خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات

تاثیر مثبت معدل در کنکور 96...مثل سال 95

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان آزمون سراسري سال 1396 مي رساند: با توجه به ابلاغ قانون اصلاح قانون سنجش و پذيرش دانشجو در دانشگاهها و مراكز آموزش عالي كشور مصوب 1395/2/26 مجلس محترم شوراي اسلامي، و براساس مصوبه هفتمين جلسه شوراي سنجش و پذيرش دانشجو مورخ 95/8/9 ميزان و نحوه تاثير سوابق تحصيلي در آزمون سراسري سال 1396 همانند آزمون سراسري سال 1395 به صورت زير مي‌باشد:
      الف- آن دسته از ديپلمه‌هاي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي كه ديپلم خود را از سال 1384 به بعد اخذ نموده اند و امتحانات يك‌ يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود ديپلم (سال سوم آموزش متوسطه) به ميزان حداكثر 25 درصد به نسبت سوابق تحصيلي موجود داوطلب و به صورت تأثير مثبت در نمره‌كل نهايي آنان لحاظ مي شود.
      ب- داوطلبان داراي مدرك پيش دانشگاهي رياضي و فيزيك، علوم تجربي، علوم انساني، علوم و معارف اسلامي و هنر كه مدرك دوره پيش دانشگاهي خود را از سال تحصيلي 91-1390 به بعد اخذ كرده‌اند و امتحانات يك يا چند درس آنها به صورت نهايي، سراسري و کشوری برگزار شده است، مشمول اعمال سوابق تحصيلي بوده و سوابق تحصيلي موجود دوره پيش دانشگاهي (صرفاً نمرات دروسی که به صورت نهایی، سراسری و کشوری برگزار شده است) به ميزان حداكثر 5 درصد به نسبت سوابق‌تحصيلي موجود داوطلب و به صورت تأثير مثبت در نمره‌كل نهايي آنان لحاظ مي‌شود.
      تبصره: برای داوطلبان مشمول سوابق تحصیلی بندهای الف و ب، هر دو مورد اعمال خواهد شد.
      ویرایش توسط Mr Sky : 10 آبان 1395 در ساعت 12:09

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آقا برخیز و پرچم را بگیر
      بر سردر خانه بکوب

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      اقا حذفش کنید...تو یه ثانیه 600 نفر تاپیک زدن...شانس که نداریم....میخواستم دو سه تا امتیاز جمع کنما.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا من بهت امتیاز دادم چون تیتر و جذاب و متنوع تری انتخاب کردی خخخخخ

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      امتیاز خالی فایده نداره ها....باید پست بزارید تا تاپیک بالا باشه....که خودش موجب امتیازه بیشتره

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خوش خبر باشید تبریک به همه . من دیگه یه نفس راحت کیشیدم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عرض تبریک به همه دوستان گلم...تبریک

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      به ......این روز فرخنده و مبارک و سرشار از ارژی مثبت رو به همه موافقای تاثیر منفی تسلیت عرض میکنم.....
      ویرایش توسط Mr Sky : 10 آبان 1395 در ساعت 12:27

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ammir نمایش پست ها
      آقا من بهت امتیاز دادم چون تیتر و جذاب و متنوع تری انتخاب کردی خخخخخ
      آره...با خودم گفتم چی بنویسم که تمام قضیه رو تو 2 کلمه بیان کنه......"مثل 95" به ذهنم رسیدو نوشتمش.....اولشم گفتم مثبت که باعث هیجان بشه
      ویرایش توسط Mr Sky : 10 آبان 1395 در ساعت 12:31

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ازبمهن تاحالا میگفتم مسبته هیچکس حرفمو گوش نداد...حالا دیدید...تایپیکا موجوده...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خب دیگه شرش کنده شد
      به امید اینکه دیگه تاپیک تاثیر معدل نبینیم
      حالم دیگه ازش بهم میخوره

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      تبریک رفقا.ایشاالا خبرای بهتر و موفقیتتون رو بگید
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr Sky نمایش پست ها
      اقا حذفش کنید...تو یه ثانیه 600 نفر تاپیک زدن...شانس که نداریم....میخواستم دو سه تا امتیاز جمع کنما.
      امتیاز دادم رفیق
      از نشانه های یک ذهن فرهیخته، آن است که در عین مخالفت با عقیده ای!به آن احترام بگذارد...

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تبریک به همه آقا انشاالله همه موفق بشیم خدایا صد هزار مرتبه شکرت میدونستم حامد راست میگه

15. Top | #15
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hosseinu نمایش پست ها
      خب دیگه شرش کنده شد به امید اینکه دیگه تاپیک تاثیر معدل نبینیم حالم دیگه ازش بهم میخوره
      ترو خدا منو راهنمایی کن ! من معدلم زیر صفرـه! اگه ترمیم نکنم دنیا برام برعکس میشه به من بگو چجوری باید ترمیم ثبت نام کنم خخخخخ اصن شب خوابم نمیبره سرپا میخوابم از استرس

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن