خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات

تحصیل همزمان تو رشته نقاشی امکان داره؟

سلام.
      .
      از اون جایی که میشه علاوه بر کنکور اصلی کنکور هنر هم میشه داد و با درصد 30 عمومی هم میشه قبول شدمیشه واسه هنر هم انتخاب رشته کرد و دانشگاه دولتی قبول شد؟وهمزمان توی دو رشته دولتی تحصیل کرد؟هزینه داره؟......؟>>
      .ممنون

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فک نکنم چون در انتخاب رشته » کنکور هنر و کنکور اصلی تون باهمه اینجوری نیس که انتخاب رشته هنر جدا انتخاب رشته کنکور اصلی تون جدا باشه / و در آخر شما در یک رشته قبول میشید پس دو رشته نمیشه / اما میتونید در پیام نور درس بخونید با یک رشته ی دیگه از سراسری اینم بگم پیام نور به دلیل اینکه کلاس ها غیر حضوریه این امکان هست بقیه دانشگاه اگر هم امکانش باشه خیلی سخته

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این نکته هم فراموش نکنم » اگه اشتباه نکنم رتبه های زیر 100 یا 50 میتونن دو رشته همزمان در دانشگاه شون بخونن اینجوری هم میشه / البته دقیق نمیدونم

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط PO_OUYa نمایش پست ها
      فک نکنم چون در انتخاب رشته » کنکور هنر و کنکور اصلی تون باهمه اینجوری نیس که انتخاب رشته هنر جدا انتخاب رشته کنکور اصلی تون جدا باشه / و در آخر شما در یک رشته قبول میشید پس دو رشته نمیشه / اما میتونید در پیام نور درس بخونید با یک رشته ی دیگه از سراسری اینم بگم پیام نور به دلیل اینکه کلاس ها غیر حضوریه این امکان هست بقیه دانشگاه اگر هم امکانش باشه خیلی سخته
      .

پیام نور تو سایت کانون که دیدم اصلا نداشت این رشته..دولتی هم چند تا شهر بیشتر نبود....اگه رتبمم فرض کنیم زیر 50 بشه دانشگاه خودم این رشته رو نداره......هیچی دیگه کلا بیخیالش

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      .پیام نور تو سایت کانون که دیدم اصلا نداشت این رشته..دولتی هم چند تا شهر بیشتر نبود....اگه رتبمم فرض کنیم زیر 50 بشه دانشگاه خودم این رشته رو نداره......هیچی دیگه کلا بیخیالش
      شما فک کنین که بشه در دو دانشگاه مختلف این اجرا بشه / باید دو دانشگاه در یک شهر باشن . بعدشم باید تداخل نداشته باشن کلاس . باید به هر دو رشته به یک میزان برسید / آدم بهش فکر میکنه دیوانه میشه / اینکه میگم رتیه های زیر 50 یا 100 میتونن اینکارو انجام بدن ( با اجازه ی دانشگاه شون ) چون دانشگاه فک میکنه اینا ظرفیت شو دارند و وقتی در یک دانشگاه باشه شاید کمتر تداخل داشته باشه یا کلا تداخل نداشته باشن

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      شما فک کنین که بشه در دو دانشگاه مختلف این اجرا بشه / باید دو دانشگاه در یک شهر باشن . بعدشم باید تداخل نداشته باشن کلاس . باید به هر دو رشته به یک میزان برسید / آدم بهش فکر میکنه دیوانه میشه / اینکه میگم رتیه های زیر 50 یا 100 میتونن اینکارو انجام بدن ( با اجازه ی دانشگاه شون ) چون دانشگاه فک میکنه اینا ظرفیت شو دارند و وقتی در یک دانشگاه باشه شاید کمتر تداخل داشته باشه یا کلا تداخل نداشته باشن
      رتبه های 1 تا 10 اونم کشوری می تونن تو دوتا رشته تحصیل کنن و اتفاقا سوال من هم هست که تو کدوم رشته ها می تونن تحصیل کنن ؟ یعنی اگه طرف رشته اش تجربی باشه می تونه هم تو پزشکی و هم تو دندون درس بخونه یا رشته های پایین تر ؟ من از یه مشاوری پرسیدم گفت می تونن پزشکی و یک رشته ی ساده تر مثل زبان و مدیریت و...... .
      من خودم سوال دارم اگر کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه.
      سپاس

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      .

به این چیزاش فک نکرده بودم

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ARASH.OLIA نمایش پست ها
      رتبه های 1 تا 10 اونم کشوری می تونن تو دوتا رشته تحصیل کنن و اتفاقا سوال من هم هست که تو کدوم رشته ها می تونن تحصیل کنن ؟ یعنی اگه طرف رشته اش تجربی باشه می تونه هم تو پزشکی و هم تو دندون درس بخونه یا رشته های پایین تر ؟ من از یه مشاوری پرسیدم گفت می تونن پزشکی و یک رشته ی ساده تر مثل زبان و مدیریت و.... من خودم سوال دارم اگر کسی می دونه لطفا راهنمایی کنه.سپاس
      https://www.um.ac.ir/Education-laws-21.htm میتونه کمکتون کنه / تو اینجا گفته شده رشته ی دوم باید در مقطع کارشناسی باشه . در مورد رتبه ی یک تا ده هم بگم چند سال پیش یکی تو ماه عسل اومده بود با رتبه ی 50 داشت دو رشته میخوند / پزشکی + پرستاری

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن