خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

پرستاری یا اتاق عمل؟؟؟؟؟

سلام دوستان میشه بگید کدومش بهتره البته نه الان چار سال دیگه رو درنظر بگیرید ... دانشگاه های آزاد زیادی چند ساله که دارن پرستاری میگیرن آیا امکان داره بازار کارش مثل رشته های مهندسی خراب بشه؟؟؟

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اینقد که کمبود پرستار داریم تا ده دوازده سال دیگ اشباع شدن نداره
      بعد اینو هم نمیگی الان خیییییییلی از دانشجو های پرستاری دارن انصراف میدن کنکور بدن پزشکی بیارن؟
      خوشا دیدار ما در خواب ...

3. Top | #3
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidshams نمایش پست ها
      سلام دوستان میشه بگید کدومش بهتره البته نه الان چار سال دیگه رو درنظر بگیرید ... دانشگاه های آزاد زیادی چند ساله که دارن پرستاری میگیرن آیا امکان داره بازار کارش مثل رشته های مهندسی خراب بشه؟؟؟
      از نظر من پرستاری بهتره چون اتاق عمل امکان ادامه تحصیلش محدوده دکترا نداره و کارش سخت و حقوقش کمه نگران نباشین اینطوری که معلومه تا چن ساله دیگم بازار پرستاری داغ هر سال بیشتر پرستار میخوان و به سرنوشت مهندسی دچار نمیشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elL نمایش پست ها
      از نظر من پرستاری بهتره چون اتاق عمل امکان ادامه تحصیلش محدوده دکترا نداره و کارش سخت و حقوقش کمه نگران نباشین اینطوری که معلومه تا چن ساله دیگم بازار پرستاری داغ هر سال بیشتر پرستار میخوان و به سرنوشت مهندسی دچار نمیشه
      ممنونم از نظرتون ولی اگه یه نگاهی به دفترچه انتخاب رشته آزاد بندازید میبینید بیش از پنجاه دانشگاه دارن پرستاری میگیرن اونم دوتا ظرفیت جدا حالا اگه دولتیا رو حساب نکنیم فقط سالی دو سه هزار نفر پرستار دارن از آزاد فارغ تحصیل میشن دو سه هزار نفرم از دولتی و این یه خطره ما هرچی هم نیاز داشته باشیم تا پنج سال دیگه دوبرابرش فار تحصیل داریم اما اتاق عمل فقط سه دانشگاه آزاد دارن و این یه حاشیه امنی ایجاد میکنه ... ولی ما بازم نمیدونیم و باید از اهلش بپرسیم

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من دانشگاه آزاد داره واسه این رشته خطر ساز میشه البته این نظر شخصی من هست و شاید غلط باشه

6. Top | #6
      elL
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidshams نمایش پست ها
      به نظر من دانشگاه آزاد داره واسه این رشته خطر ساز میشه البته این نظر شخصی من هست و شاید غلط باشه
      با نظرتون در مورد دانشگاه ازاد موافقم ولی اگر رشته ای تا اخرین مقطع واسه ادامه تحصیلو نداشته باشه خب به نظرم خیلی جالب نیس گرچه خیلیام تا اخرین مقطع ادامه نمیدن ولی من دورو برم چن نفر بودن که اتاق عمل میخوندن و راضی نبودن اصلا

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)