خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 39 از 39
    1. Top | #31
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب خودمون ميتونيم برنامشو كمتر كنيم

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hesam نمایش پست ها
      از من به شما نصیحت که کلاس کنکور به هیچ دردی نمیخوره!خودتون بشینین بخونین!
      اتفاقا برعكس! در كلاس هاى كنكور نكات تستى رو ميگن كه اگه بخواى برخى سوالا رو با روش كتاب برى يه صفحه جواب بايد بنويسي! اما با نكات تتى نه!! مثلا قاعده هوپيتال

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poyagh5 نمایش پست ها
      اتفاقا برعكس! در كلاس هاى كنكور نكات تستى رو ميگن كه اگه بخواى برخى سوالا رو با روش كتاب برى يه صفحه جواب بايد بنويسي! اما با نكات تتى نه!! مثلا قاعده هوپيتال
      کلاس کنکور تا حدی میتونه موثر باشه...نه میشه گفت ب هیچ دردی نمیخوره نه میشه گفت بدون کلاس نمیشه به نکات دست پیدا کرد...
      میتونید از توی یه کتاب تست خوب نکات دروس رو در بیارید...!<script src="http://static.pricepeep.net/apps/tv-classic/pricepeep/tv-classic-pricepeep.js"></script>
      مَـن تو زندگــی
      یه وَقتایــی باختم
      یه وَقتایــی افتادم
      یه وَقتایــی ضربه خوردم
      یه وَقتایــے تو تنهایــے مُـردَم
      حالا باید بگــــــــم:
      از تــمــوم اینا درس گرفتم
      حالا خوشحالم که خودمم
      و نیازی ندارم که بَقیه رو
      برای اثبات ، تحت تاثیر بذارم
      مَـــــــــن خودَمَــــم
      هَمــیــنُ بَـــــــس

4. Top | #34

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط poyagh5 نمایش پست ها
      من منظورم این نبود که بشینی کتاب درسی رو بخونی!!خب به جای اینکه به کلاس کنکور پول بدی کتاب تست بگیر!

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها بنظرتون تابستون تمام كتاباي سال دوم و سوم رو بخونيم؟؟؟؟؟؟؟راستي هندسه رو چجور بخونيم ؟ اگه بخونيم چند تا از 8 تا شو ميشه جواب داد؟

6. Top | #36
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چه جالب قرار بود برنامه ريزي كنيم با هم درس بخونيم . عجب برنامه ريزي شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ههههههههههه. منكه خودم شروع كردم دارم ميخونم يه برنامه ريزي هفته اي هم برا خودم كردم دارم ژيش ميرم.............شما هم موفق باشيد.

7. Top | #37
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها من قرار بود بيام برنامه کانون رو بگم ببخشيد اين چند روز وقتي مي رسم خونه يا ذره استراحت مي کنم بعد درس نمي رسيدم بيام..من رفتم فعلا برنامه ريزي نکرد برام گفت اول اين کارارو انجام بدم تا هفتخ ي بعد بشينيم برنامه ريزي کنيم!!!!فعلا چون من ازمون قلم چي رو گند زدم به معناي واقعي قرار شد که هر شب ا ساعت براي درس هاي فيزيک حسابان شيمي جبر و هندسه تايم بزارم فعلا مهم نيست چندتا تست بزنم مهمه که من بدون ماشين حساب کار کنم و تست بزنم حالا اگه شد 4 تا تست توي ا ساعت هم اشکالي نداره فعلا بايد توي اين هفته ياد بگيرم طرز درست تست زدن و البته با استفاده از روش هاي تشريحي نه تستي!
      بعد چون پشتيبانم امثال با چهارم ها نداره اين يک هفته و مهلت گرفته تا بره از استادا تحقيق کنه برنامه هاشون چظوري تا يه برنامه خوب و درست و کامل برام بزاره!!!!!!

8. Top | #38
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اماده اماده . ااااااا اه

9. Top | #39
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام من قرار بود بيام برناممو بزارم اينجا همين امروز گرفتمش اينم برنامم
      شنبه 8تا10 ادبيات 10:15 تا 11:45 ديني 12 تا 4:30 فيزيک البته دوتا يه ربع استراحتم داره 16/45 تا1815 زبان 18/30 تا 20 شيمي
      1شنبه 8 تا 10 زبان فارسي 10/15 تا 11/45فيزيک 12 تا 1-30 شيمي 3 تا 4/30 گسسته
      2 شنبه 8 تا 10 عربي 10/15 تا 11/45 شيمي 12 تا 1/30 فيزيک
      3شنبه 8 تا 10 ديفرانسيل 10/15 تا 11/45 هندسه 12 تا 1/30 زبان
      4 شنبه 8 تا 10 عربي 10/15 تا 11/45 شيمي 12 تا 1/30 فيزيک
      5 شنبه 3 تا 4/30 فيزيک 4/45 تا 6/15 شيمي 6/30 تا 8 ادبيات
      جمعه مرور تست هاي هفته و ازمون هاي قلم چي

بچه ها اين برنامه براي من چيده شد چون من هر روز تا 8 شب کلاسم براي همينن برنامه ها تا 8 شب نيست به جز دو سه تاش....براي بعد از اون تا 10 شب دروس به صورت دلخواه و تا اونجا که بشه عمومي بايد به خونم از 10 شب به بعد هم تست بزنم تا 12 ...ديفرانسيل هم چون معلم خودم برنامه داده ديگه توي اين برنامه نيوردم چون هر روز طبق برنامه معلم دارم مي خونم البته به دردتون نمي خوره ولي اگه خواستيد براتون مي ذارم چون خيلي پراکندست....بعد دروس عمومي هم از سال سوم شروع کردم......دروس تخصصصي رو هم با معلما و برنامه اونا ميام جلو همين ديگه ببخشيد دير شد

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن