ها هستن وقتی قبول نمیشن قبول نشدن خودشون رو گردن هزار تا دلیل از جمله افرادی که سهمیه دارن و ... میندازن.ظرفیت پذیرش دانشگاه ها با احتساب 25 درصد سهمیه بنیاد مثلا 20 نفر هست.وقتی که اونایی که سهمیه دارن نمیتونن حتی ظرفیت خودشون رو پر کنن چه جوری دارن حق افراد بدون سهمیه رو میخورن؟در ضمن بنیاد خودش یک ارگان هست و هزاران منابع مالی و درامد و بودجه داره.خیلی ارگان های دیگه هم هستن که سهمیه دارن.اما من به شخصه به نظرم سهمیه بومی بهترین سهمیه هست.مخصوصا برای افرادی مثل من که فقط و فقط مطلقا میخوان تو شهر خودشون درس بخونن.من که سهمیه ندارم اما اونایی که دارن نوش جونشون.زندگی هاشون سختی های خاص خودشون رو داشته و امتیاز های خاص خودشون رو هم دارن.بیاید بخیل نباشیم.ماهایی که سهمیه نداریم با همت خودمون ان شاالله قبول میشیم با کمک خدا.
      صادرات شهید و واردات جانباز منبع در امده؟؟؟؟
      اگه منبع در امدی به جز نفت که حق همه است که خمینی هم دلیل اصلی انقلابش همین رسیدن همه مردم ایران تاکید می کنم فقط مردم ایران اونم همشون! بود
      منبع در امدی داره بگو تا من هم از جهل در بیام
      نخواستم دوباره راجب به این موضوع ها نظر بدم ولی بعضی ها واقعا شست و شوی مغزی شدن

7. Top | #142
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      پس شما میفرمایید بنیاد شهید صادر میکنه و جانباز وارد میکنه
      دارن دوست عزیز.بر علیه من جبهه نگیرید من که گفتم یکی از اقوام ما تو بنیاد کار میکنن.من سهمیه ندارم البته کاش که داشتم دلگرمی بود برام.اما در کل بله بنیاد منابع مالی زیادی داره در شهرهای مختلف.یه پرس و جو کنید متوجه میشید.

8. Top | #143
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بعضی ها هستن وقتی قبول نمیشن قبول نشدن خودشون رو گردن هزار تا دلیل از جمله افرادی که سهمیه دارن و ... میندازن.حتی منتو یکی از تاپیک ها خوندم یه نفر گفته بود شماهایی که سنتون بیشتر هست دارید کنکور شرکت میکنید حق ما خورده میشه.ظرفیت پذیرش دانشگاه ها با احتساب 25 درصد سهمیه بنیاد مثلا 20 نفر هست.وقتی که اونایی که سهمیه دارن نمیتونن حتی ظرفیت خودشون رو پر کنن چه جوری دارن حق افراد بدون سهمیه رو میخورن؟در ضمن بنیاد خودش یک ارگان هست و هزاران منابع مالی و درامد و بودجه داره.خیلی ارگان های دیگه هم هستن که سهمیه دارن.اما من به شخصه به نظرم سهمیه بومی بهترین سهمیه هست.مخصوصا برای افرادی مثل من که فقط و فقط مطلقا میخوان تو شهر خودشون درس بخونن.من که سهمیه ندارم اما اونایی که دارن نوش جونشون.زندگی هاشون سختی های خاص خودشون رو داشته و امتیاز های خاص خودشون رو هم دارن.بیاید بخیل نباشیم.ماهایی که سهمیه نداریم با همت خودمون ان شاالله قبول میشیم با کمک خدا.
      اره فقط اونا زندگي سخت دارن
      ما هم در رفاه مطلق
      اره هزاران فعاليت و تجارت داره اين بنياد
      البته بين اين تجارت هاشون گند يه اختلاص هم دراومد ك ب دستور بالادستييا روند بررسيش خيلي كنده!
      يني واقعا اوج بي غيرتيه ك خون پدر ادم بشه پل پيشرفت
      بابا تو برو جونتو بذار كف دستت با كمترين امكانات نسبت به دشمن ،بجنگ تا خونت بريزه و اين خونت بشه پل پيشرفت واسه من!
      خدايا شكرت ك هنوز اندك غيرتي برام باقي مونده!
      راستش منك باورم نميشه غير سهميه اي از سهميه اي دفاع كنه ولي اگرم در مورد تو صدق كنه همين امثال شومان ك هر ظلمي بمون شد شروع كردن ب توجيه ظالم و دفاع ازش
      لعنت الله علي القوم الجاهلين

9. Top | #144
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پس شما میفرمایید بنیاد شهید صادر میکنه و جانباز وارد میکنه
      دارن دوست عزیز.بر علیه من جبهه نگیرید من که گفتم یکی از اقوام ما تو بنیاد کار میکنن.من سهمیه ندارم البته کاش که داشتم دلگرمی بود برام.اما در کل بله بنیاد منابع مالی زیادی داره در شهرهای مختلف.یه پرس و جو کنید متوجه میشید.
      بنياد يه نهاد دولتي هست و منبع اصلي ماليشم بيت الماله
      مجبور نيستين در مورد چيزي ك اطلاعات ندارين اظهار نظر تخصصي كنين!
      اگ نهاد و شركتي بود ك ميتونست صدها و شايد هزاران ميليارد پول از طريق فعاليت اقتصادي كسب كنه الان ديگ غمي نداشتيم،يه چن تا ديگ ميزديم وصعيت گل و بلبل ميشد!
      البته بعيد ميدونم معني((فعاليت اقتصادي))رو هم بدوني

10. Top | #145
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      با این اوصاف دوستانی که سهمیه دارن باید بگم که خدا ازتون نگذرهقبول نشید ان شااللهباشد که دوستان یقه ما رو ول کنن.بخیل ها و بی ادب ها هم همین طور

11. Top | #146
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با این اوصاف دوستانی که سهمیه دارن باید بگم که خدا ازتون نگذرهقبول نشید ان شااللهباشد که دوستان یقه ما رو ول کنن.بخیل ها و بی ادب ها هم همین طور
      تو شستوشوی مغزی شدی
      دست خودت نیست
      نتیجه مصرف ثدا و سیمای میلی!!

جواب سوالم رو ندادی منابع مالی شون چیه؟؟؟
      اسم شرکت یا کارخانه شون رو بگو که منم بدونم

12. Top | #147
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره پس ب دزدام كاري نداشته باش
      بخيلي مگ؟
      بدار دزديشو كنه بنده خدا!
      اومدن كيفتم زدن بي خيال باش
      بخيلي مگه؟
      بذار خالشو ببره
      ايشالا يه كيف حديد ميخري

13. Top | #148
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ادب مرد به ز دولت اوست
      و جواب ابلهان خاموشی ست.

14. Top | #149
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ادب مرد به ز دولت اوست
      و جواب ابلهان خاموشی ست.
      ابله كسي هست ك در واكنش به مفت خوري و ظلم بگه بخيل نباشيد و حسودي نكنين
      خيلي وقته از اين ابلها زياد داريم
      ي نگاه ب وضعيتمون مشخص ميكنه ك چقد از اين ابله ها داريم
      باشد ك اصلاح شوند

15. Top | #150
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehran1378 نمایش پست ها
      ابله كسي هست ك در واكنش به مفت خوري و ظلم بگه بخيل نباشيد و حسودي نكنين
      خيلي وقته از اين ابلها زياد داريم
      ي نگاه ب وضعيتمون مشخص ميكنه ك چقد از اين ابله ها داريم
      باشد ك اصلاح شوند
      در واکنش به مفت خوری و ظلم یک عده بخیل باشید و حسودی کنید.
      باشد که به جایی برسید
      ما که رفتیم سر درسمون.شما همینجا دعوا کنید ببینیم به کجا میرسید.

صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 91011 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن