خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: موافقین یا نه؟

رأی دهندگان
    58. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
    • اره

35 60.34%
    • نه

23 39.66%
    صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 59
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسایی که با فیلم مخالفن اکثرا تو شهرای بزرگ هستن و دبیرای عالی و سرشناس بهشون درس میده و واقعا مفهوم رو واسشون جا میندازه.وگرنه یه آدم صفر کیلومتر وقتی فصل حرکت و دینامیک و تعادل و ژنتیک رو باز کنه چند تا کتاب کمک آموزشیم داشته باشه نمیتونه مفهوم رو درک کنه.دبیر باید مفهوم رو جا بندازه بعد دانش اموز بره از رو کتاب مهارت کسب کنه.این واقعیت است.کسی که با این حظر مخالف باشه غیر منطقی داره نگاه میکنه.یه نفر که یه دبیر خوب داره و مفهوم فصل حرکتو میدونه خوب بیاد فیلمشو ببینه چیز خاصی ازش یاد نمیگیره چون بلده ولی کسی که معلم خوب نداره یا از درس دور بوده فیلم واسش عالیه.قضاوت با بچه ها

فرستاده شده از LG-K430ِ من با Tapatalk

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasin04 نمایش پست ها
      سلام
      من تاحالا از DVDهای اموزشی استفاده نکردنم و نمیدونم که عایا تاثیر داره استفاده ازشون یا نه
      دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن که ایا بخرم یا نه
      دوستانی هم که موافقن بگن کدوم موسسات رو بیشتر قبول دارن
      من خودم پکیچ یکی از موسسه هارو دارم و ازش استفاده می کنم و یادم می گیرم....
      اما حرف اصلیم اینه:
      ادم بدون دی وی دی و کلاس کنکور و فقط با استفاده از کتاب درسی و یه کتاب تست هم می تونه یاد بگیره.
      اگر نمی تونه گزینه بعدیش بهتره دی وی دی باشه نه کلاس!
      شما فرض کن توی یه شهری مثل اهواز طرف باید تو گرما هزینه رفت به کلاسو بده بعد بین 70 نفر با استرس بشینه(البته اگر جا گیرش بیاد اگر نیاد که باید بره اخر بشینه که ممکنه چیزی یاد نگیره)
      بعد بیاد به درس گوش بده اگر جایی رو نفهمید 1 بار می تونه سوال کنه از دبیر 2 بار می تونه 3 بارم می تونه سوال کنه اما 10 بار که نمی تونه سوال کنه دبیر اذیت می شه اونم ادمه خو..(بر خلاف دی وی دی که هر جارو نفهمیدی می زنی عقب راحت دو باره نگاش می کنی)
      بعد تا ساعت 10 شب ممکنه کلاسش تموم کنه و بعد خسته کوفته می رسه خونه و حلا کی حوصله مرور داره؟!!!!
      خیلی خلاصه بگم با دی وی دی کلاس کنکور بیار بذار تو خونت!
      تنها مزیتی که کلاس داره اینه که اگر جایی رو نفهمیدی سوال می کنی ولی دی وی دی این امکان نیست.
      اما خیالت را حت تو دی وی دی استاد اینقدر با زبان ساده برا تو درسو می گه که مفهمیش و تازه یعضی از موسسات کانال تلگرام هم راهاندازی کردن و تو راهت اگر جایی رو تو دی وی دی نفهمیدی تو کانال ازشون می پرسی...
      دیگه خودت قضاوت کن...
      راجب این کدوم موسسه هم خوبه بهت بگم که فقط به حرف هر کسی گوش نده!
      اگر مثلا بهت گفتن موسسه همین اقای احمدی کلاه برداره یا فلانه گوش نده برو نمونه تدریس دبیرای موسسه رو نگاه کن اگر خوشت اومد بگیر(راجب همه موسسه ها نه فقط کنکور اسان است)
      می دونم خو الان همه می یان می گن بهم من از دار دسته احمدیم خو!
      فقط یه چیز دیگه اگر با دی وی دی تو کنکور نتیجه نگرفتی سعی نکن تقصیر رو دی وی دی ها بدونی
      دی وی دی همون کلاس کنکوره ولی با یک سری تفاوت های که بالا ذکر شد.
      باید تست بزنی و تمرین کنی حتما.
      ولی به هر حال بازم سر حرفم هستم و می گم ادم با کتاب به تنهای می تونه نتیجه بگیره
      موفق باشد.

3. Top | #18

نمایش مشخصات
      من موافق با دی وی دی آموزشی هستم ولی به شرطا و شروطا:ببینید دیدن دی وی دی آموزشی خیلی خیلی وقت میگیره و بازده خوب نداره ولی تو بعضی مواقغ به درد میخوره مثلا میخوای انتگرال بخونی اصلا نمیدونم انتگرال چیه خوردنیه؟پوشیدنیه!اینجوری دی وی دی خیلی کمک میکنه حتی باعث ذخیره وقت میشه ولی توی مباحثی که نیمه تسلط داری یا تسلط زیاد داری اصلا اصلا به درد نمیخوره! توی هر درسی هم بهترینو انتخاب کن!

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط konkoorhani نمایش پست ها
      من خودم از همه محصولات کنکور آسان است استفاده میکنم و بهم برنامه خیلی خوبی هم دادن طوری که تا آخر بهمن همه دروس رو به طور عالی تموم میکنم با تست و مرور.به نظرم تنها محصولیش که خوب نیست دین و زندگیشه اونم به خاطر اینکه حجمشون زیاده نه که تدریس بد باشه
      یادم میاد قبلا کنکورهانی اسم یکی از نمایندگی کنکورآسان بود . . . جمع کن بساطتو بزن به چاک

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از هر چیزی که بهتون کمک میکنه استفاده کنید
      برای کسی که هنوز تو آموزش مشکل داره خوبه
      برای کسی که تست زنی بلد نیست هم خوبه
      ولی کسی همه رو بلده نیازی نداره

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا برام مهم نیست آدمی با این سطح ادب و شعور چه حرفی میزنه به امید خدا بعد کنکور کارنامه رو میذارم تا دوستان خودشون متوجه بشن که من یه دانش آموز پشت کنکوری بودم. من فقط ميخواستم به کسی مشکل مشابه منو داشته و دغدغه های منو داشته کمک کنم.جهت اطلاع رتبه 26 کنکور 95 از دی وی دی استفاده میکرد حتی سال پیش دانشگاهی مدرسه هم نرفت ایشون فامیل یکی از همسايه های ما بودن ولی هر چه قدر اصرار کردم اسم منابع و دی وی دی هاشون رو نگفتن. همینا بعد کنکور میان میگن ما از دی وی دی استفاده نکردیم هیچ کلاسی هم نرفتیم فقط هم روزی دو ساعت درس خوندیم شک ندارم خود شما هم از این قماش هستید

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اصلا برام مهم نیست آدمی با این سطح ادب و شعور چه حرفی میزنه به امید خدا بعد کنکور کارنامه رو میذارم تا دوستان خودشون متوجه بشن که من یه دانش آموز پشت کنکوری بودم. من فقط ميخواستم به کسی مشکل مشابه منو داشته و دغدغه های منو داشته کمک کنم.جهت اطلاع رتبه 26 کنکور 95 از دی وی دی استفاده میکرد حتی سال پیش دانشگاهی مدرسه هم نرفت ایشون فامیل یکی از همسايه های ما بودن ولی هر چه قدر اصرار کردم اسم منابع و دی وی دی هاشون رو نگفتن. همینا بعد کنکور میان میگن ما از دی وی دی استفاده نکردیم هیچ کلاسی هم نرفتیم فقط هم روزی دو ساعت درس خوندیم شک ندارم خود شما هم از این قماش هستید
      مشتاقانه منتظر کارنامه کنکورت هستم برادر . . .
      امضا 95/09/19

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امیدوارم فقط منتظر باشی نه نگران

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بعله...

.
      .
      .
      بستگی ب خود ادم داره...دی وی دی بیشتر باید ب عنوان فوق برنامه باشه، ن برنامه اصلی
      مهم نیست زندگی منو به کجا میبره... همیشه منو با یه لبخند پیدا میکنی..

10. Top | #25
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من که کاملا موافقم
      چون شخصا از درس هایی مث عربی و دینی متنفر بودم و درصدی مث 40 آرزوم بود ولی الان با دی وی دی های آموزشی راحت دینی و عربی رو بالای 70 75 میزنم
      حتی برای زبان انگلیسی هم که مشکلی توش ندارم دی وی دی هاشو تهیه کردم...

فایدش خیلی زیاده چون اگه هر مطلبی رو که توش مشکل داشتین، میتونین بارها و بارها عقب بیارین و دوباره نگاه کنین

به نظر من اگه وقت کافی و صد البته حوصله کافی دارین حتما تهیه کنید، مطمئن باشین چیزی رو از دست نمیدین
      کنارش مطالعه و تست زنی هم داشته باشین، حتما نتیجه خیلی خوبی میگیرین

این نظر شخی بنده بود... بازم خودتون تصمیم بگیرین
      .More than yesterday, less than tomorrow
      ویرایش توسط AlirezaAsghari : 19 آذر 1395 در ساعت 21:26

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      امیدوارم فقط منتظر باشی نه نگران
      جسارت نیست اگه اسم و فامیلتم لطف کن

12. Top | #27
      کاربر انجمن

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من چن درس انتخاب کنی و اونا رو دی وی دی ببینی مثلا:
      ریاضی و فیزیک مسعودی رو ببین بقیه شون چرتن .رشتتو ندیدم اگه تجربی باشی ژنتیک دادگستری هم ببین از 8 سوال ژنتیک 7 تاشو درست نزدی بیا منو بکش

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خیلی هم جسارته... بعد کنکور اسم و فامیلمو با کارنامه میذارم .دیگه هم این بحثو ادامه ندین.من حوصله این حرفای خاله زنکی و کل کل ندارم

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yasin04 نمایش پست ها
      سلام
      من تاحالا از DVDهای اموزشی استفاده نکردنم و نمیدونم که عایا تاثیر داره استفاده ازشون یا نه
      دوستانی که تجربه دارن کمکم کنن که ایا بخرم یا نه
      دوستانی هم که موافقن بگن کدوم موسسات رو بیشتر قبول دارن
      ببین چه کلاس رفتن چه دیدن این دی وی دی ها از شما وقت میگیره
      در کل نظر من این هست که فقط و تنها فقط درس هایی که میدونید خیلی نیاز دارید رو برید سراغ دی وی دی و کلاس
      و اینم بگم که خیلی از این ها که میخوان تبلیغ دی وی دی هاشون رو کنن میان یه سوال خیلی خیلی خاص رو با روش کوتاه حل میکنن اینجا شما باید آگاه باشی که قرار نیست کل درس رو اونجوری درس بده و صرفا اون یه سوال خاص بوده...
      بازم میگم اگه خیلی نیاز داشتی برو سراغ اینا ...
      راز بدبخت بودن اینست که وقت فراغت داشته باشید و بتوانید به اینکه خوشبخت یا بدبخت هستید فکر کنید...

تاپیک حل سوال و مطالعه ی هفتگی گسسته

تاپیک دانلود فایل برنامه ریزی ...

تاپیک پرسش و پاسخ ریاضی

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خیلی هم جسارته... بعد کنکور اسم و فامیلمو با کارنامه میذارم .دیگه هم این بحثو ادامه ندین.من حوصله این حرفای خاله زنکی و کل کل ندارم
      نه داداش زرنگ نباش از کجا معلوم همون کارنامه اسم خودت خواهد بود انشالله😉😉اسمتو بفرمااا

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن