خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 33
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      راستی بچه ها واسه تابستون 9 یا 10 ساعت خوبه به نظرتون؟؟؟
      نه 7 ساعت max
      فقط اختصاصی + ادبیات قرابت 10 ساعت بخونی عید نرسیده زده میشی.

من با دیدن این پستا که همشون از نا امیدی دم میزنن به دوستان میگم با این روحیه سال بعدم قبول نمیشین کسی که حداکثر تلاششو کرده و چیزی کم نزاشته استرس نداره استرس واسه کسیه که اعتماد به نفس نداشته باشه که همچین کسی قبول نشه بهتره.
      کسی که هدف مشخصی داره هیچ وقت خسته نمیشه مثلا چرچیل رهبر بریتانیا سه بار کنکور داده تا قبول شه این حرفا که سال بعد قبول نمیشم و پسر خالم نشد و .... هیچ کمکی که نمیکنه هیچ قضیه رو بدترم میکنه.
      کنکور همش سواد نیست 20 درصدش سواده 80 درصد اعتماد به نفس و با دقت بودن و سریع بودنه.

ارزوی موفقت دارم برای دوستان.
      ویرایش توسط Hosein 94 : 16 تیر 1392 در ساعت 18:08

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Slow نمایش پست ها
      خیلی دردناکه این چیزا...من روزای آخر نخونده بودم که هیچ...سر کنکور هم یه آن هول کردم یه ربع تو زمان بندی اختصاصیام اشتباه کردم به مساله های شیمی نرسیدم...سر عمومیام که همیشه وقت اضافه میاوردم وقت کم آوردم...فقطم تو کنکور ریاضی ...سر هنر 5 دقیقه زمان واسه عمومیا اضافه آوردم چون استرس نداشتم
      حالا هم باید یه سال دیگه بمونم...
      نمیخوام برای ضعفهام دلیل بتراشم...ولی مسخرس که سر آزمون ( روز به این مهمی) یه چیز مسخره تر..همه چیو به هم بریزه...یکی تو صندلی..یکی ت تایم گرفتن....
      من یکی سر آزمون سردرد داشتم اونم از نوع میگرن..باید یه چشممو میبستم تا نور ضعیف پشت پرده سوزن نشه تو چشمم...واقعا نمیشد این سردرد بعد از ظهر باشه..؟؟
      اون صداهه هم که هر دو دیقه میاومد داوطلبان عزیز فلان چیز فلان شد..رو اعصاب همه بود.. شاید اگه فرداش یا همین الان یه کنکور با سوالای دیگه میزدم وضعم بهتر بود...
      ای کاش ! خوب بودنمون مختص فضای مجازی نباشه ..
      اینجا همه خوبیم ..چرا اون بیرون همین شکلی نیست ؟!!
      اون جای کار که میلنگه رو کسی میشناسه ؟!!

3. Top | #18
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ramin94 نمایش پست ها
      نمیخوام برای ضعفهام دلیل بتراشم...ولی مسخرس که سر آزمون ( روز به این مهمی) یه چیز مسخره تر..همه چیو به هم بریزه...یکی تو صندلی..یکی ت تایم گرفتن....
      من یکی سر آزمون سردرد داشتم اونم از نوع میگرن..باید یه چشممو میبستم تا نور ضعیف پشت پرده سوزن نشه تو چشمم...واقعا نمیشد این سردرد بعد از ظهر باشه..؟؟
      اون صداهه هم که هر دو دیقه میاومد داوطلبان عزیز فلان چیز فلان شد..رو اعصاب همه بود.. شاید اگه فرداش یا همین الان یه کنکور با سوالای دیگه میزدم وضعم بهتر بود...
      اقا رامین نمیشه جلوی بعضی اتفاقا رو گرفت...منم پارسال به خاطر بعضی اتفاقا اعصابم داغون بود که چرا رتبم اون چیزی نشد که میخواستم یا کنکور بد دادم...اطرافیانم همین حرفی میزدن که من به شما گفتم!! این حرفا کمکی به من نکرد تو اون اوضاع!! ولی بعدا فهمیدم..که واقعیته!! الان دیگه ناراحت نباشین...کنکور فعلا تموم شد!!!واسه خودتون استراحت کنین

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کنکور92 خیلیا اینجوری شدن سوالا وقت گیر و تاحدودی سخت یود ولی توکل به خدا شکست پلی است به سوی پیروزی خیلیا بودن 5-6 سال موندن پشت کنکور تا بلاخره به رشته ی مورد علاقه شون برسن دلسرد نشوید خدا با شماست به شرطی که تلاش کنید و مهارت های لازم سر جلسه کنکور رو کسب کنید امیدتون به خدا باشه

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بله درسته..فقط بلد بودن سوالا کافی نیست...سرعت و تسلط بر استرس مهم تره.........

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کنکور دیگه تموم شده و نباید اعصابتون رو به خاطر کنکور خرد کنید.
      برای اعلام نتایج و انتخاب رشته آماده بشید.
      و ببینین که چه طور میتونین بهترین انتخاب رشته رو داشته باشید.
      انشا الله موفق میشید.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها؛ من دوست دارم بمونم ویه سال دیگه برا اهدافم بخونم اما میترسم که وسط کار کم بیارم ومثل خیلی های دیگه وضعیتم از امسال هم بدتر بشه. اطاق مطالعه من با اطاق استراحتم جداست هر وقت میرم توی اطاق مطالعه ام استرس میگیرم وبه یاد این یه سال که زحمت کشیدم میافتم... وقتی به عکس های روی کامپیترم نگاه میکنم دوست دارم برا اهدافم دوباره کارکنم چون بااین درصد هایی که قراره درکنکور92بیارم میدونم که پزشکی آزادم قبول نمیشم!!!! چون ازوقتم خوب استفاده نکردم حالا با این توصیفات به نظر شما بمونم یانه؟؟؟؟؟؟؟
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

8. Top | #23
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام برای اون چیزی که دوست داری تلاش کن ،وقت بذارو درنهایت به خدا توکل کن حتما نتیجه اش می بینی

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      امیدوارم موفق باشید
      برنامه ی خوبی داشته باشید و تلاش کنید

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Shayan نمایش پست ها
      امیدوارم موفق باشید
      برنامه ی خوبی داشته باشید و تلاش کنید
      ممنونم.
      اما نگفتید بمونم یا نه؟؟؟؟؟؟این برام مهمه
      کلنا عباسک یازینب
      من شنیدم سر عشاق به زانوی شماست
      و از آن روز سرم میل بریدن دارد

الهم الرزقنا شهادت فی سبیل الله

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      راستش از نظر من این سوال که بمونم یا نه خودش نشونه ی خوبی نیست
      واقع بین باشید.
      تقریباً میتونم بگم به نظر شخص خودم 90% اونایی که پشت کنکور می مونن نتیجه ی حتی بدتری می گیرن!
      باید بدونی الآن رقیبات دانش آموزای تازه نفسند و می خوان تمام تلاششون رو برای آیندشون بکنن.
      یک سال موندن، می تونه باشه سخت ترین مانعتون توی خوندن، یا همچنین، چون یک سال بیشتر خوندید، میتونه باشه بزرگترین امید.
      تلاش یا فروگذاری، فقط انتخاب شماست، شما، و فقط شما

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bahat-ghahram
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Reza j نمایش پست ها
      ممنونم.
      اما نگفتید بمونم یا نه؟؟؟؟؟؟این برام مهمه
      منم با اقا شایان موافقم
      صبرکنید تا نتایج بیاد و برید پیش یه مشاوره تا هم نتیجه را ببینه وهم شما را بهتر بشناسه و راهنماییتون کنه منم همین کار را میکنم

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ای بابا..همه که به یه سال موندن بد بینن....من که به احتمال 98.98 درصد میمونم...مهم نیست..بقیه موندن چی شدن..میخوام بمونم...ضعفامو برطرف کنم..و مطمئنم که غیر ممکن نیست ....میمونم و به هدفم میرسم..

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام. من دانشجو هستم و پارسال کنکور دادم. واسه منم همه چیز خوب پیش می رفت تا خرداد که یه اتفاق باعث شد کل خردادو از دست بدم و نخونم. رتبه ام خوب بود و قبول می شدم اما خوب حالم گرفته شد. انتخاب رشته کردم و اونیکه میخواستم قبول شدم. یکی از اشناهامون رتبش افتضاح شد ولی انتخاب رشته کرد و شبانه رفت تا یکسال دیگه یعنی امسال کنکور بده. از ترم دوم مرخصی گرفت و نشست که بخونه اما الان که کنکور داده گفت که گند زده و اصن نخونده. رشته شبانشم دوست نداره ولی حس خوندن دوباره مطالبو نداشته و باز گند زده.
      سال بعد تغییرات کنکور زیاده. بدتر میشه. سعی کنین امسال بهترین نتیجه ای رو که میتونین با توجه به رتبتون بدست بیارین. پشت کنکور نمونین. سخته. افسردگی و ساترسش بیشتر از سال اوله. من خودم مشاوره کار می کنم و کیسای اینطوری تو این یه سال دیدم که هل دادنشون مکافات بود و اکثر 99 درصدشون چیزی نمیشن.
      ویرایش توسط sajjadfr : 23 تیر 1392 در ساعت 15:19

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      اسمش راحته یه سال دیگه بمونی منم گند زدم زیاد فکر نمی کردم دیگه این جوری بشه به قول مهسا خانم منم زبان خیلی روش حساب کردم و گند زدم البته اینم برای دوستانی که خوب زدن و فکر میکنن بد دادن من سال سوم بودم امتحانات ترم اول حتی دو تا از درسا رو گفتم زیر 15 میگیرم ولی معدلم اون سال شد 19.64 و اصلا به اونم نیست که بد دادم یا نه ، توکلمون به خداست هر چی خدا بخاد ...
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)