خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 22 از 22
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _-Mohammad-_ نمایش پست ها
      سلام مسعود جان .

داداش به نظر من بیخیال بقیه الله بشو.

والا با این رتبه حیفه بری بقیه الله(تعهدی کلا خوب نیست خصوصا با رتبه شما).

به نظر من اگه توان خوندشو داری یه سال دیگه بمون ایشالا سال دیگه به هدفت برسی. اگه هم نه به نظر من همین آزاد بهتره
      سلام محمد، چطوری؟

به احتمال زیاد که همین کارو میکنم، تا الانم خوب خوندم، بد نبوده، ببینیم از این به بعدش چی میشه دیگه، ممنون از راهنماییت محمد جان.

نقل قول نوشته اصلی توسط somi نمایش پست ها
      بنظر من ک دندان تهران خیلی عالیه حیفه بااین رتبه پشت کنکور بمونن
      ممنون از راهنمایی، حالا ببینیم چی میشه.

2. Top | #17
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      یه سوال دیگه، اگه من بقیه الله رو بزنم و بعد نرم مصاحبه یا تو مصاحبه رد بشم، برا کنکور سال بعدم که مشکل پیش نمیاد؟ مخصوصا اینکه بزنم و قبول بشم، ولی مصاحبه نرم؟

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

بزنی قبولشی نری فک کنم محروم میشی
      ببخشید شما ترمی چند میدین؟دندان تهران
      یعنی مصاحبه رو قبول بشم نرم یا فقط پذیرش اولیه (دعوت به مصاحبه) رو قبول بشم و نرم؟

حدودا ترمی ۷ تومن، ۵ تومن ثابت و ۲ و خرده ای تومن متغیر، البته بعدا تو ترمای عملی هم بیشتر میشه دیگه.

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیر. شرکت نکردن در مصاحبه باعث محرومیت نخواهد شد. البته توصیه اکید ما به دوستان این است که برای جلوگیری از ضایع شدن حق دیگر دوستان خود در صورتی که قصد شرکت در مصاحبه یک کد رشته را ندارند آن را انتخاب ننمایند.
      Is the end of all the endings?
      My broken bones are mending

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

پزشکیش چنده؟همون دانشگا
      عه ببخشید ن محروم نمیشین
      والا خبر ندارم، ولی فک نکنم زیاد فرق داشته باشن با هم.

6. Top | #21
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

تهران گرونتر از جاهای دیگس؟خو شما چرا پردیس نزدین شهریش فقط چن تمن بیشتره
      مثلا پزشکیشو
      تهران شهریش با جاهای دیگه یکیه، ولی خب هزینه زندگی تو تهران سر به فلک میکشه دیگه، همونطور که خودتون هم میدونین.

بله، حق با شماست، ولی من نمی دونستم شهریه آزاد دندان اینقدر بالاس، یعنی امسال یهویی اینقدر کشیدن روش، سال قبل ۴ و نیم بود، امسال شده ۷ و خرده ای، و الا الان ۷ و خرده ای با هزینه پزشکی پردیس زیاد فرق نداره، تو تکمیل ظرفیت هم که دیگه پردیسی نبود بخوام بزنم، برا همین اینطوری شد.

7. Top | #22
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات

وای خدا چ بد ادم باید از شما یادبگیره چقد بااراده و ریلکس برخورد میکنین من بودم الان مرده بودم
      امسال بمونین ک قطعا تک رقمی میشین ولی خب دندان تهران با سراسری از لحاظ سطح علمی فرقی نداره و االبته بالاترم هست همونو علاقه داشتین بخونین یکی از اشناهای ماهم رتبش900شد دندان ازاد اورد
      بله، سطح علمی دندان آزاد تهران فوق العاده بالاس، ولی خب آزاده و هزار جور هزینه و دردسر و ... داره، مخصوصا برا منی که تهرانی نیستم.

هنوز تا بهمن وقت دارم که تصمیم بگیرم بمونم سال بعد یا برم دندان آزاد تهران، ببینم تا اون موقع شرایط روحیم چطور میشه و چقدر میتونم درس بخونم و ...، تصمیم میگیرم در موردش، ممنون بابت وقتی که میذارین برای توضیح و راهنمایی و جواب.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن