خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 83
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      تازه الان پکیج محاسباتم دراومده منتظری خلق کرده به قول خودش 5تا 7 ثانیه محاسبات شیمی و اینجورچیزا به نظر من باید فیزیکش از همه ناقص تر باشه

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مثلا دی وی دی های افبا
      خوب
      ریاضی زیست پیش عمارلو چلاجور ادبیات دینی شیمی پیش یک اقای بابایی
      بد
      عربی ایاد فیزیک شیمی مصلایی

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      Dvd برای کسی که مدرسه میره اصلا مناسب نیست
      چون فوق العاده وقت گیره
      اگه بخوای هم مدرسه بری هم dvd ببینی مثل این میمونه که در روز دوبار مدرسه بری
      همون زمانی رو که میزاری روی dvd اگه روی یه کتاب خوب بزاری ،
      کمِ کمش بازده اش سه برابره
      من خودم ریاضی و فیزیک مسعودی رو داشتم
      کامل نبود و حجمش هم خیلی زیاد بود
      تازه وقتی طرف میاد تو dvdهاش تک تک تستای سراسری رو حل میکنه چطوری میخوای خودت رو بسنجی؟ خودشون هم تو dvdهاشون میگن باید تست بزنی نه این که حل کردنشون رو ببینی!!!!
      وقتی این همه کتاب خوب تو بازار هست الکی پول و وقتتون رو حروم dvd نکنید

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چی میشد همه پایه زیست رو عمالو تدریس میکرد خیلی حیف شد
      حدود 5.6تا سوال از پیش یک میاد
      ساعت تدریس عمارلو از فرهادیانو و جلاجورم بیشتره ولی حیف که پیش1 تدریس شده
      افبا فقط میخواست بگه ما عمارلو رو اوردیم

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.. نمایش پست ها
      چی میشد همه پایه زیست رو عمالو تدریس میکرد خیلی حیف شد
      حدود 5.6تا سوال از پیش یک میاد
      ساعت تدریس عمارلو از فرهادیانو و جلاجورم بیشتره ولی حیف که پیش1 تدریس شده
      افبا فقط میخواست بگه ما عمارلو رو اوردیم
      چون هزینه که برای هر ساعت تدریس میگره خیلی زیاده

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کتابای درسی ما حتی به معلم مدرسه هم نیاز نداره چه برسه به dvd که یه نفر دیگه درس میده......واسه کنکور تنها چیزی که لازمه یه کتابه که : "درسنامه+تست+پاسخنامه تشریحی " داشته باشه
      .
      .
      .
      چه معلم مدرسه چه معلمای dvd تنها کاری که میکنن 2 چیزه :
      1_از روی کتاب میخونن"اسمشم میزارن درس دادن"
      2_تست کنکور حل میکنن
      .

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

مشکل اینجاس ک خیلی ها بدون همین دی وی دیا ب جایی ک تو الان رسیدی حتی بهترشم رسیدن

وقتی کتابی مثل شیمی مبتکران اومده از هر دی وی دی این موسسه ها بهتر درس داده مثلا چرا بیاد دی وی دی گرفت ؟

وقتی کتابی مثل فیزیک شهریاری ک اکثرا مخاطباش حتی بچه های ضعیف دارن میگن برامون خیلی خوب بوده چرا باید 1 میلیون داد به دی وی دی ؟

برادر مشکل اینجاس ما فک میکنیم دی وی دی باعث موفقیت میشه !

من خودم کنکور آسان است داشتم

آفبا داشتم !
      یکی دوتای دیگ هم از انتشارات مختلف داشتم !

ولی وقتی ک بیدار شدم دیدم همه ی اینا دارن همون چیزای تو کتابو میگن ینی هیچ فرقی نمیکنه ک هیچ حتی کم تر از کتاب هم میگن ب خودم لعنت فرستادم !

در کل وقتی ک برای دیدن دی وی دی میشه برای خوندن کتاب گذاشته بشه نتیجه خوبی میگیری !

قضیه همون لقمه های جویدس !
      موافقم منم همین مشکل داشتم اول از دی وی دی های یحویی استفاده میکردم بدک نبود ولی وقتی از روی خیلی سبز درس میخونم فهمیدم خیلی کامل تره الان دیگ نمیکنم !

ولی طرز فکر بعضیا اینه که دانش اموز با معلم خیلی سریع تر پیش میره ولی مشکل اینجاس که کلی خستگی داره و تو فک میکنی سر کلاس یاد گرفتی ولی وقتی میای خونه میبینی هنوز بعضی جاها گیر داری !

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza_mo نمایش پست ها
      موافقم منم همین مشکل داشتم اول از دی وی دی های یحویی استفاده میکردم بدک نبود ولی وقتی از روی خیلی سبز درس میخونم فهمیدم خیلی کامل تره الان دیگ نمیکنم !

ولی طرز فکر بعضیا اینه که دانش اموز با معلم خیلی سریع تر پیش میره ولی مشکل اینجاس که کلی خستگی داره و تو فک میکنی سر کلاس یاد گرفتی ولی وقتی میای خونه میبینی هنوز بعضی جاها گیر داری !
      داداش معلم خوبه !
      ولی انصافا کدوم معلم میاد بهت از درسنامه ی مثلا شیمی مبتکران بهتر توضیح بده ؟ مگ خود بازرگان ! البته هستن اساتیدی ک حرفه ای درس میدن ولی اصول کار همشون یکسان ! چون کنکور یک منبع داره و اونم کتاب درسی !
      بعضیا فک میکنن با گفتن دوتا نکته ی خارج از کتاب دیگ خیلی خوب درس میدن !

ولی کتابا اصولا تا حدی پیش رفتن ک برای کنکور لازم !

حالا هر کتابی برای شخصی مناسب ! ی کتاب سطح بالاس ! یک کتاب متوسط ! این خیلی خوبه !

الان هستن از اساتید معروفی ک اگ ی آدم ضعیف بره سر کلاسشون مطمئنن نمیتونه با اون استاد پیش بره ! و بر عکس !

دی وی دی خوبه ! ولی ب شرطی ک کامل باش ! ک متاسفانه هیچ دبیری نمیاد تمام دانسته هاشو تو این دی وی دیا بگه !
      چون بعد دیگ کلاس خصوصی براش شکل نمیگیره !

پس دی وی دی از کتابا ب هیچ عنوان کامل تر نیس !

مثلا همین شیمی زیر ذره بین خانه زیست شناسی!

ینی من ب شخصه واقعا ب اندازه ی دبیر معروف قبولش دارم و به 100 تا استاد ترجیحش میدم !

دلایل :

جامع بودنش !
      ترکیبی کار کردن !
      متن کتاب عینا جلو چشمات !
      توجه ب تصاویر و فعالیت

ینی ب نظر من همین کتاب + مسائل شیمی گاج یا فار خودش میتونه اندازه ی دبیر معروف کاربرد داشته باش !

یا مثلا زیست ! کتابای خوبی داریم تو انتشارات مختلف ! کدوم استادی تو دی وی دیش از کتاب بازار کامل تر حرف زده ؟

مشکل ما اینه وقتی کتاب میخونیم توجهی زیادی نداریم ! ولی وقتی دی وی دی میبینیم چون اون حرفو ی نفر برامون بازگو میکنه نکات متوجه میشیم !

پس این مشکلو میشه ی جوری بر طرف کرد ! موقع خوندن زیست خودتو مثل ی معلم در نظر بگیر ک داری برای کسی توضیح میدی اینطور نکته ای برات پنهان نمیمونه ( امتحان کردم و نتجشو رو همون چن فصلی ک سال قبل خوندم گرفتم )

احمد رضا جان ببخشید طولانی شد !
      ب امید موفقیت تمام افراد زحمت کش و پرتلاش !
      ن تنبل هایی مث من!

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من فقط میگم خودتون رو ابله فرض نکنید اگر چیزی خیلی عجیب به نظر رسید یا خیلی با آب و تاب گفته شد بهش شک کنید.
      زود تحت تاثیر قرار نگیریم کلا.

10. Top | #25
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اطلاع رسانی کنین این تاپیکو تا پول و زمان کنکوری ها هدر نره
      مشاور

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ببین دوست عزیز با نهایت احترامی که برای شما داریم حرف شما زیاد منطقی نیست چون همین حرف آخری که شما میگید واقعا توی دینی وشیمی خوب کاردن

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط soroush97s نمایش پست ها
      ببین دوست عزیز با نهایت احترامی که برای شما داریم حرف شما زیاد منطقی نیست چون همین حرف آخری که شما میگید واقعا توی دینی وشیمی خوب کاردن

خب افبا هم توی دینی خوب کار کرده الا هم تو شیمی خوب کار کرده
      اما کم تو پست اول اسم شیمی و دینی نبردم
      فعلا گفتم ریاضی و فیزیک اش تبلیغاته و شده مثل کنکور اسان و روال اونا رو پیش کرفته
      مشاور

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها

داداش معلم خوبه !
      ولی انصافا کدوم معلم میاد بهت از درسنامه ی مثلا شیمی مبتکران بهتر توضیح بده ؟ مگ خود بازرگان ! البته هستن اساتیدی ک حرفه ای درس میدن ولی اصول کار همشون یکسان ! چون کنکور یک منبع داره و اونم کتاب درسی !
      بعضیا فک میکنن با گفتن دوتا نکته ی خارج از کتاب دیگ خیلی خوب درس میدن !

ولی کتابا اصولا تا حدی پیش رفتن ک برای کنکور لازم !

حالا هر کتابی برای شخصی مناسب ! ی کتاب سطح بالاس ! یک کتاب متوسط ! این خیلی خوبه !

الان هستن از اساتید معروفی ک اگ ی آدم ضعیف بره سر کلاسشون مطمئنن نمیتونه با اون استاد پیش بره ! و بر عکس !

دی وی دی خوبه ! ولی ب شرطی ک کامل باش ! ک متاسفانه هیچ دبیری نمیاد تمام دانسته هاشو تو این دی وی دیا بگه !
      چون بعد دیگ کلاس خصوصی براش شکل نمیگیره !

پس دی وی دی از کتابا ب هیچ عنوان کامل تر نیس !

مثلا همین شیمی زیر ذره بین خانه زیست شناسی!

ینی من ب شخصه واقعا ب اندازه ی دبیر معروف قبولش دارم و به 100 تا استاد ترجیحش میدم !

دلایل :

جامع بودنش !
      ترکیبی کار کردن !
      متن کتاب عینا جلو چشمات !
      توجه ب تصاویر و فعالیت

ینی ب نظر من همین کتاب + مسائل شیمی گاج یا فار خودش میتونه اندازه ی دبیر معروف کاربرد داشته باش !

یا مثلا زیست ! کتابای خوبی داریم تو انتشارات مختلف ! کدوم استادی تو دی وی دیش از کتاب بازار کامل تر حرف زده ؟

مشکل ما اینه وقتی کتاب میخونیم توجهی زیادی نداریم ! ولی وقتی دی وی دی میبینیم چون اون حرفو ی نفر برامون بازگو میکنه نکات متوجه میشیم !

پس این مشکلو میشه ی جوری بر طرف کرد ! موقع خوندن زیست خودتو مثل ی معلم در نظر بگیر ک داری برای کسی توضیح میدی اینطور نکته ای برات پنهان نمیمونه ( امتحان کردم و نتجشو رو همون چن فصلی ک سال قبل خوندم گرفتم )

احمد رضا جان ببخشید طولانی شد !
      ب امید موفقیت تمام افراد زحمت کش و پرتلاش !
      ن تنبل هایی مث من!
      البته مهربان خیلی خوبه چون دقیقا مثل کتاب تستی که داره درس میده و چون دیف خیلی تست هاش سخته مناسبه ، البته اینطوری ها هم نیست واد جون تدریس کلاس یحویی با دی وی دی هاش یکیه !
      انشاالله موفق میشی داداش گلم ._.

یه لحظه میای اینجا http://forum.konkur.in/thread48070.html#post1012785 راهنمایی کن خیلی تو عربی مشکل دارم

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فیزیک یحیوی هم نگیرین اونم ناقصه
      فیزیک حرف اخر ناقصه
      فیزیک مسعودی ناقصه
      مشاور

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Just شیروانی +منتظری

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk
      ویرایش امضا (خلاف قوانین انجمن)

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن