خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 15 از 15
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

موضوع مهم، 10 دقیقه وقت بگذارید . (کانونی هایی که ریاضی کم میزنن بیان)

سلام
      یکی از دوستانم آزمون 21 ام آبان ریاضی پایشو خیلی کم زده بود و از طرفی به کتاب درسی اعتقاد نداره ، منم برای نشون دادن اهمیت کتاب درسی اومدم سوالای ریاضی پایه ی آزمونو بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم با خواندن کامل کتاب درسی(و بدون زدن حتی یک تست) میشد 80 زد، درصدی که اغلب نفرات نزدن.
      10 دقیقه ونه بیشتر وقت بذارید و صورت سوال آمون رو با آدرسی که میدم مقایسه کنید. (تنبلی نکنید!)

۱۱۱ مشابه قسمت ج سوال ۷ صفحه ۲۵ ریاضی سوم / ۱۱۲ مشابه سوال۶ صفحه ۸۴ ریاضی دوم/ ۱۱۴ مشابه ولی آسانتر از مثال۱ صفحه ۲۹ ریاضی سوم/ ۱۱۵ مشابه مثال صفحه ۱۲۷ ریاضی دوم/ ۱۱۷ توضیحش تو فعالیت صفحه ۱۳۹ ریاضی دومه / ۱۱۸ مشابه سوال ۵ صفحه ۱۵۲ ریاضی دوم/ ۱۱۹ مشابه سوال۸ صفحه ۱۵۸ ریاضی دوم/۱۲۰ بعد از جاگذاری x مساوی دو و یافتن m میشه مشابه مثال۲ صفحه ۲۷ سال سوم

تو این آزمون 17 درصده ریاضی پایه رتبش 37هزار شده (تعذاد کل 120 هزار بوده)این یعنی تعداد زیادی حتی کمتر از 17 درصد زدن. غیر از اینه؟
      پس تعداد کسایی که 80 به بالا زدن خیلی کمه!

ویرایش توسط E.M10 : 25 آبان 1395 در ساعت 13:37

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      10 دقیقه !!! چه خبره ؟

من یه روش میگم شما ریاضی کانونو تو 2 دقیقه 100 میزنی.

میری کلید ازمون رو از توی تلگرام میخری و سیاه میکنی. به همین راحتی.

-----------------------------

مگه شما برای قلم چی میخونی که بخوای تستِ ریاضی بزنی یا نزنی که درصدت بشه 80 ؟

شما هدفت کنکوره... گیرم قلم چیو 100 زدی... کنکورو که 10 هم نتونی بزنی چه فایده ؟

پ.ن : ناموسا بیخیالِ رتبه و تراز و چرتو پرتای قلم چی شین. قلم چی وقتی خوبه که براش تلاش کنید و 100 تا تستِ دیگم داد برید همرو حل کنین... نه سوالاتِ گواه هم حفظی بزنین

هدف -----> کنکور - ( نه قلم چی؛ نه گزینه 4و5 ) - برای این لعنتی برنامه بریزین نه ازمون.
      من اگر پسر نفرین شده ی اندوهم، یا که از نسل گلی هرزه میان کوهم

تو همان آدمک چوبی پیمان شکنی که فقط لایق آتش زدنی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.RaDePa نمایش پست ها
      10 دقیقه !!! چه خبره ؟
      من یه روش میگم شما ریاضی کانونو تو 2 دقیقه 100 میزنی.
      میری کلید ازمون رو از توی تلگرام میخری و سیاه میکنی. به همین راحتی.
      مگه شما برای قلم چی میخونی که بخوای تستِ ریاضی بزنی یا نزنی که درصدت بشه 80 ؟
      شما هدفت کنکوره... گیرم قلم چیو 100 زدی... کنکورو که 10 هم نتونی بزنی چه فایده ؟
      پ.ن : ناموسا بیخیالِ رتبه و تراز و چرتو پرتای قلم چی شین. قلم چی وقتی خوبه که براش تلاش کنید و 100 تا تستِ دیگم داد برید همرو حل کنین... نه سوالاتِ گواه هم حفظی بزنین
      هدف -----> کنکور - ( نه قلم چی؛ نه گزینه 4و5 ) - برای این لعنتی برنامه بریزین نه ازمون.

عزیزم من اصلا آزمون نمیدم.
      پستو برای این گذاشتم به اهمیت کتاب پی ببرید. نمیدونم چرا فقط به قسمت «آزمون کانون» توجه کردی. هدف رو درک کن و نه ظواهر رو.
      ویرایش توسط E.M10 : 24 آبان 1395 در ساعت 21:11

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      کل سوالات کنکور از خود کتاب میاد
      افکار فعلی شما زندگی ایندتونو خلق میکنه

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      مگه کتب کمک اموزش بر اساس کتاب نیستن؟ خب چه فرقی داره؟!

Mehdi Is Back

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      ایول خوشم اومد خیلی وقت بود تاپیک درست حسابی ندیده بودم

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      کسایی که باور ندارن برن سوالای این ازمون کانونو با تمرین های کتابی که ایشون گفتن مقایسه کنن.......

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

khejalati
      نمایش مشخصات
      یه توصیه اکید به همه عزیزان تمرین ها ریاضی پیش رو حل کنین عالیه امسال یه سوال از مشتق داده بودن سوالش سخت بود جالبه عینش تو تمرین های کتاب بود
      و خدایی که در این نزدیکی ...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      درست میگه تمرینای کتاب خیلی مهمن به همین دلیله که میگن اول به کتابای درسی مسلط بشین بعد برین دنبال کتابای تستی

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      چرا جو میدین
      خب ریاضی ساختارش اینجوریه دیگه نمیان تست از فضا بدن که.فیزیکم تویه بعضی مباحث همین شکلیه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط E.M10 نمایش پست ها
      سلام
      یکی از دوستانم آزمون 21 ام آبان ریاضی پایشو خیلی کم زده بود و از طرفی به کتاب درسی اعتقاد نداره ، منم برای نشون دادن اهمیت کتاب درسی اومدم سوالای ریاضی پایه ی آزمونو بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم با خواندن کامل کتاب درسی(و بدون زدن حتی یک تست) میشد 80 زد، درصدی که اغلب نفرات نزدن.
      10 دقیقه ونه بیشتر وقت بذارید و صورت سوال آمون رو با آدرسی که میدم مقایسه کنید. (تنبلی نکنید!)

۱۱۱ مشابه قسمت ج سوال ۷ صفحه ۲۵ ریاضی سوم / ۱۱۲ مشابه سوال۶ صفحه ۸۴ ریاضی دوم/ ۱۱۴ مشابه ولی آسانتر از مثال۱ صفحه ۲۹ ریاضی سوم/ ۱۱۵ مشابه مثال صفحه ۱۲۷ ریاضی دوم/ ۱۱۷ توضیحش تو فعالیت صفحه ۱۳۹ ریاضی دومه / ۱۱۸ مشابه سوال ۵ صفحه ۱۵۲ ریاضی دوم/ ۱۱۹ مشابه سوال۸ صفحه ۱۵۸ ریاضی دوم/۱۲۰ بعد از جاگذاری x مساوی دو و یافتن m میشه مشابه مثال۲ صفحه ۲۷ سال سوم

تو این آزمون 17 درصده ریاضی پایه رتبش 37هزار شده (تعذاد کل 120 هزار بوده)این یعنی تعداد زیادی حتی کمتر از 17 درصد زدن. غیر از اینه؟
      پس تعداد کسایی که 80 به بالا زدن خیلی کمه!

چی شد کسی بررسی نکرد چرا حرفمو تصدیق نمی کنید؟
      حیف وقتی که گذاشتم برای این کار واقعا انگیزه آدمو می کشید
      @ata1001 اون تشکرا معنیش اینه: خسته نباشی
      ولی من آدرس دادم چک کنن ببینن درست میگم یا چرت میگم؟ ولی فقط یه نفر جواب داد!!! @mrmm1376 درسو ول کن تمرینو بچسب.

ویرایش توسط E.M10 : 26 آبان 1395 در ساعت 21:05

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      چی شد کسی بررسی نکرد چرا حرفمو تصدیق نمی کنید؟
      کارت خوب بود...خودمونو این پایین جر دادیم تشکر کردیم دیه.....عجبا..ولی انصافا خوشم اومد

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      حرفتون کاملا منطقی هست و قبولش دارم ولی انصافا کتاب ریاضی خیلی گنگ درس داده

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      چی شد کسی بررسی نکرد چرا حرفمو تصدیق نمی کنید؟mrmm1376
      @ata1001 اون تشکرا معنیش اینه: خسته نباشی
      ولی من آدرس دادم چک کنن ببینن درست میگم یا چرت میگم؟ ولی فقط یه نفر جواب داد!!! @mrmm1376 درسو ول کن تمرینو بچسب.

تمریناش خوب خدا وکیلی اگه کسی بتونه کتاب حل مسائل ریاضی یا یه کتاب مثل گام به گام که جواب تمرینای کتاب رو داره پیدا کنه و از روی اون با حل سوالات جوابا رو هم تحلیل کنه مطمئنا نتیجه خوبی میگره اخه غیر کتاب که دیگه نمیدن حالا شاید یه دو سه تا سوال واسه اون شاخای کنکور بدن که ریاضی رو میخوان 100 بزنن که اونم باز از مسائل کتاب هست که یکم با مباحث دیگه ترکیب شده مثلا لگاریتم با براکت ولی در کل حل مسائل کتاب ریاضی بر همه واجبه اگه میخوایین درصد خوب بزنین ما معلم ریاضی مون اخر سال سوالای کنکور 94 رو یه چندتا بررسی کرد دقیقا از سوالای کتاب بود .

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      آره ،استاد ما هم بدبخت هی میگه به کتااب درسی احترام بذارید

ولی کو گوش شنوا؟
      آخر هم من ،هم همه اینایی که تایید کردن حرف استاتر رو و شاید خود استارتر هم اونطور که باید وشاید ب کتاب توجه نکنیم !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)