خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

دین و زندگی و مشکلات آن

سلام برو بچ امیدوارم که دماغتون چاق و چله باشه
      آقا یه سوال دارم ازتون
      من با دین و زندگی اصلا میونه خوبی ندارم اونم با آیات و روایاتش میخواستم طبق قلمچی میخونم میخواستم برای هر آزمون مطابق بودجه بندی متن درس رو فقط بخونم + خط ویژه یعنی هر چی تو خط ویژه گفته رو حفظ کنم + متن درس هم تا حدود حفظ کنم + تست های سنجش و گاج به نظرتون با این کار چقدر میشه زد والله دیگه اعصابم خورد شده از بس این آیه رو حفظ می کنی اون یکی از یاد میره

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ویرایش توسط tabrizcity : 16 آبان 1395 در ساعت 20:53

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز آیات و روایات دینی تحلیلی هستش نه حفظی سعی کن آیات رو کامل با گاج بفهمی بعد سعی کن کلید واژه رو به خاطر بسپاری مثلا با دیدن یه کلید واژه تو آزمون کل پیام های آیه بیاد ذهنت
      ببین یه ترتیب بهت میگم برا خودم جواب داده
      اول متن رو کامل کامل می خونم
      دوم میرم آیات و روایات رو تحلیل میکنم
      سوم ارتباط بین آیه و متن رو بررسی میکنم و در نهایت نکته های ترکیبی هم که تو گاج نوشته می خونم این روش برا من خوب بوده امید است که مقبول افتد
      موفق باشی

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhassan5303 نمایش پست ها
      دوست عزیز آیات و روایات دینی تحلیلی هستش نه حفظی سعی کن آیات رو کامل با گاج بفهمی بعد سعی کن کلید واژه رو به خاطر بسپاری مثلا با دیدن یه کلید واژه تو آزمون کل پیام های آیه بیاد ذهنت
      سوم ارتباط بین آیه و متن رو بررسی میکنم و در نهایت نکته های ترکیبی هم که تو گاج نوشته می خونم این روش برا من خوب بوده امید است که مقبول افتد
      موفق باشی
      ممنون داش گلم فقط یه سوال تو این مصاحبه های رتبه های برتر همشون گفتن باید آیات رو حفظ کنین به همین خاطر بیشتر دوستام هم حفظ می کنن منم یه دو دوره حفظ کردم خیلی خیلی وقت می گیره ازم الان برفرض آیه فلان رو داد من حفظ نکنم آیه رو پیام آیتش یادم میاد آخه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      سلام برو بچ امیدوارم که دماغتون چاق و چله باشه
      آقا یه سوال دارم ازتون
      من با دین و زندگی اصلا میونه خوبی ندارم اونم با آیات و روایاتش میخواستم طبق قلمچی میخونم میخواستم برای هر آزمون مطابق بودجه بندی متن درس رو فقط بخونم + خط ویژه یعنی هر چی تو خط ویژه گفته رو حفظ کنم + متن درس هم تا حدود حفظ کنم + تست های سنجش و گاج به نظرتون با این کار چقدر میشه زد والله دیگه اعصابم خورد شده از بس این آیه رو حفظ می کنی اون یکی از یاد میره
      سلام
      دین و زندگی به دلیل عمومی بودن باید زیاد مرور داشته باشی.
      بعد لازمه اول متن درس رو بخونی بعد بری سراغ آیات و مطابقت بدی.
      خوندن آیات و پیام گرفتنش روش ها و منطق واضحی داره که اگر یادش بگیری خیلی کمکت میکنه.
      از نظرمن تست خیلی مفید نیشت برای دینی بیشتر مرور کنی بهتره.
      آیات رو حتما حفظ کن ، این پیامی بود که کنکور ۹۵ به همه داد و متن درس رو جدی بگیر

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بهت پیشنهاد میکنم دینی سفیر خرد رو بخری
      فقط اونو بخونی
      تست های تالیفیش جوری که اگر شما خط به خط کتاب رو نخونده باشی نمیتونی جواب بدی درواقع با تست های تالیفیش خیالت از خوندن کامل کتاب درسی راحت میشه
      پیام ایاتش هم کاملا معقول و فقط همون واجبایه و اگر هم در تست کنکوری یکم متفاوت تر باشه رو هم ذکر کرده
      در کل بهترین کتاب
      حتما چاپ 96 رو ببین
      چون با پی دی افش توی سایتا متفاوت شده
      ارتفاع چشمم خیلی زیاده
      ادمایی که ازش افتادن هیچوقت دیده نشدن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اصولا درس به درس امتحان دادن دین و زندگی یه جوریه / اما وقتی آزمون های جامع شروع میشن میبینی دین و زندگی یه درس درصد بیاره / با این کار شما مطمئنن 70 _ 80 به بالا در کنکور میزنین اما چون آزمون های قلم روی نقاطی دست میذاره که سوال نیومده شاید نتیجه دلخواه رو نگیرید

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سوالات کنکور هم دارن به سمتی میرن که متن بیشتر مورد توجه طراحان / پس روی متن سرمایه گذاری کنید ، چه بسا در کتاب نظام جدید هم آیات کمتر و متن زیاد تر شده

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      مـن توی دروسـ عمومی و درس ادبـیات و دینی نتیـجه ی فوق العـاده ای میگیرم همش×!

هـدفمم تو کنـکور صد زدن این دو درسه!

کتـابو میخـورم میجـواَم! یعنـی همـه جـاشو میخـونم علت معلوم ها رو در میارم آیـات رو حفظ میکنم! ینی اول
      آیه رو بدن تا تهـش رو میـرم ! مفهـوم های آیه رو خیلی خوبـ با متن درس تـطبیق میـدم!

آیـاتی که توی قسـمت انـدیشه و تحقیق درس هـستش رو حـتما بخـون! میگـه برو مثلا ایه 30 تا 40 فلان

سورهـ رو در بیار ! از اونا منظورمه! نصفـ سوالا از همـون مبحـث میـاید چـون خیلی هـا بی توجـه اند به اینـ
      قسمت آیاتـ نمیـتونن خوبـ جواب بدنـ!

+هـر شب تـایم 20 دیـقه ای رو بـذار واسـه مـرور آیات و مفاهیمش!

+قسمـت های علـت و معلول رو رنگی کن همش جلو چشمت باشه!

+یـه جاهایی هس زیر متن یه شعـر مینویسن! اونـم یاد بگیـر چون توی تست ها میاد!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من در کنکور 90 و خورده ای زدم . در این آزمون قلمچی هم معمولا 90 به بالا میزنم .
      روش خوندنم : هفته دوم آزمون ها معمولا اول کتاب خط ویژه گاج رو میخونم + نکات اندیشه فائق . بعدش تست از همگامان میزنم .

برای کنکور هم یه دور کامل 3-4هفته ی آخر (دقیقا از اول ماه رمضون) ، روز یه سایت از روی خط ویژه میخوندم .

برای آیات که باید کلید حفظ باشی . برای متن هم فقط باید مثل زیست ،د عین عبارت رو یادبگیری .
      ویرایش توسط Behnam10 : 17 آبان 1395 در ساعت 00:11

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کسی در مورد دی وی دی های افبا دکتر کریمی نظری نداره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.rhm97 نمایش پست ها
      کسی در مورد دی وی دی های افبا دکتر کریمی نظری نداره
      عالییه و
      من خودم برای چندسال پیشش رو دیدم . خیلی کمک کنندست .

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      از همه ی دوستانی که کمک کردن ممنونم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن