خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل با زمان افعال

سلام خدمت دوستان عزیز
      عرضم به حضورتون که من کلا از اول ابتدایی (حتی شاید مهد کودک!) با موضوع زمان افعال مشکل داشتم حالا چه تو زبان فارسی چه انگلیسی چه عربی (ماضی التزامی و مستقبل و present perfect و اینا)
      امروز اومدم قواعد انگلیسی کار کنم چندتا تست زدم دیدم توی خیلیاشون با زمان افعال مشکل دارم
      اومدم قواعد زمان افعال رو از روی جزوه هایی که تو اینترنت بودن یاد بگیرم ولی دیدم 16 تا زمان رو نوشته بودن و من خیلی برام سخته که بخوام همه ی 16 تا رو یاد بگیرم !

لطفا بگید برای انگلیسی کنکور کدوم زمان هارو لازمه بلد باشم که دیگه وقت برای یاد گرفتن زمان های دیگه تلف نکنم

پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ماضی ساده بعید نقلی و حال و آینده

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام
      توصیه اکید می کنم ک رو درس زبان فارسی وقت ویژه ای بزاری
      چون تو فهم و یادگیری بقیه زبان ها خیلی کمک می کنه یعنی یه جورایی واجبه
      راجع به زمان های مهم،منم باe.m10 عزیز موافقم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      توی زبان انگلیسی کنکور زمان افعال خیلی مهم نیست شاید یکی یا دوتا تست قواعد اونم به صورت غیر مستقیم یعنی برای کمک که اگه بخوای بر اساس کتاب بخونی که باید همش رو یاد بگیری چون یادم واسه سال سوم توی جملات مجهول توی جزوه ی معلممون 9 تا زمان اورده بود که نوشته بود همش هم لازمه ولی من هیچکدومش رو بلد نیستم الان و تمام سوالات زبان رو هم میزنم ولی از راه های دیگه جواب رو پیدا میکنم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      ماضی ساده بعید نقلی و حال و آینده
      برای حال و آینده کل زمان هاشو باید یاد بگیرم؟

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      توصیه من به شما دوست عزیز اینکه اگر می خوای افعال و زمانهاشون رو یاد بیگیری راه حلش اینکه 1- جمله سازی کنی با افعال در زمانهای مختلف لازم هم نیست جمله های خیلی پیچیده و سنگین بنویسی جملات ساده بنویس. 2- کتاب داستان بخون که خیلی کمک می کنه. به طور کلی به این فکر نکن که برای امتحان داری زبان می خونی. اصلا زبان رو بخاطر امتحان مطالعه نکن بلکه برای پیشرفت و سرگرمی بهش نگاه کن کلی از استرس کم می کنه. این راه حل هایی که گفتم نه تنها برای افعال مناسبه بلکه دامنه لغت رو هم گسترش میده و در نهایت خواهی دید که پیشرفت محسوسی کرده و زبان رو مثل آب خوردن سوالاتش رو جواب میدی.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط narges-sh نمایش پست ها
      توصیه من به شما دوست عزیز اینکه اگر می خوای افعال و زمانهاشون رو یاد بیگیری راه حلش اینکه 1- جمله سازی کنی با افعال در زمانهای مختلف لازم هم نیست جمله های خیلی پیچیده و سنگین بنویسی جملات ساده بنویس. 2- کتاب داستان بخون که خیلی کمک می کنه. به طور کلی به این فکر نکن که برای امتحان داری زبان می خونی. اصلا زبان رو بخاطر امتحان مطالعه نکن بلکه برای پیشرفت و سرگرمی بهش نگاه کن کلی از استرس کم می کنه. این راه حل هایی که گفتم نه تنها برای افعال مناسبه بلکه دامنه لغت رو هم گسترش میده و در نهایت خواهی دید که پیشرفت محسوسی کرده و زبان رو مثل آب خوردن سوالاتش رو جواب میدی.
      معلم زبانمون هم اونقدر بهمون كتاب داستان انگليسی ميداد كه همه زبان رو عالی زديم تو كنكورمون

خيلی تاثير داره واقعاً

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن