خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات

شروع ریاضی کنکور از صفر

سلام دوستان
      من کتاب مهر و ماه رو دارم برای ریاضی ...
      الان پشت کنکوریم پارسال اصلا ریاضی نخوندم الان خیلی پشیمونم ...
      میخوام از صفر شروع کنم خودم رو بکشم بالا ...
      میشه راهنمایی کنید از چ فصل هایی شروع کنم مرحله به مرحله بیام بالا ؟
      میخوام حداقل به درصد 40 50 برسم چون تازه اول راه هست امید دارم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظرم از رو مهروماه نخون اگه صفری چون گیج ترت میکنه و بدتر از ریاضی زده میشی اصلا

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arash r نمایش پست ها
      به نظرم از رو مهروماه نخون اگه صفری چون گیج ترت میکنه و بدتر از ریاضی زده میشی اصلا
      سلام
      مرسی از پاسختون ... شما چ کتابی رو پیشنهاد میکنید ؟

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مهروماه از نظر درس نامه واقعا ضعیفه یعنی تست نمونه و مثال هاش خیلی سخته و بیشترشون هم مرتبط با رشته تجربی نیست ! ولی در عوض تست هاش خوبه ! به نظرم اگه میتونی خیلی سبز بگیر و با درس نامه اون پیش برو ! شروع هم میتونه از تابع و بعدش برسی به مشتق و اینا ... مباحث متفرقه هم که زیاد هست هر کدومشو بهتر میتونی متوجه بشی بخون مثلا احتمال یا امار و و....

تو درس ریاضی یادت باشه تنها چیزی که مهمه اینکه تست زیاد و فراوان حل کنی و مهم تر اینکه تست رو تا جایی که میتونی خودت حل کنی و به هیچ عنوان همون اول نری سمت پاسخ تشریحی ! در کل درسنامه اولیه برای فهم اون مبحث خوبه ولی اینجوری نیست که یه درسنامه رو بخونی بتونی تستش رو تو کنکور حل کنی

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط meysamkh766 نمایش پست ها
      سلام
      مرسی از پاسختون ... شما چ کتابی رو پیشنهاد میکنید ؟
      من خودم ریاضی تخته سیاه رو استفاده میکنم از صفر صفر تا صد صد رو پوشش میده اما بعضی از دوستان گفتن پاسخنامش (که رایگانه) مشکل داره که البته من از پاسخنامش تا حالا استفاده نکردم .
      کتاب ریاضی جامع خیلی سبز هم کتاب خوبیه. حتی ۱۰ سال ریاضی ابی کانون اگه پایتون ضعیفه هم خیلی میتونه کمک کنه
      اگه ریاضیتون خیلی ضعیفه میتونید از دی وی دی های کمک اموزشی هم استفاده کنید

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من دی وی دی های افبا رو دارم خیلی سبز که برای خود اقای مویینی هست رو بخرم نتیجه میگیرم ؟
      40 هزار تومن هست نسبت به بقیه کتاب های بازار گرون ترینه

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه خیلی ضعیف هستین از کوله پشتی استفاده کنید یا از فیلم ها آلاء استفاده کنید / بنظر من از فصل هایی که پیش نیاز نمیخواد یا اینکه خیلی کم پیش نیاز میخواد شروع کنید مثل احتمال و آمار و .. / اما اینکه چه جوری بخونید که پیش نیاز ها رو رعایت کنید مگر اینکه دوستان کمک تون بکنن / از من ضعیف تر در ریاضی نیس

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      بستگی داره در چه حدی باشی
      من شنیدم بچه هایی که ریاضیشون ضعیفتره از رو کوله پشتی بخونن ولی من خودم این کتابو ندیدم شنیدم خوبه
      ولی بچه هایی که خوبن یا متوسطن کتاب iq یا جامع خیلی سبز بخونن

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی درسی ک حتما باید از پایه خونده بشه ن هر مبحثی ک راحتی اگه واقعا صفر صفرید بهتون پیشنهاد میکنم حتما حتما از سال اول شروع کنید اتحاد ها معادلات و... مباحثی هستن ک تا چهارمم ازشون استفاده میشه
      اول خوب پایه رو بخونیدبعد معادلات و نامعادله -معادلات درجه 2 -لگاریتم -مثلثات-تابع ب صورت جامع-دنباله ها-حد و پیوستگی-مجانب-مشتق-کاربرد مشتق-انتگرال
      اینا مباحثین ک همه ب هم ربط دارن و هر کدوم یاد نداشته باشی بعدیش ب مشکل بر میخوری
      البته اینجا دنباله ها 2بخش میشه ک بخشیش بسته ب حد و باید حد یاد داشته باشی تا دنباله هارو خوب بفهمی

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      میتونی درکنار هم از کتب آبی قلم چی + خیلی سبز استفاده کنی (البته اینا در کنارهم استفاده باید شن تانتیجه بگیری).موفق باشی

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      من دی وی دی های افبا رو دارم خیلی سبز که برای خود اقای مویینی هست رو بخرم نتیجه میگیرم ؟
      40 هزار تومن هست نسبت به بقیه کتاب های بازار گرون ترینه
      سلام دوستان
      من کتاب مهر و ماه رو دارم برای ریاضی ...
      الان پشت کنکوریم پارسال اصلا ریاضی نخوندم الان خیلی پشیمونم ...
      میخوام از صفر شروع کنم خودم رو بکشم بالا ...
      میشه راهنمایی کنید از چ فصل هایی شروع کنم مرحله به مرحله بیام بالا ؟
      میخوام حداقل به درصد 40 50 برسم چون تازه اول راه هست امید دارم
      سلام استارترمحترم ببینیدشماکه صفرکیلومتریدتوریاضی واقعابجنبید9ماه زمان خوبیه ولی ریاضی درسیه که واسه یه مبحث بسیارآسونی مثل لگاریتم 200تاتست بزنیداشتباهاتتون رومارک کنیددوباره اون مارک تستها روبزنیدورفع اشکال کنیدپس خیلی زمانبره مسلطشدن رواین درس من اسال بدترین اشتباهی که کردم این بودکه فکرمیکردم واسه ریاضی فقط دی وی دی ببینم مهندس میشمولی واقعااینطورنیست بایدحداقل3برابرتایم دی وی دی تست بزنیدورفع اشکال کنیدببینیدماتوریاضی یه سری مباحث داریم که به هیچ جای دیگه ریاضی ارتباط ندارن مثل(دنباله/دنباله های حسابی_هندسی/البته مبحث دنباله واستلزام به حدومجانب خیلی مربوطه ولی زیادتوکنکورهمچین تستهایی ندیدم/لگاریتم/ماتریس/(ترکیبیات واحتمال(اینابه همدیگه ربط دارن)/آمار/هندسه1/مقاطع مخروطی(ایناکه گفتم روفرق نمیکنه کی وچطورو....میخونیدوتست میزنیددرواقع ارتباطی به جای دیگه ندارن.)
      حالامباحث زنجیره ای:بنظرم اینطوری کاررکنیدفوق العاده است(به ترتیب میگم)اگه خخخخخخخخخخیییییییلللللللل للللللییییییییییی ضعیفیدتوان واتحادهاهم میادوسط ورادیکال و....اول ایناروبخونیدبعدمعادله ونامعادله به ترتیب درجه اول ودوم بعدقدرمطلق بعدجزصحیحبعدتابع بعدمثلثات بعدحدوپیوستگی ومجانب بعدگفتم که دنباله میتونه اینجامرتبط باشه بخونیدش همینجابعدهم مشتق بعدکاربردمشتق ودرنهاییت انتگرال
      ببینیدواسه دی وی دی هم میگم سروش مویینی عالیه ولی اگه پولشوسخته تهیه کنیدبهتره بدونیدالان حرفه ای هادیگه دی وی دی نمیبینن واگه اصرارداریدبنظرم(واسه آلارایگانه) آقای نباخته ورادومباحث مشترک آقای ثابتی(عالیه)واقعامیتونه نیازتون روبرطرف کنه
      این پست من ودکترmatrookeعزیزوبزرگوارهم ببینیدکمکتون مییکنهhttp://forum.konkur.in/thread61999-2.html
      واسه صفرکیلومترهاهم آبی های کانون همچین اسباب بازی هم نیستاااااااا.....خیلی سبزهم خوبه+دنبال روشهای عجیب غریب وتکنیک و...اینجورارازل بازی هاهم نباشداین پست هم الان دیدم خوبهhttp://forum.konkur.in/thread61115.html

یاعلی مدد
      نگران منی به توقرصه دلم
      ویرایش توسط n3gin2000 : 01 مهر 1397 در ساعت 14:44

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      سلام استارترمحترم ببینیدشماکه صفرکیلومتریدتوریاضی واقعابجنبید9ماه زمان خوبیه ولی ریاضی درسیه که واسه یه مبحث بسیارآسونی مثل لگاریتم 200تاتست بزنیداشتباهاتتون رومارک کنیددوباره اون مارک تستها روبزنیدورفع اشکال کنیدپس خیلی زمانبره مسلطشدن رواین درس من اسال بدترین اشتباهی که کردم این بودکه فکرمیکردم واسه ریاضی فقط دی وی دی ببینم مهندس میشمولی واقعااینطورنیست بایدحداقل3برابرتایم دی وی دی تست بزنیدورفع اشکال کنیدببینیدماتوریاضی یه سری مباحث داریم که به هیچ جای دیگه ریاضی ارتباط ندارن مثل(دنباله/دنباله های حسابی_هندسی/البته مبحث دنباله واستلزام به حدومجانب خیلی مربوطه ولی زیادتوکنکورهمچین تستهایی ندیدم/لگاریتم/ماتریس/(ترکیبیات واحتمال(اینابه همدیگه ربط دارن)/آمار/هندسه1/مقاطع مخروطی(ایناکه گفتم روفرق نمیکنه کی وچطورو....میخونیدوتست میزنیددرواقع ارتباطی به جای دیگه ندارن.)
      حالامباحث زنجیره ای:بنظرم اینطوری کاررکنیدفوق العاده است(به ترتیب میگم)اگه خخخخخخخخخخیییییییلللللللل للللللییییییییییی ضعیفیدتوان واتحادهاهم میادوسط ورادیکال و....اول ایناروبخونیدبعدمعادله ونامعادله به ترتیب درجه اول ودوم بعدقدرمطلق بعدجزصحیحبعدتابع بعدمثلثات بعدحدوپیوستگی ومجانب بعدگفتم که دنباله میتونه اینجامرتبط باشه بخونیدش همینجابعدهم مشتق بعدکاربردمشتق ودرنهاییت انتگرال
      ببینیدواسه دی وی دی هم میگم سروش مویینی عالیه ولی اگه پولشوسخته تهیه کنیدبهتره بدونیدالان حرفه ای هادیگه دی وی دی نمیبینن واگه اصرارداریدبنظرم(واسه آلارایگانه) آقای نباخته ورادومباحث مشترک آقای ثابتی(عالیه)واقعامیتونه نیازتون روبرطرف کنه
      این پست من ودکترmatrookeعزیزوبزرگوارهم ببینیدکمکتون مییکنهhttp://forum.konkur.in/thread61999-2.html
      واسه صفرکیلومترهاهم آبی های کانون همچین اسباب بازی هم نیستاااااااا.....خیلی سبزهم خوبه+دنبال روشهای عجیب غریب وتکنیک و...اینجورارازل بازی هاهم نباشداین پست هم الان دیدم خوبهhttp://forum.konkur.in/thread61115.html

یاعلی مدد
      بنظرتون ریاضی نظام جدید چقدر با ریاضی نظام قدیم متفوته
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      مهر و ماه کتاب خوبی نیست برای کسانی که صفر هستن
      از کتاب ریاضی جامع خیلی سبز ، یا کتاب ریاضی گاج استفاده کن
      برای خوندن مباحث مختلف هم دست خودته دیگه ، این ک پایین گذاشتم بودجه بندی ریاضی هست ، خودت ببین کدوم میتوانی بخوانی و بفهمی ، همون رو بخوان
      فقط مهر و ماه بیشتر گیجت میکنه ، درسنامه اش از پایه شروع نکرده و بدون مقدمه وارد یه مبحث شده ...
      http://www.kanoon.ir/Common/Handler/...8237&aid=14897
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.jrA نمایش پست ها
      بنظرتون ریاضی نظام جدید چقدر با ریاضی نظام قدیم متفوته
      عزیزراستش منم خودم97کنکورولی بودم بانظام جدیدآشنانیستم فقط چندجلسه ای ازریاضی دهم آلااستادمهدی امینی رادروازروکنجکاوی دیدمزیادمتفاوت نیست تعینن علامت همون تعیین علامته درجه2همونه فقط یه چیزی هست چون نظام جدیداپیش ندارنددروس یازدهم مارودهم میخونن مثلاهمین تعیین علامت رومایازدهم داشتیم اینهادهم دارند
      نگران منی به توقرصه دلم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BRAIN SURGEON نمایش پست ها
      عزیزراستش منم خودم97کنکورولی بودم بانظام جدیدآشنانیستم فقط چندجلسه ای ازریاضی دهم آلااستادمهدی امینی رادروازروکنجکاوی دیدمزیادمتفاوت نیست تعینن علامت همون تعیین علامته درجه2همونه فقط یه چیزی هست چون نظام جدیداپیش ندارنددروس یازدهم مارودهم میخونن مثلاهمین تعیین علامت رومایازدهم داشتیم اینهادهم دارند
      ممنون ازتون.

ی جای در مورد ریاضی حرف آخر خیلی مختصر گفته بودین، شما که کار کردین بتظرتون خوبه برای شروع ریاضیات؟؟

برای درصدی بالی 50 تو ریاضی چه راهکار دارین
      من میتوانم

چون سرشار از انرژی هستم

به خدا توکل دارم، خودم را باور دارم

متمرکز و آرامم ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن