خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

نظر شما در باره کتابهای آبی قلمچی چیه؟

با سلام
      من چهارم ریاضی هستم و امسال که میدونید دوباره بحث کنکوره
      من برای ثبت انم ازمون قلمچی که رفتم کل کتاباشو گرفتم و مشاورمم گفت این کتابها طبقه بندی شدس و خیلی خوبه و سوالاتش شبیه کنکوره حالا همینهارو بخونم میشه یه رتبه خوب توی کنکور سراسری بگیرم؟؟؟؟ اگه میشه کمکم کنید؟؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شدنش كه ميشه اگه زياد تلاش كني كتاباي ابي نسبتا خوبن ولي كافي نيستن
      البته به نظرمن

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      1-خُدا لعـنت کـنهـ اونـ مُشاور رو کهـ بهت اینـو گُفـته! بهـش بگـو برهـ چوپـونی کـنه به جا مشاورهـ!

هَر کی عَز ننـش قهـر میکـنه میشه مشاور کنـکور!

چـیز خـاصی نـدارهـ کتاباش همـون سوالای کنکـور +درسنـامه کوتـاه مختـصر و مذخـرف!

ولـی کَم نبـودن آدمـایی کهـ با همین کتابا بهـترین رتبه ها رو آوردنـ!

عُرضـه داشته بـاشی بخـونی مـوفق میشی! کتـاب تعیین کننـده قطعی نیس! ولی خـیلی کمک کنندس در صـورتی که ازشـ خوب اسـتفاده کنی!

افـشار تـوی یکی از وُیس هاش میگُف یه دانش آموز پسر داشت فوق العاده بـود! با همین کتابای آبی همه درصداش بالا هشتاد بود!

ازشـ پرسید چجوری با اینـ کتابا به همچین چیزی رسیدی؟

گُف اقای افشار! من وقتی یک تست رو حل میکردم چند تا تست هم خودم طرح میکردم!

سوال رو تغـییر میدادم میپیچـوندم!

+همچـین آدمایی هـر کتابی بخـونن موفق ان! اگهـ اینجـوری هستی که حـرفی نمِیمونهـ!

اگهـ اینجـوری نیستی و بـا این کتـابا میخـوای فقط پیش بـری که...هیچی!! یک صـلواتـ عنایت بفرمایید :/

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از کتابای قلم چی دو دسته افراد میتونن استفاده کنن !

یکی اونایی که ضعیفن و به یک درصد مثلا 30 تو ریاضی اکتفا میکنن ! خب برای این دسته از داوطلبین خوبه !

یکی هم واس افرادی ک خیلی قوی هستن و دنبال تست طبقه بندی شده هستن و برای پرکاری تست ( گرچه تستاش اکثر سراسرین و تو هرکتابی پیدا میشه + تستای آزمونای خودشون و سنجش ) پس ی منبع مکمل و طبقه بندی شدس!

ولی این کتابا برای یک دانش آموز ک میخواد از اول بخونه و پله پله صعود کنه مناسب نیس !

یک تستا سراسری و بیشتر تستای سراسری ترکیبی و مفهومین و این برای کسی ک هنوز خوب مطلبو متوجه نشده مناسب نیس !

درسنامه ی ضعیف و خلاصه !

پاسخنامه ضعیف !

اگر معلم و اساتید خوبی داری و از لحاظ آموزشی مشکلی نداری همین کتابا خوبه !
      در غیر اینصورت فک نکنم مناسب باش !

البته کنار کتابای قلم چی اگر خواستی استفاده کنی حتما سعی کن تستای تالیفی از انتشارات یا آزمونای دیگ هم بزنی !

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن