خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: موافقین یا نه؟

رأی دهندگان
    58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • اره

35 60.34%
    • نه

23 39.66%
    صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 59
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درس یا مباحثی که مشکل دارین دی وی دیش رو بخرین....

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      شما کی هستی که من بخوام چیزی رو بهش ثابت کنم و توضیح بدم وقتی بیشتر از لیاقت کسی بهش احترام بذاری و جواب حرفای پرت و پلاش رو بدی همین میشه.من فقط به کسی که ازم کمک خواسته بود تجربه خودمو گفتم دلیلی نمیبینم برای تو امثال تو چیزیو توضیح بدم.این بحث بچه گانه و مسخره رو تمومش کن.شاید شما از سر بیکاری بخوای هی بیای یه مشت چرت و پرت بگی و بری ولی من وقت این چیزا رو ندارم. درسم خیلی مهمتره جواب دادن به تخیلات شماست.

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      شما کی هستی که من بخوام چیزی رو بهش ثابت کنم و توضیح بدم وقتی بیشتر از لیاقت کسی بهش احترام بذاری و جواب حرفای پرت و پلاش رو بدی همین میشه.من فقط به کسی که ازم کمک خواسته بود تجربه خودمو گفتم دلیلی نمیبینم برای تو امثال تو چیزیو توضیح بدم.این بحث بچه گانه و مسخره رو تمومش کن.شاید شما از سر بیکاری بخوای هی بیای یه مشت چرت و پرت بگی و بری ولی من وقت این چیزا رو ندارم. درسم خیلی مهمتره جواب دادن به تخیلات شماست.
      حالا عزیز بفرما ببینم چقدر پورسانت میگیری شاید اصلا خوب بود منم کنکور رو بیخیال شدم اومدم سراغ احمدی لعنت الله علیه همان احمدی که 4 سال باعث شد عمر داداشم بر فنا بره،آره راس میگی برو با کنکور آسانت حال کن وقتتو نگیرم ضمنا اینم بدون هروقت یه بیتی پشت وانت معنیش خوب بود حتما اسلوب معادله داره اینم جایزه وقتتو گرفتنت که یکی از نکات یا به اصطلاح تکنیک های ابتکاری استادت بود نیازی نیس دیگه اسلوب رو وقت بزاری بخونی چون من وقتشو گرفتم اینجا یادتم دادم👍👍
      بعدشم چطوری وظیفه تو راهنمایی یک هم نوعه که سودشم میبری از قضا بعد راهنمایی من میشه بچه گانه و تمسخر آمیز؟؟
      پ.ن:قدر زمانتون رو بدونین بچه ها امسال سال آزمون و خطاتون نیست هرکسی هم از صحبتام ناراحت شد صمیمانه ازش عذر میخوام فقط خواستم چشتون باز شه ما آدما دلمون کوچیکتر از اینیه که فکر میکنین . . . مواظب خوبیاتون باشین
      ویرایش توسط masoud007 : 20 آذر 1395 در ساعت 20:50

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا چشم همه الان بازه و خودشون میتونن خوب و بد خودشون رو تشخیص بدن و به شما احتیاجی نیست خیلی جالبه که شما از این موسسه انقدر تنفر دارید ولی خیلی خوب همه تکنیک هاش رو هم میشناسید.شاید هم شما جز تبلیغ کننده های موسسات دیگه هستید به خاطر همینه که انقدر روی فکر غلط و اشتباه خودتون که مثلا من دانش آموز نیستم پافشاری میکنید.کافر همه را به کیش خود پندارد......

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      شی دی ها فایده نداره.
      من سی دی کنکور اسان است خریددم فایده نداشت.
      بشین خودت بخون مفیدتره
      پولتم هدر نده

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      اتفاقا چشم همه الان بازه و خودشون میتونن خوب و بد خودشون رو تشخیص بدن و به شما احتیاجی نیست خیلی جالبه که شما از این موسسه انقدر تنفر دارید ولی خیلی خوب همه تکنیک هاش رو هم میشناسید.شاید هم شما جز تبلیغ کننده های موسسات دیگه هستید به خاطر همینه که انقدر روی فکر غلط و اشتباه خودتون که مثلا من دانش آموز نیستم پافشاری میکنید.کافر همه را به کیش خود پندارد......
      راستش من گردنبد و گئشواره طلامو فروختم ادم سی دی احمدی خریدم اصلا خوب نبود فقط پولم هدر رفت خیلی ناراحتم و متاسفم.الکی میگن مشاوره بهتون میدیم مشاورشون فقط فلا ن سی دی بخر اینو بخر.
      تکنیک های مسعودی تو هر مسِِیله ای استفاده نمیشه.
      فقط دینی احمدی کمی خوب بود اونو هم میتونستم از کتاب جامع گاج بخونم.
      زبان محجوبی دارم ک سال دوم دبیرستان هست فقط گرامر ساده میگه اون خوب بود

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      حرف شما کاملا درسته دوست عزیز همونطور که هر کتابی برای هر کسی جواب نمیده مسلما هر دی وی دی هم به درد هر کسی نميخوره. من فقط یه کلمه گفتم این دی وی دی ها به من کمک کرده من ازشون راضیم حالا چرا بعضیا بهشون بر خورد و زورشون میاد نمیدونم

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با ویدیو آموزشی به شدت موافقم و با کلاس به همون قدر مخالف

من خودم شیمی و بعضی مباحث زیست رو از همین ویدیو ها یاد گرفتم. مثل: پروتئین سازی. ترجمه مبحث اسونی بود ولی توش لنگ ولی رحیمی خیلی راحت برام جا انداختش

خیلی مفید میتونه باشه به شرط اینکه همراه با مطالعه باشه
      البته بگم هر اشغالی هم ارزش دیدن نداره مثل کنکور اسان است و فقط وقتت رو هدر میدی... همین مسعودی هم چرته برا هر تست یه فرمول میگه
      اگه کلی بخوای پیشنهاد من آلا و افبا هست ولی بهتره هر درس جدا از یه موسسه که بهتر کار کرده تهیه شه

9. Top | #39
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      Up

Sent from my GT-I9300I using Tapatalk
      چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد.... من نه آنم که زبونی کشم از چرخ وفلک!!!!

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دی وی دی چیه برید از کتاب بخونید خدایی نکرده فک نکنید ک ملت دارن تو مدارس البرز تهران درس میخونن با شما رقابت میکننا نه

11. Top | #41
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      اره خیلی خوبه دی وی دی ها مخصوصا کنکور اسان است و تست های یک قدم تا بدبختیش

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      بله

هرروزی که بهترازروزهای قبلت باشه،تکه ای ازپازل رویاهای توست که سرجاش قرار میگیره، سعی کن هرروز بهترازروزقبل باشی تاپازل رویاهات روهرچه سریعتر کامل کنی

Sina
      CEO of Iramrich

by the way here's my channel : @MrRich

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظر من ببستگی به خود شخص داره( ذائقه ی فراگیری)
      جای کلاس و تفتیش ذهنی رو نمییگیره ولی کمکش غیر قاببل انکاره
      موافقم

14. Top | #44
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      فک کنم موردی خوب باشه.
      کلا یادگرفتن به شکل فیلمو میگم.
      حالا هر چی حاشیش کمتر بهتر. هزینش کمتر بهتر.
      مثلا آلا یا یه موسسه پولی که حداقل تبلیغ نکنه زیاد.تبلیغش کیفیتش باشه.
      نمیدونم من وارد نیستم تو اسماشون
      ویرایش توسط negin01 : 04 تیر 1397 در ساعت 05:09

15. Top | #45
      کاربر نیمه فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ببین من خودم پنج شنبه کنکور دارم...توی اردیبهشت تازه چند تا از دی وی دی های حرف آخر رو خریدم...الان فقط دارم حسرت میخورم که چرا از اول سال نخریدم و واقعا پشیمونممممممم......سراغ موسسات دیگه نرو ولی حرف آخر عالیه......مطمین باش و اشتباه من رو نکن....فقط فیزیک حرف آخر زیاد جالب نیست...فیزیک رو یه چی دیگه ببین مثلا یحیوی خوبه با مسعودی .... آلا هم سایت خوبیه و رایگان ولی فقط بعضی دبیرهاش خوبن...مثل شیمی (آقاجانی) و عربی (ناصح زاده)و...

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن