خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: موافقین یا نه؟

رأی دهندگان
    58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • اره

35 60.34%
    • نه

23 39.66%
    صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 59 از 59
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من از پرواز کنکوری ها و آلا خوشم میاد(از آلا فقط به خاطر آقاجانی)
      رو صندلي داغ هستم

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali.sn نمایش پست ها
      من از پرواز کنکوری ها و آلا خوشم میاد(از آلا فقط به خاطر آقاجانی)
      خو دیگه اقاجانی توی آلا نیست.
      ولی آلا دبیرای خوب دیگه ام داره مثه شامی‌زاده، ثابتی، طلوعی.
      شامیزاده در نوع خودش به نظرم نخبه‌ست چون فقط ریاضی بلد نیست، خیلی از درسای دیگرو هم بلده.

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      جاست حرف آخر
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

4. Top | #49
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_tezar نمایش پست ها
      جاست حرف آخر
      با کدومش حال کردی؟

5. Top | #50
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _DOCTOR.ALI_ نمایش پست ها
      با کدومش حال کردی؟
      یوسفیان پور ک یه چیز دیگس , بعدش کامیار و شیروانی
      B.sc: Civil Engineering - Tabriz University

M.sc: Marine Structures Engineering - Tehran University

6. Top | #51
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      ببین من خودم پنج شنبه کنکور دارم...توی اردیبهشت تازه چند تا از دی وی دی های حرف آخر رو خریدم...الان فقط دارم حسرت میخورم که چرا از اول سال نخریدم و واقعا پشیمونممممممم......سراغ موسسات دیگه نرو ولی حرف آخر عالیه......مطمین باش و اشتباه من رو نکن....فقط فیزیک حرف آخر زیاد جالب نیست...فیزیک رو یه چی دیگه ببین مثلا یحیوی خوبه با مسعودی .... آلا هم سایت خوبیه و رایگان ولی فقط بعضی دبیرهاش خوبن...مثل شیمی (آقاجانی) و عربی (ناصح زاده)و...
      چه جالب منم مث شما هستم البته از پارسال گرفتم dvd هارو و همشم یبار دیدم اگه بیشتر وقت میذاشتم بهتر بود منم موافقم که فیزیکش اصلا جالب نیست من از الا فییزیک پیش 2 طلوعی رو دیدم کلا فیزیک رو رابطه خوبی هم ندارم باهاش ،ودینی یوسفیان پور هم چون بیشتر تاکید روی ایه ها داشت من زیاد متن و نخوندم 96نتونستم بزنم تستارو ،عربی حرف اخر هم ترجمش فقط به دردم خورد عربی علی نژاد منو از 20به 70رسوند،زیست حرف اخر واقعا محشره البته برای کسی که سه ،چهار بار ببینه کلشو

7. Top | #52
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hooman_Hk نمایش پست ها
      ببین من خودم پنج شنبه کنکور دارم...توی اردیبهشت تازه چند تا از دی وی دی های حرف آخر رو خریدم...الان فقط دارم حسرت میخورم که چرا از اول سال نخریدم و واقعا پشیمونممممممم......سراغ موسسات دیگه نرو ولی حرف آخر عالیه......مطمین باش و اشتباه من رو نکن....فقط فیزیک حرف آخر زیاد جالب نیست...فیزیک رو یه چی دیگه ببین مثلا یحیوی خوبه با مسعودی .... آلا هم سایت خوبیه و رایگان ولی فقط بعضی دبیرهاش خوبن...مثل شیمی (آقاجانی) و عربی (ناصح زاده)و...
      چه جالب منم مث شما هستم البته از پارسال گرفتم dvd هارو و همشم یبار دیدم اگه بیشتر وقت میذاشتم بهتر بود منم موافقم که فیزیکش اصلا جالب نیست من از الا فییزیک پیش 2 طلوعی رو دیدم کلا فیزیک رو رابطه خوبی هم ندارم باهاش ،ودینی یوسفیان پور هم چون بیشتر تاکید روی ایه ها داشت من زیاد متن و نخوندم 96نتونستم بزنم تستارو ،عربی حرف اخر هم ترجمش فقط به دردم خورد عربی علی نژاد منو از 20به 70رسوند،زیست حرف اخر واقعا محشره البته برای کسی که سه ،چهار بار ببینه کلشو

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من اگه دی وی دی بخوام استفاده کنم خیلی سریع خسته میشم یا کلا حواسم پرت میشه و میرم سراغ کار دیگه ولی خب ممکنه یکی این جور نباشه

9. Top | #54
      mvp
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من استفاده کردم راضی بودم
      حرف اخر و الا خوبن

10. Top | #55
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من کلا از اینا خوشم نمیاد
      آلا هست....همونو ببینید دیگه الکی پول خرج نکنید

11. Top | #56
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستای بنده از دی وی دی فیزیک کامیار استفاده میکرد میگفت دینامیک و سینماتیک کامیار خوب نیست
      ولی سال سوم و اول کامیار خیلی خوب تدریس شده
      حالا دوستانی که تجربه استفاده از دی وی دی کامیار رو دارند میتونند این گفته رو تصدیق یا تکذیب کنن
      من خودم برا ریاضی قسمت مشتق انتگرال از دی وی دی ریاضی محسن خلیلی استفاده کردم از موسسه پرواز کنکوری ها که برا شخص بنده خیلی خوب بود و ارزش دیدن رو داشت
      NEVER...GIVE...UP

12. Top | #57
      کاربر حرفه ای

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      دوستان حواستون به بازار یاب هایی که موسسات کنکوری به عنوان مشاور بهتون معرفی میکنن باشه که محصولاتشون رو بهتون نندازن
      طرز کارشون اینجوریه که چند درصد (بین 2 تا 5)قیمت کل محصول فروخه شده به این ها میرسه و این ها هر چ بیشتر بفروشن سود بیشتری میبرن پس اینها از هر شگردی که شده سعی در قالب کردن جنس هاشون به شما رو دارن

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بستگی به خودتون داره بعضیا با کلاس حال می کنن و حتما باید سوال کنن بعضیا هم نه
      البته دی وی دی ها اکثرا از صفر شروع کرده و برا بعضیا که یکمی بلدن حوصله سر بره

14. Top | #59
      کاربر باسابقه

Sheytani
      نمایش مشخصات
      الا مجانیه عربی ناصح زاده هم که عالیه همچنین شیمی شیروانی
      برای انکس
      که ایمان دارد ناممکن وجودندارد/دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان
      اگر بتوانم یک دل را از شکستن باز دارم،به بیهودگی زندگی نخواهم کرد .
      اگر یارای آن داشته باشم که یک تن را از رنج برهانم ، یا دردی را تسکین بخشم ، یا انسانی تنها را یاری کنم، که دیگر بار بسوی شادی بازگردد ، به عبث زندگی نخواهم کرد
      من برای این هدف می خواهم پزشک شوم

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن