خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: عربی

1. Top | #1
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

عربی

سلام ، اقا من عربی جامع خیلی سبز دارم ولی برای قسمت ترجمه درسنامش انقدرها کامل نبود و پاسخنامشم اون جوری کامل نبود البته من عربیم خیلی ضیعفه و همینطور زبان فارسی همه اینا ها درست به دست هم دادن تا من نتونم از این کتاب نتیجه بگیرم ! و چون نکره و ... این داستان ها رو هم خوب نخوندم فقط میخوام تست های ترجمه درک مطلب بزنم و فک کنم کتاب فرض کرده من این قواعد از قبل خوندم و اینجا فقط یه مرور کرده !

بنظر شما کتاب های مبحثی موضوعی که برای ترجمه و درک مطلب عربی هست درسنامه های قوی تر و پاسخنامه های بهتری نسبت به عربی جامع خیلی سبز دارن !؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      کدوم بهتره ؟؟ من برای ترجمه گاج گرفتم بنظرم از بقیه بهتر اومد برای درک مطلب کدوم بهتره گاج یا مهروماه ؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      up

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      بعید میدونم , همین عربی خیلی سبز کتاب بسیار خوبیه
      کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من از خیلی سبز خوشم نیومد اما عربی کامل گاج خوبه
      گاج کمتر از خیلی سبز روی قواعد پایه کار کرده اما ترجمه اش خوبه البته فرق چندانی هم ندارن
      فکر نمیکنم موضوعی‌های مهرماه خوب باشه
      اگه خوب بود با این همه تاپیک منبع حتما چندنفری تعریفشو میکردن اما من که چیزی ندیدم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      سلام ، اقا من عربی جامع خیلی سبز دارم ولی برای قسمت ترجمه درسنامش انقدرها کامل نبود و پاسخنامشم اون جوری کامل نبود البته من عربیم خیلی ضیعفه و همینطور زبان فارسی همه اینا ها درست به دست هم دادن تا من نتونم از این کتاب نتیجه بگیرم ! و چون نکره و ... این داستان ها رو هم خوب نخوندم فقط میخوام تست های ترجمه درک مطلب بزنم و فک کنم کتاب فرض کرده من این قواعد از قبل خوندم و اینجا فقط یه مرور کرده !

بنظر شما کتاب های مبحثی موضوعی که برای ترجمه و درک مطلب عربی هست درسنامه های قوی تر و پاسخنامه های بهتری نسبت به عربی جامع خیلی سبز دارن !؟
      تا اونجا که من میدونم پاسخ بهتر از خیلی سبز نداریم
      بعدش امکان نداره بدون بلد بودن قواعد بتونی تست بزنی وگرنه درسنامه خیلی سبز خیلی کامله. در واقع باید یه اطلاع هر چند سطحی از قواعد و نقش ها و ویژگی های کلیشون داشته باشی. در مورد کتب نامبرده هم هیچکدوم رو ندیدم.
      پیشنهاد میدم قسمت ترجمه ناصح زاده رو ببین.
      موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

تا اونجا که من میدونم پاسخ بهتر از خیلی سبز نداریم
      بعدش امکان نداره بدون بلد بودن قواعد بتونی تست بزنی وگرنه درسنامه خیلی سبز خیلی کامله. در واقع باید یه اطلاع هر چند سطحی از قواعد و نقش ها و ویژگی های کلیشون داشته باشی. در مورد کتب نامبرده هم هیچکدوم رو ندیدم.
      پیشنهاد میدم قسمت ترجمه ناصح زاده رو ببین.
      موفق باشی
      شما که درسنامه و پاسخنامه ترجمه به همین سادگی گاج ندیدی

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinu نمایش پست ها
      من از خیلی سبز خوشم نیومد اما عربی کامل گاج خوبه
      گاج کمتر از خیلی سبز روی قواعد پایه کار کرده اما ترجمه اش خوبه البته فرق چندانی هم ندارن
      فکر نمیکنم موضوعی‌های مهرماه خوب باشه
      اگه خوب بود با این همه تاپیک منبع حتما چندنفری تعریفشو میکردن اما من که چیزی ندیدم
      اخه وقتی یه کتابی موضوعی یه مبحث بررسی میکنه باید جامع تر باشه دیگ حالا من سفارش دادم ببینم چی میشه دیگ

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      فقط سیر تا پیاز

کد:
      اطمینان دارم یه روز خوب میاد

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      يه نگاه به خط ويژه گاج بنداز با اينكه واسه جمع بنديه ولي خيلي بهتر از كتاباي جامع توضيح داده من خودم با خوندن اون سرعتم بالا رفت
      واسه درك مطلب و ترجمه اينا راهبرد و ايستگاه آورده ولي نميدونم از پاسخش خوشتون بياد يا نه
      ولي خب به هر حال قواعد واسه ترجمه لازمه بايد از قبل آشنا باشي حتي اگه بخواي واسه ترجمه رد گزينه كني اعراب فعل و اين چيزا لازم ميشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن